BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Video-thirrje zonjės sė parė tė Sirisė: Vepro nė emėr tė paqes  
20/04/2012
 
Bashkėshortja e ambasadorit gjerman dhe ajo e atij britanik nė Kombet e Bashkuara, i janė drejtuar me njė video-thirrje zonjės sė parė tė Sirisė, Asma Al-Assad, qė tė ndikojė tek bashkėshorti i saj, pėr tė ndalur gjakderdhjen qė ka pėrfshirė kėtė vend.(er.cu/BalkanWeb)
 
Vatikani: Ja mesazhi qė Papa Franēesku la nė Librin e Pėrshtypjeve
Papa mbėrrin nė Tiranė, qytetarėt e presin nė ēdo rrugė
Papa Francesku nė Shqipėri, mediat botėrore: Konfirmon harmoninė fetare
 
 
 
20/09/2014
Brazil, peshkatarėt kapin njė anakondė gjigande
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
19/09/2014
Ja ēfarė mund tė bėni zyrėn tuaj gjatė orarit tė punės
 
 
 
19/09/2014
Skocia i thotė “Jo” pavarėsisė nga Britania
 
 
19/09/2014
Australi, blerėsi i pare i iPhon6 tregon celularin, ai i pėrplaset nė trotuar
 
 
18/09/2014
Surprizė, mbrapa dritares njė fole me bletė gjigande
 
 
 
17/09/2014
Bota nė njė minutė, fotot top te ditės
 
 
17/09/2014
ISIS provokon Obamėn: Lufta sapo ka filluar
 
 
17/09/2014
Mėsuesi arab rreh fėmijėn brenda nė Xhami se s’kishte mėsuar pėrmendėsh Kur'anin
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst