BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Shpėrthen bombola e gazit nė ēerdhe, plagoset kuzhinierja, roja dhe 2 tė tjerė  
28/06/2013
 
Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur nė orėt e para tė kėsaj tė premte nė ēerdhen shtetėrore nė Kamėz. Tė paktėn katėr persona kanė mbetur tė plagosur nga shpėrthimi i bombolės sė gazit. Shpėrthim edhe nė njė banesė nė autostradėn Tiranė -Durrės, raportohet pėr dėme materiale.(er.cu/BalkanWeb)
 
Rama: Shqipėria priti me sukses Papėn, falenderoj Presidentin dhe Bashkinė e Tiranės
Papa Fraēesko mbyll vizitėn nė Shqipėri, pėrcillet nga Kryeministri Rama
Fushė-Krujė, Ati i Shenjtė viziton qendrėn ‘Betania’
 
 
 
21/09/2014
Incidente gjatė vizitės sė Papės, snajperisti qėllon padashje
 
 
20/09/2014
Hetimi i Prokurorisė/Shpenzimet e BSH-sė, 120 mijė dollarė pėr zarfa e kartolina
 
 
19/09/2014
Mirditė, pėrdhunohet njė 13 vjecare, nė kėrkim fqinji i sė miturės
 
 
 
19/09/2014
Shpėrthim me tritol njė objekti. Pronarja: Mė kanė kėrcėnuar dhe para 1 jave
 
 
18/09/2014
Emisioni "Le Iene" pėr drogėn e Lazaratit: Kanabisi nė Europė nėpėrmjet Igumenicės
 
 
18/09/2014
Lirimi i Fullanit, Apeli: Bashkėpunoi me Prokurorinė, s’ju shmang hetimeve
 
 
 
18/09/2014
Aksioni i INUK-Pogradec, ngujohet nėna me djalin 7 vjec: Mė shembin shtėpinė, por mbrohen resortet
 
 
18/09/2014
Akuzat e Berishės, i ati Brisida Shehajt: Jam ushtar i vogėl i mbretėrisė
 
 
17/09/2014
Terrorizmi, arrestime masive nė Kosovė, pranga 12 imamėve dhe 1 politikani. Ja emrat
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst