Sport
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Çmendet” Advokat: Shqipëria shpëtoi paq, u dënua Serbia
Çmendet” Advokat: Shqipëria shpëtoi paq, u dënua Serbia
Trajneri i Serbisë, Dik Advokat, thotë se vetëm skuadra e tij doli e ndëshkuar nga Komisioni Disiplinor i UEFA-s dhe thekson se Shqipëria shpëtoi mirë
KOMENTO (4)


 
Vendimi i UEFA-s, Duka: Nuk refuzuam rinisjen e lojės, lojtarėt ishin tė dhunuar
Nė njė prononcim pėr CNN, kreu i Federatės Shqiptare tė Futbollit Armando Duka e cilėsoi tė palogjikshėm vendimin e UEFA-s, duke theksuar se kombėtarja shqiptare nuk refuzoi rinisjen e ndeshjes
KOMENTO (2)
Rama: Serbėt do i presim nė Shkodėr, bėhuni gati 20 mijė zemra Kuq e Zi
Gjatė daljes sė tij publike para gazetarėve, kryeministri Edi Rama bėri tė ditur se stadiumi i ri i Shkodrės do tė jetė gati mė datėn 11 tetor 2015, datė e cila pėrkon me inaugurimin e stadiumit “Elbasan Arena”. Kreu i qeverise tha se ndeshja e radhes me Serbine do te zhvillohet ne kete stadium
KOMENTO (18)
Nëntë fashistët i dhanë fitoren Serbisë
Nëntë gjyqtarët, anëtarë të Komisionit të Disiplinës dhanë sot vendimin për ti akorduar Serbisë fitoren 3-0 në tavolinë kundër Shqipërisë, pas dhunës që shpërtheu në stadiumin “Partizan” në Beograd. Po kush janë nëntë gjyqtarët që legjitimuan korret raciste dhe dhunën kundër futbollistëve shqiptarë?
KOMENTO (7)
Shqiptarėt ‘pushtojnė’ UEFA-n: I thatė ‘Po’ racizmit, turp pėr ju!
Vendimi i UEFA pėr tė penalizuar Shqipėrinė nuk ėshtė mirėpritur nga shqiptarėt tė cilėt kanė shpėrthyer nė sharje nė rrjetet sociale. Pėrvec profileve personale, shqiptarėt janė dyndur nė faqen zyrtare tė UEFA nė Facebook ku mijėra e mijėra komente shkruajnė shprehjen ‘UefaSayYesRacism’
KOMENTO (1)
Kapiteni i Kuqezinjve, Cana: Kjo nuk ėshtė drejtėsi!
Kapiteni i Kombėtares shqiptare, Lorik Cana, nuk mund tė mungonte me komentin e tij nė lidhje me vendimin e sotėm tė Komisionit Disiplinor tė UEFA-s pėr ndeshjen Serbi-Shqipėri
KOMENTO (9)
Mediat e huaja: UEFA legjitimoi dhunën dhe racizmin
Vijnë reagimet e para edhe nga mediat e huaja pas vendimit kontravers të UEFA-së për ndeshjen e ndërprerë, Serbi-Shqipëri. Duket se ato mbështesin Shqipërisë, duke ‘dënuar’ kështu vendimin e UEFA-S.
KOMENTO (6)
Vendimi i UEFA, sondazhi në BalkanWeb: 63.05% prisnin 3 pikë për Shqipërinë, 6.76% për Serbinë
Sipas një sondazhi të çelur në BalkanWeb prej dy ditësh (48 orë) 63.05% kanë pritur që Shqipëria të merrte 3 pikët në tavolinë, ndërsa Serbia të dënohej. Që ndeshja të rilahej sërish, në një fushë asnjanëse si dhe të dënohen lojtarët shqiptarë e fusha serbe kanë qenë pro 30.19% e shqiptarëve, ndërsa që Serbia të merrte 3 pikët në tavolinë e të dënoheshin lojtarët shqiptarë kanë votuar pro vetëm 6.76%
KOMENTO (3)
Kreu i Federatës kosovare, Vokrri: Vendimi i UEFA-së, skandaloz
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri, vendimin e UEFA për ndeshjen e ndërprerë në mes Serbisë dhe Shqipërisë, e ka quajtur skandaloz.
KOMENTO (2)
Serbia e pakënaqur me vendimin e UEFA-s
Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Serbisë, Goran Milanovic, nuk është i kënaqur me vendimin e UEFA-s për ndeshjen e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u regjistrua me rezultat 3:0 në dobi të kombëtares serbe, por kësaj të fundit do t’i merren edhe tre pikë.
KOMENTO (2)
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
Komisioni Disiplinor i UEFA-s: Shqipėria humb ndeshjen nė tavolinė, FSHF edhe 100 mijė euro gjobė. De Biasi: Vendimi nuk na dha drejtėsi. FSHF: Vendimi i padrejtė, vijojmė luftėn pėr tė marrė 3 pikėshin
Vendimi pėr ndeshjen, Fitouss: I kėnaqur qė nuk jam ambasador i UEFA-s
Vendimi i UEFA-s, protestė tek Kryeministria: “Stop racism and albanophobia”
Vendimi i UEFA, sondazhi nė BalkanWeb: 63.05% prisnin 3 pikė pėr Shqipėrinė, 6.76% pėr Serbinė
Rama: Sot nuk u bė drejtėsi pėr atė qė ndodhi nė stadiumin e Beogradit!
Basha: Rama lėri llogjet nė FB, angazhohu qė Kombėtarja tė ketė drejtėsi
Vendimi i UEFA-s, Duka: Nuk refuzuam rinisjen e lojės, lojtarėt ishin tė dhunuar
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrjė pėr protestė
Serbia e pakėnaqur me vendimin e UEFA-s
The Guardian: Shqipėria u dėnua pėr njė dron, tė cilin nuk dihet kush e drejtoi
Kreu i Federatės kosovare, Vokrri: Vendimi i UEFA-sė, skandaloz
Vendimi i UEFA-s, Bogdani: Rama dėshtoi, asnjė minutė lobim pėr kombėtaren
Vendimi i UEFA-s, ironizon Totozani: Lojtarėt duhet tė hynin nė fushė me skafandra
Kapiteni i Kuqezinjve, Cana: Kjo nuk ėshtė drejtėsi!
VIDEO
KOMENTO (262)
Tifozėt turq pėrkrahin Shqipėrinė: UEFA zero tolerancė
Tifozėt turq tė ekipit Trabzonspor, kanė shprehur pėrkrahjen e tyre pėr Shqipėrinė nė ndeshjen qė klubi turk zhvilloi ndaj klubit belg, Lokeren.
KOMENTO (2)
UEFA, Komisoni disiplinor tri orë diskutime mbi ndeshjen Shqipëri-Serbi
Komisioni Disiplinor i UEFA-s, pas tri oresh debati ka mbaruar konsultimet e sotme mbi ndeshjen e 14 tetorit në Beograd mes Shqipërisë dhe Serbisë e cila u ndërpre për shkak të incidenteve në minutën e 42
KOMENTO (1)
Beshiktashi fiton lehtėsisht pėrballė Partizanit tė Beogradit
Skuadra turke e Beshiktashit fiton lehtėsisht dhe me rezultat tė thellė nė Beograd. Beshiktashi ka shėnuar 4 gola ndėrsa Partizani i Serbisė nuk e ka prekur asnjėherė rrjetėn e kundėrshtarit turk.
KOMENTO (10)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Bruksel, Basha takon homologėt nė PPE: Rrėshqitja nga standardet, alarm pėr KE
 
 
BALKANWEB.TV
PD: INUK bandė zuzarėsh qė ėshtė kthyer nė zar tė Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
 
 
BALKANWEB.TV
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrje pėr protestė
 
 
BALKANWEB.TV
Studentėt e Inxhinierisė nė protestė, kundėr rritjes sė tarifės e mesatares sė Masterit
 
 
BALKANWEB.TV
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
 
 
BALKANWEB.TV
Zhvesh gruan nudo dhe e detyron tė ec nėpėr fshat
 
 
BALKANWEB.TV
FSHF: Vendimi UEFA i padrejtė, vijojmė luftėn. avokati: Praktikisht Serbia s’ėshtė dėnuar
 
 
BALKANWEB.TV
Bojkoti, Basha: Kemi propozuar marrėveshje me garanci ndėkombėtare
 
 
BALKANWEB.TV
Kuvendi shkarkon me votim tė fshehtė Cefėn dhe Lelēajn nga KLD
 
 
BALKANWEB.TV
Prokuroria merr tė pandehur Kristaq Gervenin, mbajti gradėn qė nuk i takonte
 
 
BALKANWEB.TV
Prodhuesit e bukės: Proteinat nuk janė problemi i vetėm, Unioni veproi si monopol
 
 
BALKANWEB.TV
BIRN: Fazllic 1 mln $ 'investim' pėr PD, ua vodhi amerikanėve nė kėmbim tė njė kontrate biznesi
 
 
BALKANWEB.TV
AMA, Peza: Nesėr mblidhemi pėr kryetarin e ri, opozita tė vijė pėr dėgjesat
 
 
BALKANWEB.TV
Trami, Bozdo: Rama tė japė ‘ok’, tė mos e bllokojė pėr interesa politike
 
 
 
 
FOTOGALERI
Prishtinė, “Plisat” protestojė kundėr vendimit tė UEFA-s
 
 
FOTOGALERI
Hackerat shqiptarė lėshojnė Dronin nė faqen e Qeverisė Serbe
 
 
FOTOGALERI
Bleona me Porsche prej ‘ari’
 
 
FOTOGALERI
Njihuni me qytetin fantazmė!
 
 
FOTOGALERI
Kur Tulisa tė hipėn mbi shpinė
 
 
FOTOGALERI
Ish Miss Univerisi 67 vjeēe dhe duket si 20
 
 
FOTOGALERI
Vendimi i UEFA, ironizohet keqazi Platini
 
 
FOTOGALERI
Mė nė fund Kate Middleton-it i duket barku
 
 
FOTOGALERI
Scarlett Johansson fotot nudo qė iu grabitėn nė celular
 
 
FOTOGALERI
Shtėpia mė e vogėl nė botė, 340 mijė euro pėr 17 m²
 
 
FOTOGALERI
Si i ati dhe i biri, ja ngjashmėria e yjeve
 
 
FOTOGALERI
Ēmend motra e Kim, ēfarė bukuroshe!
 
 
FOTOGALERI
Kur qeni bėhet njė jastėk perfekt pėr macet
 
 
FOTOGALERI
Zhvishet sulltanesha Hyrrem!
 
 
FOTOGALERI
Nė Romė, sfilata e parė pėr martesat gay
 
 
FOTOGALERI
Nė fushė me njė kembė, sfida e Francescos, rasti i pare nė njė kampionat pėr te rinj
 
 
FOTOGALERI
Lauren Goodger, njė belfie pėr fansat nė Instagram
 
 
FOTOGALERI
Megan Gale, nje mami seksi, topless pėr Who
 
 
 
 
   
 
 
Lajme te Kategorive te tjera
 
    Sulmi nė Kanada, Rama publikon mesazhin e Jean Trudeau  
    Jahjaga: Zgjidhja e krizës, përgjegjësi e liderëve partiakë  
    Kombësi e plakur, në 2041 parashikohet 1 milion serbë më pak  
 
 
    Personi që sulmoi parlamentin në Kanada kërkonte pasaportë të Libisë  
   

Herolind Shala feston golin me shqiponjën

 
    Si ka ndryshuar simbolika e kryqit nazist  
   
    Vendimi i UEFA-s, Gjebrea: 3 pikë nuk janë asgjë përpara kuçkërisë evropiane  
    Asgjë e re nga fronti i Serbisë  
    Vizita e Ramės, Tadiē: Mė mirė tė shtyhet sesa tė anulohet