Analiza
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Misioni i FMN-së dhe ekonomia shqiptare 28 Gusht 2014
Nga: FLIR MOSHO
KOMENTO
Fullani si "batonizim" i medias 28 Gusht 2014
Nga: ARBEN VATA
KOMENTO
Zonjës Merkel… 27 Gusht 2014
NGA KASTRIOT ISLAMI
KOMENTO (8)
Ca të nënës e ca të njerkës 27 Gusht 2014
Nga: ARDIT BIDO
KOMENTO (7)
BE dhe Ballkani në Gjermani 27 Gusht 2014
Nga Albinot Maloku
KOMENTO
Kufiri shqiptaro-grek dhe gjeneral Telini 27 Gusht 2014
Nga: BESNIK BAKIU
KOMENTO (6)
Nderojeni Nishanin-President! 26 Gusht 2014
Nga: KIÇO BLUSHI
KOMENTO (18)
Republika Demokratike Popullore Fullaniste e Shqipërisë 26 Gusht 2014
Nga: ZIRKON DISHA
KOMENTO (1)
Shqipëria dhe Serbia, në garë për të fituar Gjermaninë 25 Gusht 2014
Nga: PETRIT HALITI
KOMENTO (11)
Vaniteti bosh i kovës me ujë të akullt 25 Gusht 2014
Nga: MIMOZA KOÇIU
KOMENTO (2)
SK "Tirana", mbretëresha me 49 yje e futbollit të Shqipërisë 24 Gusht 2014
Nga: ZYDI ALI TURDIU
KOMENTO
Nisur nga reklama e AK të Turizmit për Arrëzën 24 Gusht 2014
Nga: KIÇO BLUSHI
KOMENTO (2)
Sulmi anastasist ndaj Shën Kozmait të Kolkondasit 23 Gusht 2014
Nga: ARDIT BIDO
KOMENTO (22)
Arbën Xhaferi: Shqiponja të çmësohet të gjuajë miza 22 Gusht 2014
Nga: ARSIM SINANI
KOMENTO
Risi në diplomacinë parlamentare 22 Gusht 2014
Nga: JORGJI KOTE
KOMENTO
Në një vend normal, kryeministër është punë e rëndë 21 Gusht 2014
Nga: ARTUR ÇANI
KOMENTO (1)
Edi Rama, konfuz mes Lindjes e Perëndimit 21 Gusht 2014
Nga: KRESHNIK ÇOLLAKU
KOMENTO (2)
Myslimanët refuzojnë "retushimin" e Kuranit nga ISIS 21 Gusht 2014
Nga: LINDITA KARADAKU
KOMENTO
Pedofilia, “molla” e sherrit politik 20 Gusht 2014
Nga: ILIR ÇUMANI
KOMENTO (2)
Shqipëria, parë nga Amerika! 20 Gusht 2014
NGA AHMET SHQARRI
KOMENTO (1)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
PD takim me aleatėt, Mediu pėr News24: Do kėrkojmė rikthimin nė Parlament
 
 
BALKANWEB.TV
‘Kova me akull’, vajza hedh ujin e ftohtė ngjitur mbi kalė, bie poshtė
 
 
BALKANWEB.TV
INUK pėrplasje me banorė pėr prishjen e banesės 2 katėshe
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, tritol makinės nė ecje. Vdes biznesmeni, plagoset pasagjerja
 
 
BALKANWEB.TV
Kova me akull, deputetja e BDI nominon Arian Canin e Edi Ramėn
 
 
BALKANWEB.TV
PD: Nėn propagandėn e kryeministrit godet sėrish tritoli. Rama: Jeni kthyer si zėdhėnės tė krimit
 
 
BALKANWEB.TV
Gjenden nė fund tė liqenit tė Pogradecit trupat e dy tė rinjve
 
 
BALKANWEB.TV
Djali qė adhuron kafshėt: Perqafimi me luanin me bėri shumė tė lumtur
 
 
BALKANWEB.TV
Atentat me tritol nė Vlorė, shpėrthen makina, 1 i vdekur, 2 tė plagosur
 
 
BALKANWEB.TV
Jeta e foshnjės 16-muajsh peng i ilaēit qė mungon nė Pediatri, QSUT pret tenderin
 
 
BALKANWEB.TV
Ndėrtimi nė Dajt, Ristani: Asnjė procedim, krimi mjedisor me bekimin e Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Rivitalizimi i sheshit “Iliria” nė Durrės, nis puna pėr heqjen e shatėrvanit 85-vjeēar
 
 
BALKANWEB.TV
“Eagle 8”, Arvizu: Shqipėria krah NATO-s. Kodheli: Do qėndrojmė pro aleatėve
 
 
BALKANWEB.TV
9 vjeēarja humb kontrollin e armės, vret instruktorin e saj
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, shkarkohet drejtori i Spitalit Psikiatrik, kapet me shkelje nė tendera dhe emėrime
 
 
 
 
FOTOGALERI
Fioto tė parealizuara mė parė, njė delfin albin ne Adriatik
 
 
FOTOGALERI
Bred Pit dhe Angelina Jolie zyrtarisht tė martuar
 
 
FOTOGALERI
Lily Allen dhe Miley Cyrus, cfarė kėrcimi nė skenė
 
 
FOTOGALERI
Rihanna pushime nė Sicili, stil gjithmon tė veēantė
 
 
FOTOGALERI
Iguana gati pėr zhytje
 
 
FOTOGALERI
Pėrkėdhelje nė natyrė, kur kafshėt perqafohen
 
 
FOTOGALERI
Konferencė me Merkel, Rama pėrgatit fjalimin me ekipin
 
 
FOTOGALERI
Londėr, truku qė duket, magjistari mbahet i varur me litarė
 
 
FOTOGALERI
Jennifer Aniston: Nuk jam njė dėshtake edhe pse nuk kam fėmijė
 
 
FOTOGALERI
Lady Gaga zbret nga avioni, por ka harruar pantallonat
 
 
FOTOGALERI
Festivali i Venecias, ja disa nga protagonistėt nė tapetin e kuq
 
 
FOTOGALERI
Kim Kardashian, mahnitėse me tė bardha nė Hollywood
 
 
FOTOGALERI
Vlorė, tritol makinės nė ecje. Drejtuesi vdes, plagoset pasagjerja 19-vjeēare
 
 
FOTOGALERI
Lara Bingle, krejtėsisht nudo nė plazh
 
 
FOTOGALERI
\'Tomatina\' festa e ēmendur
 
 
FOTOGALERI
Ja kush zgjidhet Miss ISIS-i
 
 
FOTOGALERI
Vesa Luma me pushime, poston tė pasmet nė Instagram!
 
 
FOTOGALERI
Pozon nudo pėr tė dashurin, fotot pėrfundojnė nė faqe pornografike