BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Kinė, policet kapen pėr flokėsh nė semafor, trafiku nė kaos  
16/07/2013
 
Kjo ndoshta mund tė jetė hakmarrja e disa shoferėve, tė cilėt pasi kanė mbetur tė bllokuar nė semafor pėr shkak tė njė zėnke, qė ka pėrfshirė dy dhe mė pas tre police tė trafikut, kanė shpėrndarė nė web kėto pamje tė xhiruara prej tyre. Pavarėsisht borive qė binin pa pushim ėshtė dashur vetėm ndėrhyrja e njė kolegu pėr tė ndarė sherrin. Ndjekim videon xhiruar nė Kinė.(da.xha/BalkanWeb)
 
Masakra nė Fier, dėshmitari: Bajrami mė tha i vrava tė gjithė, mė trajtonin keq
Tregtarėt peticion kundėr mbylljes sė tregut: Nė rrugė, 5 mijė persona
“Lungomare”, grupet e interesit kundėr: Kėrkojmė rishikim, projekti ka ndryshime
 
 
 
21/07/2014
Tuneli i Hamasit hidhet nė erė nga ushtria izraelite
 
 
21/07/2014
Njė qen qė ka ndjenjen e fajit
 
 
18/07/2014
Kobrat vdekjeprurėse nė tė njejtin shtrat me beben
 
 
 
18/07/2014
Pasagjeri video brenda avionit para nisjes: “Bismillah, ndihem pak nervoz
 
 
18/07/2014
​Publikohen pamjet e goditjes dhe rėnies sė aeroplanit tė "Malaysia Airlines"
 
 
18/07/2014
Rrėzimi i avionit, Kievi: Ja biseda qė bėn pėrgjegjės separatistėt prorusė
 
 
 
18/07/2014
Bota nė njė minute, fotot top tė ditės
 
 
18/07/2014
Poloni, nudo ne dyqan, askush nuk habitet
 
 
17/07/2014
Mallkimi i “Malaysia Airlines”, rrėzohet nė Ukrainė njė ‘Boeing’ me 295 pasagjerė-VIDEO
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst