BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės  
17/07/2013
 
Fotot mė tė bukura tė ditės nė njė minutė, seleksionuar nga evenimente tė rėndėsishme nga Bota.(da.xha/BalkanWeb)
 
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrje pėr protestė
Studentėt e Inxhinierisė nė protestė, kundėr rritjes sė tarifės e mesatares sė Masterit
 
 
 
24/10/2014
Zhvesh gruan nudo dhe e detyron tė ec nėpėr fshat
 
 
23/10/2014
Britani e Madhe, kamioni merr zvarrė makinėn
 
 
23/10/2014
Njė vajzė merr rreze dielli topless nė tarracė, komshiu e pėrgjon me dron
 
 
 
23/10/2014
E jashtėzakonshme, ky ėshtė momenti kur ujėvara shkon lartė
 
 
22/10/2014
“Zoti President mos ma prek tė dashurėn!” Obama: Nuk kisha ndėrmend
 
 
22/10/2014
Kanada, tė shtėna me armė nė parlament, policia vret autorin
 
 
 
22/10/2014
Romė, turistėt vandalė kėncejnė nudo nė shatėrvanin antik
 
 
22/10/2014
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės
 
 
21/10/2014
Nė mes tė sfilatės, modeles i zgjidhen mbathejt
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst