BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Flet Dritėro Agolli: Fitorja PS-LSI, kujdes nga “partia-shtet”  
29/06/2013
 
Nė kėtė bisedė tė lirė, Dritėroi pėrgėzon tė majtėt, Edi Ramėn dhe Ilir Metėn, por edhe i kėshillon qė tė kenė kujdes e tė mos e kthejnė qeverinė si ajo qė u largua, nė "parti-shtet". Ai e quan pozitive dorėheqjen e Sali Berishės dhe shpreson qė kjo tė mos jetė nga ato tėrheqjet si tė Ten Cio Pinit.(er.cu/BalkanWeb)
 
Tiranė, pronari shet hyrjen e pallatit, 2 vajza tė bllokuara nė katin e katėrt
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės
“Kapriēot” e motit, reshje tė dendura bore nė Pukė
 
 
 
15/04/2014
Komisioni i Sigurisė, Noka: Baza e Gjadrit u pėrdor pėr drogė. Tahiri: Janė pėrralla
 
 
15/04/2014
Meta dhe Veliaj takim nė njė biznes fason: E inkurajojmė pėr tė shtuar vendet e punės
 
 
15/04/2014
PD: 1.4 tonė drogė nėn hundėn e qeverisė, kėmbanat e alarmit nuk i dėgjon vetėm Rama
 
 
 
15/04/2014
Akuzat e opozitės ndaj FA pėr trafik droge
 
 
15/04/2014
Rama: Kėputėm kėmbėn e krimit brenda MB. Tahiri: Sulmeve u pėrgjigjemi me punė
 
 
15/04/2014
FA, Kodheli: Nuk do keqpėrdoren mė nga politika. Basha: Tė mos njolloset dinjiteti i tyre
 
 
 
15/04/2014
Bashkėpunim ushtarak Shqipėri-Kosovė, ja dokumenti i Qendrės sė Mbrojtjes e Sigurisė
 
 
14/04/2014
Reforma nė arsim, Rama: Sfida jonė, shkolla si qendėr komunitare
 
 
14/04/2014
Kooperacioni Italian 6 milionė euro pėr shėndetėsinė, arsimin dhe punėsimin
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst