BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Koncerti festiv, Rama: Shkodra refuzoi me votė qeverinė e arrogancės  
29/06/2013
 
Gjatė njė fjale pėrshėndetėse nė kryesocialisti Rama thse se Shkodranėt pprovuan se e pamunduraa mund tė realizohet, teksa u premtoi se do tė tė punojė cdo ditė pėr tė mbajtur cdo premtim.(er.cu/BalkanWeb)
 
Nga shtatori regjistri elektronik nė klasat e 10-a, lidhje mėsues-prindėr-shkollė
Punonjėsit e kompanisė ‘Armo’ protestė: Tė paguhen pagat e 4 muajve tė fundit
Bizneset ankohen pėr kreditė e shtrenjta, Buxhuku: Fajtore BSH, s’funksionon
 
 
 
17/04/2014
'FA-droga', Kodheli: S’ka prova. Berisha: Avioni fluturoi. Rama: Ishin mushkonjat
 
 
17/04/2014
Fushata kundėr korrupsionit, Arvizu: Qė tė futeni nė BE, mendoni nė mėnyrė moderne
 
 
16/04/2014
Dreka me ambasadorėt, Basha: Qeveria po bllokon Rezolutėn pėr statusin
 
 
 
16/04/2014
15-vjetori i eksodit kosovar, Thaēi-Rama nga Kukėsi: Sot na udhėheq paqja
 
 
16/04/2014
Imami: Rama dhe 2 ministrat e tij s’mund tė fshihen pas FA
 
 
16/04/2014
Majko: Ka ardhur koha qė tė kthejmė borxhin e Kukėsit
 
 
 
16/04/2014
Akuzat e opozitės, Celibashi: Nuk ka fakte. Strazimiri: Kemi prova tė paligjshmėrisė
 
 
16/04/2014
Gjosha: Shpresojmė tė kalojmė njė nivel tjetėr integrimi nė qershor
 
 
16/04/2014
PD denoncon tre emėrime tė tjera: Ja si funksionin “rilindja” nė Korēė
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst