BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fyle i pėrgjigjet gazetares sė News 24  
28/06/2013
 
Nė kryeqytetin evropian u zhvillua mw datwn 20 qershor seminari “Speak up” dhe njė konferencė mbi lirinė e medias ku morėn pjesė gazetarė nga Shqipėria dhe Ballkani. Eurokomisoneri pėr zgjerimin nė Bashkimin Europian Stefan Fyle bėri tė ditur se BE ka njė program tė detajuar pėr vendet qė aspirojnė pėr nė Bashkimin Europian. “Media tė monitorojė sa mė shumė qė tė jetė e mundur, tė punojė nė interes tė publikut"-theksoi Fyle ne interes se gazetares se News24, Erjona Rusi.
 
Mirditė, pėrdhunohet njė 13 vjecare, nė kėrkim fqinji i sė miturės
Pinotti-Kodhelit: Falenderoj Shqipėrinė qė po ēon municione kundėr ISIS
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
 
19/09/2014
Rama nė Kavajė: Bėni trotuare ku tė ecė e tėrė familja, jo burri para e gruaja ti vijė mbrapa
 
 
18/09/2014
Raporti i OSBE: Qeveria vizion ambicioz, polarizimi politik ka dėmtuar Kuvendin
 
 
18/09/2014
Didi: Asnjė rrezik nė Shqipėri pėr Papa Franēeskun, kemi marrė masa
 
 
 
18/09/2014
Kuvendi shkarkon Fullanin si Guvernator, 5 tė majtė kundėr. Rama nuk voton
 
 
18/09/2014
Sot 70 vjet nga ēlirimi i Gjirokastrės, nė parakalim dhe foto e Enver Hoxhės
 
 
18/09/2014
Basha: Vlora e Ramės dhe Koēos nė gjendje alarmante, Parlamenti i asgjėsuar
 
 
 
18/09/2014
PD, Bode: Buxheti shtesė, mashtrim shtesė i Edi Ramės
 
 
18/09/2014
Rama: Terrorizmi kėrcėnim pėr botėn e Ballkanin, Shqipėria pėrkrah BE e SHBA
 
 
17/09/2014
PD: Rama fyen shqiptarėt, i quan tė padenjė
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst