BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Zgjedhjet, PD: Kandidatėt pėr deputetė tė Ramės tė lidhur me pastrimin e parave dhe krimin  
13/03/2013
 
Partia Demokratike ka akuzuar kreun e partisė Socialiste Edi Rama se po prezanton kandidatė pėr deputet tė lidhur me biznesin e pisėt dhe krimin. Nė njė deklaratė pėr mediat, deputeti i PD-sė Gerti Bogdani, tha se prej njė muaji Rama prezanton para shqiptarėve “fytyrėn” qė dėshiron ai tė ketė grupi parlamentar socialist, teksa shtoi se kjo praktikė ėshtė pėrdorur prej tij edhe para pak vitesh.(da.xha/BalkanWeb)
 
Kandidaturat pėr anėtarė tė AMA-s, pėrjashtohet Ndriēim Mehmeti
Kėtė grua nuk e ndalon as ura qė lėviz!
I kėrkoi seks tė miturit, nė kėmbim tė statusit “jetim”, arrestohet kreu i shoqatės
 
 
 
01/10/2014
Rama nė Fier: Puna ishte nisur nga kėmbėt, brenda mandatit tė parė transformim qytetit
 
 
01/10/2014
Vrasja e Lamaj, Basha: Dekonspirimi i dėshmitarit kyē akt mafioz
 
 
01/10/2014
EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi nė zbardhjen e sė vėrtetės
 
 
 
01/10/2014
Daul-Bashės: Nuk ia vlen tė qėndrosh nė parlament kur nuk respektohet demokracia
 
 
01/10/2014
Ankesat e Greqisė pėr tekstet shkollore, kėrkon ndėrhyrjen e KE
 
 
30/09/2014
Basha nė Bruksel: Kursi i qeverisė i kundėrt me atė qė pret BE
 
 
 
30/09/2014
3 deputetėt qė kontrolluan SHISH letėr Visho Ajazit: Na pėrgjove, jep llogari
 
 
30/09/2014
BE, ambasadorėt: Luftoni krimin, reformoni gjyėsorin, Bregu: Shqipėria nė krizė politik
 
 
30/09/2014
PD: AMA e RTSH, tjetėr tentakulė pėr marrjen e institucioneve
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst