BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Moti pėr datėn 29 qershor  
29/06/2013
 
Parashikimi i motit pėr ditėn e sotme dhe katėr ditėt nė vazhdim
 
Vjedhja e BSH, Apeli le nė burg nipin e Ardian Bitrajt pėr “moskallėzim krimi”
Rama: Pezullim zbatimit tė planeve vendore deri pas zgjedhjeve tė 2015-ės
Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente
 
 
 
22/08/2014
Rama: BSH e pavarur, t'i kėrkoj dorėheqjen Fullanit, njėsoj si t'ia kėrkoja Presidentit
 
 
21/08/2014
PD: Tė gjithė i njohin faktet e inkriminimit tė Parlamentit, vetėm Rama hesht
 
 
20/08/2014
Skandali seksual nė Sarandė, Veliaj: Ndihmė ekonomike Elvira Gegės
 
 
 
20/08/2014
Nishani- Ibuki: Klima e favorshme nxit biznesin japonez pėr investime nė Shqipėri
 
 
20/08/2014
PD: Energjia, Qeveria direktiva pėr tė faturuar sa mė shumė qytetarėt
 
 
20/08/2014
Reforma Territoriale, Nishani konsulta me kryekomunarėt: Tė mbėshtetet nė Kushtetutė
 
 
 
19/08/2014
Reforma nė drejtėsi, Halimi: Pjesė nėse ka asistencė ndėrkombėtare
 
 
19/08/2014
PD: LDG, gratė dhe vajzat tė reagojnė fuqishėm pėr punėsimin nė kėmbim tė favorit seksual
 
 
18/08/2014
PD: Favori seksual nė kėmbim tė punės, ėshtė oligarkia nė veprim
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst