BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Emisioni me “Zemėr tė hapur”, i vjen nė ndihmė 5-vjecarit  
09/05/2012
 
News 24 i vjen nė ndihmė pėrmes emisionit “Zemėr e hapur” nje 5-vjecari, i cili tashmė do tė gėzojė shėndet tė plotė pas ndėrhyrjes kirurgjikale tė siguruar falas nga njė klinikė italianė nė kryeqytet. Ndėrhyrja erdhi pas apelit tė prindėrve tė djalit Ardian Mustafa.
 
Kosovė, Flora Brovina kėrkon shtyrjen e seancės konstituive
Shembja e Obeliskut, PD protestė ne shesh. Cara: Rama s’e vret dot shpirtin e Kavajės
Vjedhja nė BSH, Braēe: Thirrja e Golemit nė Komision, nė pėrputhje me Kushtetutėn
 
 
 
01/10/2014
Projektligji pėr kujdesin paljativ, mjeket: 7 mije raste tė reja me tumore nė vit
 
 
01/10/2014
Beqaj: Mbrojmė qytetarėt nga duhani, rrisim akcizėn, Ahmetaj: Promovim energjisė sė gjelbėr
 
 
30/09/2014
Ankesat e Greqisė, Nikolla: Do punojmė pėr tekstet duke respektuar fqinjėsinė
 
 
 
30/09/2014
Njihuni me 3 vjeēarin, qė peshon 70 kilogramė
 
 
29/09/2014
Myslimanėt ndėrtojnė kishėn, ambasada e SHBA ēmim fshatin Malbardhė
 
 
29/09/2014
Universitetet, publikohen listat pėrfundimtare tė fituesve
 
 
 
28/09/2014
Video e rrallė! Ja Shqipėria e vitit 1973
 
 
27/09/2014
Qytetarė dhe personazhe tė njohur nė FB, kundėr rritjes sė ēmimit tė energjisė
 
 
26/09/2014
Komuniteti Mysliman ndihmė pėr familjen Metalla, Naēi: Duke ndihmuar tė varfrit, na ndihmon dhe zoti
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst