BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Vrasjet brenda familjes, Klerikėt: Nė rrezik institucioni i familjes  
17/07/2013
 
Komunitetet fetare reagojnė ndaj fenomenit tė dhunės nė familje qė degraduan nė vrasjen brutale tė disa grave nga burrat e tyre, ndodhur nė pak ditė. Pėrfaqėsues tė besimit islam dhe atij ortodoks i cilėsuan ngjarje tė tilla si krimet mė tė rėnda pėr ēdo besimtar, ndėrsa bėnė thirrje pėr mė shumė qetėsi, maturi dhe vetėpėrmbajtje. (er.cu/BalkanWeb)
 
Shembja e Obeliskut, PD protestė ne shesh. Cara: Rama s’e vret dot shpirtin e Kavajės
Vjedhja nė BSH, Braēe: Thirrja e Golemit nė Komision, nė pėrputhje me Kushtetutėn
Projektligji pėr kujdesin paljativ, mjeket: 7 mije raste tė reja me tumore nė vit
 
 
 
01/10/2014
Beqaj: Mbrojmė qytetarėt nga duhani, rrisim akcizėn, Ahmetaj: Promovim energjisė sė gjelbėr
 
 
30/09/2014
Ankesat e Greqisė, Nikolla: Do punojmė pėr tekstet duke respektuar fqinjėsinė
 
 
30/09/2014
Njihuni me 3 vjeēarin, qė peshon 70 kilogramė
 
 
 
29/09/2014
Myslimanėt ndėrtojnė kishėn, ambasada e SHBA ēmim fshatin Malbardhė
 
 
29/09/2014
Universitetet, publikohen listat pėrfundimtare tė fituesve
 
 
28/09/2014
Video e rrallė! Ja Shqipėria e vitit 1973
 
 
 
27/09/2014
Qytetarė dhe personazhe tė njohur nė FB, kundėr rritjes sė ēmimit tė energjisė
 
 
26/09/2014
Komuniteti Mysliman ndihmė pėr familjen Metalla, Naēi: Duke ndihmuar tė varfrit, na ndihmon dhe zoti
 
 
26/09/2014
Blegtori-Panaritit: Hėngra mishin e deleve tė sėmura bashkė me fėmijėt
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst