BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės  
16/07/2013
 
Fotot mė tė bukura tė ditės seleksionuar nga evenimente tė rėndėsishme nga Bota. (da.xha.BalkanWeb)
 
Atentat me armė 40-vjeēarit me tė kaluar kriminale, pranga njėrit prej autorėve
Ambasadori turk Bayraktar: Shqipėria, rol kyē pėr stabilitetin nė rajon
Meta nė Marok: Pėrpjekje tė pėrbashkėta nė luftėn kundėr terrorizmit
 
 
 
30/10/2014
Fotoshopi, teknologjia qė kthen kėtė plakė, nė vajzė tė re
 
 
30/10/2014
Mjeku qė e konsideron beben si kukull prej gome
 
 
29/10/2014
Kur gjithēka duket se mbaroi, pėrqafohuni, dashuria meriton njė mundėsi
 
 
 
29/10/2014
“I Won’t Let You Down”, pėr 24 orė hit nė Youtube, 3 milione klikime
 
 
29/10/2014
Bota s’u krijua nė 6 ditė, Papa Franēesku: Evolucioni dhe Big Bangu tė sakta
 
 
29/10/2014
Nuk ėshtė e lehtė tė jesh femėr nė New York!
 
 
 
29/10/2014
Shihni se si kjo vajzė vjedh laptopin nė dyqan!
 
 
29/10/2014
Shpėrthen pak pas nisjes nga toka raketa e NASA-s me 2.2 ton furnizime
 
 
28/10/2014
Qeni shtiret si i ngordhur sapo e marrin nga i zoti
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst