BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės  
01/07/2013
 
Bota nė njė minutė, fotot me te bukura seleksionuar nga evenimente te rėndėsishme nga Bota.(da.xha/BalkanWeb)
 
Rama: Shqipėria priti me sukses Papėn, falenderoj Presidentin dhe Bashkinė e Tiranės
Papa Fraēesko mbyll vizitėn nė Shqipėri, pėrcillet nga Kryeministri Rama
Fushė-Krujė, Ati i Shenjtė viziton qendrėn ‘Betania’
 
 
 
20/09/2014
Brazil, peshkatarėt kapin njė anakondė gjigande
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
19/09/2014
Ja ēfarė mund tė bėni zyrėn tuaj gjatė orarit tė punės
 
 
 
19/09/2014
Skocia i thotė “Jo” pavarėsisė nga Britania
 
 
19/09/2014
Australi, blerėsi i pare i iPhon6 tregon celularin, ai i pėrplaset nė trotuar
 
 
18/09/2014
Surprizė, mbrapa dritares njė fole me bletė gjigande
 
 
 
17/09/2014
Bota nė njė minutė, fotot top te ditės
 
 
17/09/2014
ISIS provokon Obamėn: Lufta sapo ka filluar
 
 
17/09/2014
Mėsuesi arab rreh fėmijėn brenda nė Xhami se s’kishte mėsuar pėrmendėsh Kur'anin
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst