BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
“Eurovision 2013”, triumfon Danimarka, ja kėnga fituese  
19/05/2013
 
Danimarka fiton edicionin e kėtij viti tė festivalit tė kėngės evropiane, “Eurovision”. Ka qenė kėngėtarja Emmelie de Forest me kėngėn, “Only Teardrops”, qė ka fituar ēmimin e parė. (er.cu/BalkanWeb)
 
Ruēi kritika ministrave: Justifikoni besimin te elektorati jo tė silleni si kryeministra
Kutia e ndihmės sė shpejtė, specialisti Alija: E domosdoshme kur ambulanca vonohet nė vendngjarje
Fotoshopi, teknologjia qė kthen kėtė plakė, nė vajzė tė re
 
 
 
30/10/2014
Mjeku qė e konsideron beben si kukull prej gome
 
 
29/10/2014
Kur gjithēka duket se mbaroi, pėrqafohuni, dashuria meriton njė mundėsi
 
 
29/10/2014
“I Won’t Let You Down”, pėr 24 orė hit nė Youtube, 3 milione klikime
 
 
 
29/10/2014
Bota s’u krijua nė 6 ditė, Papa Franēesku: Evolucioni dhe Big Bangu tė sakta
 
 
29/10/2014
Nuk ėshtė e lehtė tė jesh femėr nė New York!
 
 
29/10/2014
Shihni se si kjo vajzė vjedh laptopin nė dyqan!
 
 
 
29/10/2014
Shpėrthen pak pas nisjes nga toka raketa e NASA-s me 2.2 ton furnizime
 
 
28/10/2014
Qeni shtiret si i ngordhur sapo e marrin nga i zoti
 
 
28/10/2014
"Eleven men”, kėngėtari amerikan qė i kushton kėngė futbollistėve tė Shqipėrisė
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst