BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Elhaida Dani shkėlqen nė The Voice of Italia  
29/03/2013
 
Elhaida Dani i mahnit tė gjithė nė The Voice of Italia. Nė mes tė duartrokotjeve tė publikut dhe vlerėsimit maksimal nga juria ajo eshte prezantuar:Jam Elhaida Dani dhe vij nga Shqipėria. Ja kėnga me te cilen Elhaida ėshtė pėrfaqėsuar nė the Voice. (da.xha/BalkanWeb)
 
Sherr masiv pėr njė ėmbėlsirė, pėrleshen shqiptarėt me italianėt
Tahiri: Ligji pėr policinė, hap pėr depolitizimin, Ndreu: Policėt presin trajtim dinjitoz
Zbardhet axhenda e Papa Franēeskut, Ati i Shenjtė me makinė tė hapur nė Tiranė
 
 
 
30/07/2014
Rikonstruktohet urgjenca nė QSUT, Manastirliu: Shėrbim cilėsor ndaj pacientit
 
 
30/07/2014
Hapa gėzimi, humbi dy kėmbėt nga shpėrthimi i njė bombe, Juliani ecėn sėrish
 
 
30/07/2014
Delfinė nė brigjet e Karaburunit
 
 
 
29/07/2014
Maturantėt ngelės, MAS inspektim shkollave, alarmi pas provimit tė matematikės
 
 
29/07/2014
Largohet nga detyra drejtori i Bibliotekės Kombėtare, Aurel Plasari: Do emėrohem diku tjetėr
 
 
29/07/2014
Raporti i DASH: Qeveria shqiptare pak pėrparime nė kthimin e pronave grupeve fetare
 
 
 
28/07/2014
Besimtarėt festojnė Fiter Bajramin
 
 
28/07/2014
Fiter Bajrami festohet nė tė gjitha rrethet e Shqipėrisė
 
 
28/07/2014
Besimtarėt festojnė Fiter Bajramin, apel qeverisė: Tė ndėrtohet Xhamia e Madhe
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst