BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Model trendy flokėsh nė 4 minuta duke pėrdorur njė palė corape  
01/08/2013
 
Ėshtė vapė, nuk i mbani dot flokėt rreth qafės, por jeni nė kėrkim tė njė modeli. Youtube ėshtė njė thesar me informacione dhe modele pėr flokėt e shumė tė tjera. Ja njė video kur ju vetėm duke pėrdorur njė palė ēorape tė pastra dhe gishtat tuaj tė shkathėt mund tė realizoni lehtėsisht njė model tė bukur flokėsh. Modeli mund tė pėrdoret dhe pėr jetėn e pėrditshme por dhe mbrėmje. Ndiqni videon!
 
Pukė, moszbatimi i rregullave, 4 anėtarė largohen nga kryesia e PD
Akuzat e prokurorisė, Veliaj: Zonja qė mė paditi e nxitur politikisht, nuk ka prova
Nishani: Shqipėria po promovon pėrdorimin e energjisė sė rinovueshme
 
 
 
23/09/2014
Dorėhiqet live nga TV, gazetarja: Do luftoj pėr legalizimin e kanabisit
 
 
23/09/2014
Kinė, njė ėmbėlsirė si vepėr arti, flokė sheqeri bėhet njė lule
 
 
23/09/2014
SHBA fillon sulmet ajrore kundėr Shtetit Islamik nė Siri
 
 
 
23/09/2014
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės
 
 
22/09/2014
Kinezėt rrime me ditė nė radhė Phone 6 dhe i shesin mė shtrenjtė
 
 
22/09/2014
Ja ēfarė ndjeni kur putheni dhe bėni seks
 
 
 
22/09/2014
Propozim pėr martėse? Mė keq se kaq, s’ka ku tė shkojė
 
 
20/09/2014
Brazil, peshkatarėt kapin njė anakondė gjigande
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst