BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Aleksandėr Biberaj hedh kandidaturėn pėr kreun e PD: Do marr pėrgjegjėsitė  
29/06/2013
 
Ish-anėtari i kryesisė dhe ish-deputet i Partisė Demokratike, Aleksandėr Biberaj konfirmoi se ėshtė i gatshėm tė kandidojė pėr postin e kryetarit tė ri tė selisė blu.(er.cu/BalkanWeb)
 
Meta: Prioritet zgjerimi i sektorit privat, mundėson punėsimin
Plani rregullues, Lame: 14 mijė objekte rrezikojnė tė pėrjashtohen nga legalizimi
“Ata kanė kallashė, ne kemi Samsung”
 
 
 
16/09/2014
Rama: Arsimi i lartė shpėtoi nga njė kancer agresiv, jo mė diploma qė s’sjellin punėsim
 
 
15/09/2014
Veliaj nė “Njerėz nė Fokus”: Dorėhiqem nėse PD vėrteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin
 
 
15/09/2014
Bushati e Hoxhaj nesėr nė Milano: Hapet konsullata, dhe pėr shqiptarėt nga Kosova
 
 
 
15/09/2014
Skandali i BSH, Arvizu takon Metėn: Ēėshtja po politizohet, pengon hetimin
 
 
14/09/2014
Rama 30 minuta nė zyrėn e Nishanit. “Fullani”, Parlamenti seancė tė enjten
 
 
14/09/2014
"INUK", Rama: S'do ndalet shkulja e cibanėve. Basha: Vajmedeti e ha turpin me bukė
 
 
 
14/09/2014
Saranda Hasani, nė mesin e 8 zėrave mė tė bukur nė Suedi
 
 
14/09/2014
Bumēi: Opozita nuk bojkoton zgjedhjet 2015, po pėrgatitemi pėr fitore
 
 
14/09/2014
Haxhinasto inspekton punimet nė Tiranė-Rinas: Prioritet sinjalistika rrugore
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst