BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Rusi, hidhet nga kati i katėrt, shpėton mrekullisht  
04/11/2012
 
Hidhet nga kati i katėrt i njė pallati por shpėton mrekullisht. Ngjarja ka ndodhur nė Rusi, ku njė burrė ka tentuar tė vrasė vetes, duke u hedhur nga pallati por zjarrfikėsit e kanė shpėtuar atė, duke e pritur poshtė me dyshekun e shpėtimit. (er.u/BalkanWeb)
 
Lamtumirė Ikonės sė teatrit Besa Imami!
Prokuroria mbyll hetimin: Vdekja e Olldashi, aksident. Shkeli rregullat e qarkullimit
Njė 2-vjeēar me leucemi, prindėrit: Ndihmė! Nuk pėrballojmė dot financiarisht mjekimin
 
 
 
22/09/2014
Kinezėt rrime me ditė nė radhė Phone 6 dhe i shesin mė shtrenjtė
 
 
22/09/2014
Ja ēfarė ndjeni kur putheni dhe bėni seks
 
 
22/09/2014
Propozim pėr martėse? Mė keq se kaq, s’ka ku tė shkojė
 
 
 
20/09/2014
Brazil, peshkatarėt kapin njė anakondė gjigande
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
19/09/2014
Ja ēfarė mund tė bėni zyrėn tuaj gjatė orarit tė punės
 
 
 
19/09/2014
Skocia i thotė “Jo” pavarėsisė nga Britania
 
 
19/09/2014
Australi, blerėsi i pare i iPhon6 tregon celularin, ai i pėrplaset nė trotuar
 
 
18/09/2014
Surprizė, mbrapa dritares njė fole me bletė gjigande
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst