BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Ndėrtesa ėshtė njė akuarium, peshqit midis mureve prej xhami  
16/07/2013
 
Nė Cesme, nė qytetin turk me pamje nga Egjeu, ndodhet njė ndėrtesė, shumė pranė plazhit. Falė aftėsisė sė njė inxhinjeri dhe parave tė njė sipėrmarrėsi, ky kompeks shtėpish mund tė krenohet me kėtė akuarium tė mrekullueshėm plot me peshq tė tė gjitha llojeve.(da.xha/BalkanWeb)
 
Vlorė, djali i mėsueses plagos me pistoletė nė shkollė nxėnėsen 17-vjeēare
Dorėhiqet live nga TV, gazetarja: Do luftoj pėr legalizimin e kanabisit
Kinė, njė ėmbėlsirė si vepėr arti, flokė sheqeri bėhet njė lule
 
 
 
23/09/2014
SHBA fillon sulmet ajrore kundėr Shtetit Islamik nė Siri
 
 
23/09/2014
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės
 
 
22/09/2014
Kinezėt rrime me ditė nė radhė Phone 6 dhe i shesin mė shtrenjtė
 
 
 
22/09/2014
Ja ēfarė ndjeni kur putheni dhe bėni seks
 
 
22/09/2014
Propozim pėr martėse? Mė keq se kaq, s’ka ku tė shkojė
 
 
20/09/2014
Brazil, peshkatarėt kapin njė anakondė gjigande
 
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
19/09/2014
Ja ēfarė mund tė bėni zyrėn tuaj gjatė orarit tė punės
 
 
19/09/2014
Skocia i thotė “Jo” pavarėsisė nga Britania
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst