Intervista
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Jamarbėr Malltezi: Planin e bregdetit s’e njeh askush, interesat e Ramės klienteliste 26 Gusht 2014
Nga: VALENTINA MADANI
KOMENTO (19)
Zoto: Arratisja e Drenovės, pasojė e tė korruptuarve 26 Gusht 2014
KOMENTO
Oketa: Situata nė BSH, bordi drejtues ka pėrgjegjėsinė mė tė madhe 25 Gusht 2014
NGA: VALENTINA MADANI
KOMENTO (1)
Luēiano Boēi: Pėrplasja me Nishanin, Rama bėn rolin e 'ēunit tė fortė' 24 Gusht 2014
Nga: VALENTINA MADANI
KOMENTO (10)
Fshihet sėmundja e deleve, veterineri: Mbi 30 fermerė kėrkojnė ēdo ditė zgjidhje 24 Gusht 2014
KOMENTO
Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 20 Gusht 2014
NGA AURORA KOROMANI
KOMENTO (16)
Virusi Ebola, Pipero: Mund tė sillet, ashtu si malarja 07 Gusht 2014
Nga: OLA MITRE
KOMENTO
INTERVISTA/Fullani: Qėndrimi si Guvernator, tregues pėrgjegjshmėrie. Politika tregoi maturi 14 Gusht 2014
Nė njė intervistė pėr njė tė pėrditshme, Guvernatori Ardian Fullani shprehet gjerėsishtg rreth skandalit tė vjedhjes sė thesarit nė Bankėn e Shqipėrisė. Ai argumenton se pėrse nuk dorėhiqet nga ky post pavarėsisht kėrkesave nga Shoqėria Civile apo nga disa eksponentė tė politikės. Fullani: Detyra ime, Guvernatori nxjerr urdhra dhe udhėzime
Shkruhet “Klan” - lexohet “Hajn”-NGA ARTUR CANI
Braēe: Fullani pėrgjegjės pėr vjedhjen, ja detyrat e Guvernatorit
KOMENTO (16)
“Minoriteti që përfaqësoj, pro reformës territoriale” 08 Gusht 2014
Deputeti i Partisë Socialiste, Andrea Marto sqaroi në një intervistë për “Gazeta Shqiptare”, se e votoi reformën territoriale, pasi nuk mund të lejonte që shqiptarët të privoheshin nga kjo reformë kaq e rëndësishme prej votës së tij
KOMENTO (2)
Ardian Marashi: Akuza e Ramės? Me Ēulin e Kadarenė bėhet doktoraturė 06 Gusht 2014
NGA: FATMIRA NIKOLLI
KOMENTO (15)
Harta e re, pėrgjysmohen ēmimet nė Tiranė. Vorpsi: Pronat, shifra qesharake 05 Gusht 2014
Nga: LORENC RABETA
KOMENTO (5)
Urgjencat dentare, Toska: Në klinika, ampula të skaduara 04 Gusht 2014
Nga: OLA MITRE
KOMENTO
Hantke: Reformat e domosdoshme bëhen vetëm me përfshirjen e qytetarëve 02 Gusht 2014
NGA ARBEN MUKA
KOMENTO (1)
Eglantina Gjermeni: Di tė jem e fortė, me fjalėn e butė 28 Korrik 2014
Nga: REZARTA DELISULA
KOMENTO (2)
Qato: Pronat do verifikohen, nė Hipotekė 42,975 vendime 28 Korrik 2014
42,975 vendime tė marra nė kohė nga Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave do t’i nėnshtrohen verifikimit nė Hipotekė pėr tė kuptuar sa prej tyre janė kthyer nė tituj pronėsie
KOMENTO (9)
Dule: Na kanė zbuar nga koalicioni po u miratua “Himara”, gati protestat 22 Korrik 2014
KOMENTO (56)
Ferdinand Samarxhi: Baba Mondi bashkon gjithë Ballkanin vizionar islam 22 Korrik 2014
Nga: FATMIRA NIKOLLI
KOMENTO (3)
Ish-tė pėrndjekurit, Kola: Nė shtator nis skema e re e dėmshpėrblimit 20 Korrik 2014
Nga: OLA MITRE
KOMENTO (3)
Andrzej Dycha: Statusi kandidat do sjellė investitorėt 19 Korrik 2014
Nga: RUDINA HOXHA
KOMENTO
"Gjin Gjoni”, nėnkryetari i KLD-sė nė “Studio e Hapur”: S’kishte prova pėr ta shkarkuar 15 Korrik 2014
NGA ENI VASILI
KOMENTO (17)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
 
 
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Jeta e foshnjės 16-muajsh peng i ilaēit qė mungon nė Pediatri, QSUT pret tenderin
 
 
BALKANWEB.TV
Ndėrtimi nė Dajt, Ristani: Asnjė procedim, krimi mjedisor me bekimin e Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Rivitalizimi i sheshit “Iliria” nė Durrės, nis puna pėr heqjen e shatėrvanit 85-vjeēar
 
 
BALKANWEB.TV
“Eagle 8”, Arvizu: Shqipėria krah NATO-s. Kodheli: Do qėndrojmė pro aleatėve
 
 
BALKANWEB.TV
9 vjeēarja humb kontrollin e armės, vret instruktorin e saj
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, shkarkohet drejtori i Spitalit Psikiatrik, kapet me shkelje nė tendera dhe emėrime
 
 
BALKANWEB.TV
Vrasja nė Vlorė, viktima i sapoliruar nga burgu
 
 
BALKANWEB.TV
Bota ne nje minute, foto top te dites
 
 
BALKANWEB.TV
FMN nė Tiranė, takim me dyer tė mbyllura nė Ministrinė e Financave
 
 
BALKANWEB.TV
Tasmani, njihuni me delen qe ka 6 vjet pa u qethur
 
 
BALKANWEB.TV
Shkėndije Mujaj lanēon njė kėngė pornografike
 
 
BALKANWEB.TV
Tahiri: Qeveria luftė frontale, kush ndėrton pa leje gjykohet pėr krim mjedisor
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: Shqipėria kontribut madhor nė projektin “Korridori i Kaltėr”
 
 
BALKANWEB.TV
‘Krimi mjedisor’, PD denoncon: Njė ndėrtesė pa leje afėr shtėpisė sė Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Grushta mes deputetėve shqiptarė nė Parlamentin e Maqedonisė
 
 
 
 
FOTOGALERI
Lara Bingle, krejtėsisht nudo nė plazh
 
 
FOTOGALERI
\'Tomatina\' festa e ēmendur
 
 
FOTOGALERI
Ja kush zgjidhet Miss ISIS-i
 
 
FOTOGALERI
Vesa Luma me pushime, poston tė pasmet nė Instagram!
 
 
FOTOGALERI
Pozon nudo pėr tė dashurin, fotot pėrfundojnė nė faqe pornografike
 
 
FOTOGALERI
Qyteti i femrave u bėn ftesė beqarėve
 
 
FOTOGALERI
Mario Balotelli pikturon stemėn e Liverpoolit ne fytyrė
 
 
FOTOGALERI
Metali i can kafkėn, burri i mbijetonin aksidentit tronditės
 
 
FOTOGALERI
Keshtu si jemi ne femrat e vėrteta, projekti i Liora K
 
 
FOTOGALERI
Erin Heatherton, modelja seksi e Victoria’s Secret
 
 
FOTOGALERI
Alketa Vejsiu: Fshatare e lumtur jam!
 
 
FOTOGALERI
Fedez, reperi i cmenduar pas Xhulias sė tij: Bėjmė seks cdo ditė
 
 
FOTOGALERI
9 vjeēarja humb kontrollin e armės, vret instruktorin e saj
 
 
FOTOGALERI
Armėpushimi, mijėra palestineze kane festuar gjatė natės nė Gaza
 
 
FOTOGALERI
Greqi, vijojnė zbulimet nė varrin antik, del nė dritė dyshemeja me mozaikė
 
 
FOTOGALERI
Gigi Buffon - Ilaria D’Amico, dallgė pasioni
 
 
FOTOGALERI
Zbulohen velinat e reja tė “Fiks Fare”
 
 
FOTOGALERI
Rama mbėrrin nė Berlin, nė rradhė me qytetarėt!