Metropol
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Studimi: Meshkujt tullacë janë më të mirë në shtrat
Studimi: Meshkujt tullacë janë më të mirë në shtrat
Një studim më i fundit tregon se meshkujt tullacë janë më të mirë në shtrat, sesa ata që kanë flokë. Studimi i publikuar në ‘Journal of International’ studiuesit amerikanë gjetën meshkujt tullacë që kanë më pak gjasa për të zhvilluar tumoret e testikujve.
KOMENTO (2)
Ka 100 orgazma në ditë, 37-vjeçari: Eshtë e neveritshme  -VIDEO
Ka 100 orgazma në ditë, 37-vjeçari: Eshtë e neveritshme-VIDEO
Tashmë prej dy vitesh 37-vjeçari Dale Decker kalon 100 orgazma në ditë por nuk shijon asnjë prej tyre. Ai vuan nga një sindromë e zgjimit të vazhdueshëm të gjenitaleve
KOMENTO
Djelmoshat dhe shiu-  FOTOLAJM
Djelmoshat dhe shiu-FOTOLAJM
Ose ‘shiu ka thyer urdhrin e partisė’ sic shkruan gazetari Enkel dDmi teksa poston kėtė foto nė Facebook, ose shiu vjeshtak ka bashkuar nga halli nė politikėn shqiptare, themi ne
KOMENTO (3)




 
Dorėhiqet live nga TV: Fuck it! Do luftoj pėr legalizimin e kanabisit
Njė reportere e njė televizioni nė Alaskė dha dorėheqjen live pak pasi deklaroi se do luftonte pėr legalizimin e hashashit dhe se ishte kryetarja e njė klubi kanabisi
KOMENTO
Nga mashkull kthehet nė femėr, mbi 100 ndėrhyrje pėr tė pasme bombastike-FOTO
Transeksualja amerikane Tatiana Williams ka shpenzuar mijėra dollarė pėr ndėrhyrje kirurgjikale nė mėnyrė ilegale, vetėm qė tė kishte trupin e ėndrrave tė saj. Pėrqendimi mė i madh u bė nė tė pasmet e saj, mbi 100, ku nga 63 centimetėr qė i kishte arriti qė ti bėjė njė metėr e gjysmė
KOMENTO
Njihuni me vajzėn me tre gjokse!-VIDEO
Amerikania Jasmine Tridevil, 21 vjeē, tregon se ka kryer ndėrhyrje kirurgjikale pėr tė krijuar njė gjoks tė tretė, dhe tani shpreson qė tė ketė show-n e saj nė kanalin televiziv MTV
KOMENTO
Jennifer Lopez çmend me të pasmet, Singaporin!-FOTO
Këngëtarja 45-vjeçare i ka dhënë jetë një serie lëvizjesh tepër të nxehta, në skenën e Singaporit, duke tregur që ajo është mbretëresha e të pasmeve
KOMENTO (1)
Bekimi i dytė i Zahos nga Papa, Rama: Qershia mbi tortė!
Gjatė pėrfundimit tė vizitės sė tij 11-orėshe nė Tiranė, Papa ka bekuar edhe Zahon tė cilin nė foto e mban nė duar nėna e tij, Linda. Nė kėtė foto Papa duket i lumtur dhe i befasuar qė i vogli i familjes kryeministrore shfaqet para tij
KOMENTO (10)
Sondazhi: Paraja nuk mund ta blejë lumturinë
Paraja mund të blejë cdo gjë, por jo lumturinë. Lexuesit e BalkanWeb janë të ndërgjegjshëm kur shprehen në sondazhin në këtë agjenci lajmesh për një temë që shpesh na vë në mendime, ‘A mund ta blejë paraja lumturinë?’
KOMENTO (1)
Propozim për martëse? Më keq se kaq, s’ka ku të shkojë-VIDEO
Një propozim për martesë që shkoi shumë keq. Një tip ka zgjedhur që gjatë një xhiroje me varkë me shoqërinë dhe vajzën me të cilën ka thurur ëndrrat për të ardhmen të bëjë dhe hapin e madh, propozimin për martesë
KOMENTO (1)
Skandaloze, kosovarėt rrihen nė avionin e linjės Prishtinė-Gjenevė
Avioni qė udhėtonte tė shtunėn e kaluar nga Prishtina nė drejtim tė Gjenevės ėshtė vonuar pėr tri orė dhe shkak pėr kėtė ėshtė pėrleshja e dy personave nga Kosova. ‘Njė shkak kryesor i kėtij incidenti kanė qenė ngarkesa e madhe e valixheve’-shkruan gazeta zvicerane "Tribune de Geneve"
KOMENTO (20)
Afrikë e Jugut, inaugurohet xhamia “gay friendly”, kundër intolerancës
Në Afrikën e Jugut, të premten, është inauguruar një xhami e ideuar si vend kulti i lirë dhe pa asnjë diskriminim mbi baza gjinore apo orientimi seksual. Kjo xhami është realizuar, mes shumë polemikash, nga një docent mysliman në vend, i cili i kundërvihet ashpër radikalizmave në fe
KOMENTO (5)
Pamje natyrale gjatë vjeshtës
Tani duhet t’i thoni lamtumirë grimit të rëndë dhe flokëve të lënë pas dore. Pamja e fund verës duhet të jetë sa më natyrale dhe e thjeshtë, me tone transparente dhe të lehta për fytyrën e sytë dhe flokë të fryrë dhe tërë volum
KOMENTO
I shėrohet gruaja nga kanceri, fal pasurinė. Multimilioneri qė mbeti i vetėm
Shet shtėpinė dhe shumė sende me vlerė ngaqė gruaja iu shėrua nga kanceri. Anglezi Brian Burnie, i lumtur qė gruaja iu shėrua nga kanceri i gjirit, shiti shtėpinė pėr 16 milionė funte, bėri ankand pėr shumė sendeve, e mė pas tė gjitha paratė i dhuroi pėr tė sėmurėt me kancer
KOMENTO (2)
Papa Franēesko bekon djalin e kryeministrit Rama-FOTO
Papa Francesko i jep bekime Zahos sė vogėl, djalit tė kryeministrit Edi Rama. Nė ambientet e aeroportit tė Rinasit, kryeministri Edi Rama ka pritur Papa Franceskon, sėbashku me bashkėshorten e tij.
KOMENTO (4)
Batutat e Papa Franceskut nė Tiranė
Papa Francesku, qė karakterizohet nga buzėqeshja e ėmbėl dhe plot dashamirėsi, nuk lė mėnjanė dhe batutat. Nė takimet qė kreu nė Tiranė, figura qė tė imponon vetvetiu respekt, u shpreh me ēiltėrsi dhe kjo nė varėsi tė rrethanave ku u ndodh
KOMENTO
Lamtumirë Ikonës së teatrit Besa Imami!
Është shuar në moshën 86 vjeçare aktorja e shquar e skenës shqiptare Besa Imami. Aktorja e njohur e skenës ndërroi jetë në moshën 86 vjeçare të djelën e 21 Shtatorit pas vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë
KOMENTO (3)
Njihuni me vendin ku një filxhan çaj kushton 180 paund
Ky filxhan çaji kushton plot 180 paund. Përveç se është i një cilësie super të mirë ja disa nga veçantitë e tij. Është filxhan çaji princërish në Mbretërinë e Bashkuar dhe është në shitje në restorant Royal Kina Club në qendër të Londrës.
KOMENTO
Jenifer Lopez selfie me zonjën e Parë të SHBA-ve, Michelle Obama
Selfiemania nuk ka pushtuar vetëm njerëzit e thjeshtë, janë të famshmit ata që më shumë se çdo ditë na sjellin shembuj të shkrepjes së autoportreteve në çdo vend ku ndodhen
KOMENTO
Fotolajm/Ja si qėndruan pranė e pranė politika dhe feja nė meshėn e Papės
Gjatė momentit tė meshės nė sheshin ‘Nėnė Tereza’ u vu re sesi Papa Francesku zbriti nga podiumi dhe takoi personalitete nė radhėn e parė tė turmės, qė ishin politikanėt dhe 3 pėrfaqėsuesit kryesorė tė feve politike nė Shqipėri
KOMENTO (3)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
 
 
   
   
   
   
 
 
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
PD: Garancia pėr CEZ, qeveria rėndon xhepat e shqiptarėve
 
 
BALKANWEB.TV
Lufta antikorrupsion, Hoffman: Pa sukses nėse vetėm bisedohet. Rama: Kemi nisur reformat
 
 
BALKANWEB.TV
Tė pandehur 3 deputetė, Ndoka-Ndreu grushta Strazimirit. Veliaj ndėrtim pa leje
 
 
BALKANWEB.TV
Dyshohet pėr eksploziv nė makinė, ish- gruaja e kėrcėnoi ‘do tė hedh nė erė’
 
 
BALKANWEB.TV
Komisioni i Ekonomisė diskuton rishikimin e buxhetit, Cani: Bėheshin planifikime tė fryra
 
 
BALKANWEB.TV
Vlore, dyfishohen kėrkesat pėr arsimin profesional
 
 
BALKANWEB.TV
Tahiri-Ndėrkombėtareve: Investoni qė ta asgjėsojmė drogėn qė nė mbjellje
 
 
BALKANWEB.TV
Beqaj: Barnat? Po ka mungesa nė QSUT, mbulim me barna alternativė
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, djali i mėsueses plagos me pistoletė nė shkollė nxėnėsen 17-vjeēare
 
 
BALKANWEB.TV
Dorėhiqet live nga TV, gazetarja: Do luftoj pėr legalizimin e kanabisit
 
 
BALKANWEB.TV
Kinė, njė ėmbėlsirė si vepėr arti, flokė sheqeri bėhet njė lule
 
 
BALKANWEB.TV
Publikohet video e njė shqiptari duke ekzekutuar njė maroken nė Milano
 
 
BALKANWEB.TV
SHBA fillon sulmet ajrore kundėr Shtetit Islamik nė Siri
 
 
BALKANWEB.TV
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės
 
 
BALKANWEB.TV
Lamtumirė Ikonės sė teatrit Besa Imami!
 
 
 
 
FOTOGALERI
Fjolla Morina kopja e Kim Kardashian
 
 
FOTOGALERI
Ambiciet pėr nudizėm tė Cara Delevigne
 
 
FOTOGALERI
Rita Ora pjesė e jurisė nė “The Voice of UK”
 
 
FOTOGALERI
Dyshohet pėr eksploziv nė makinė, gruaja e kėrcėnoi pas ndarjes ‘do tė hedh nė erė’
 
 
FOTOGALERI
Foto epike nė plazh
 
 
FOTOGALERI
Studentja ruse mbulon Mercedesin me njė milion kristale Swarovski
 
 
FOTOGALERI
Qeni tėrhiqet zvarrė me makinė, pamjet indinjojnė web-in
 
 
FOTOGALERI
Shtretėrit mė tė veēantė nė botė
 
 
FOTOGALERI
Google, njė doodle per tė inauguruar vjeshtėn
 
 
FOTOGALERI
Fotoja e parė e Beyonce shtatzėnė me Blue Ivy nė bark
 
 
FOTOGALERI
Dorėhiqet live nga TV, gazetarja: Do luftoj pėr legalizimin e kanabisit
 
 
FOTOGALERI
Nga mashkull kthehet nė femėr, mbi 100 ndėrhyrje pėr tė pasme bombastike
 
 
FOTOGALERI
Njihuni me vajzen qė ka tre gjokse
 
 
FOTOGALERI
Lamtumirė Ikonės sė teatrit Besa Imami
 
 
FOTOGALERI
Britani, njė 44-vjeēare sulmohet nė rrugė, askush s’ndėrhyn
 
 
FOTOGALERI
17-vjeēarja shqiptare shpallet “Miss Gjermania 2014”
 
 
FOTOGALERI
Ja hajdutja mė seksi nė botė!
 
 
FOTOGALERI
Pogradec, shembin hotelin buzė liqenit, 1 punėtor vdes, plagosen 2 tė tjerė
 
 
 
 
   
 
 
Lajme te Kategorive te tjera
 
    Reforma nė KLD, Ristani: Pėr ndėrrime emrash, oligarkia kėrkon ‘tė kap’ institucionet  
    Shantazhohet kreu i Gjykatës Kushtetuese, denoncon në polici  
    "Monstra", Jashari: Vendimi në shkallën e dytë të jetë transparent  
 
 
    Ban Ki-moon: Ndryshimi klimatik, rrezik për paqen  
    Zyrtare: Santos, trajneri i Portugalisë  
    Komedia muzikore “Vincent”, 125 vjet pas vdekjes së Van Goghut  
   
    Studimi: Meshkujt tullacë janë më të mirë në shtrat  
    Mesazhet e një vizite të shenjtë  
    Gjiknuri: Ēmimi i energjisė, do ketė surpriza. S'i kemi paguar HEC-et e vegjėl, sektori nė krizė