BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Basha-demokratėve: Sė bashku do ta mundim Ramėn sėrish, si nė 2011  
16/07/2013
 
Nga Shkodra, kandidati pėr kryetar i Partisė Demokratike Lulzim Basha i ka kujtuar kryesocialistit Edi Rama, se kush tė ka mundur njėherė, tė mund sėrish. Duke prezantuar platformėn e tij pėr drejtimin e PD, zoti Basha u ka kėrkuar besimin demokratėve tė Shkodrės, pėr ta nxjerrė sėrish si nė 2011 nė opozitė Edi Ramėn. (er.cu/BalkanWeb)
 
Pukė, moszbatimi i rregullave, 4 anėtarė largohen nga kryesia e PD
Akuzat e prokurorisė, Veliaj: Zonja qė mė paditi e nxitur politikisht, nuk ka prova
Nishani: Shqipėria po promovon pėrdorimin e energjisė sė rinovueshme
 
 
 
23/09/2014
News 24 publikon videon e dhunės ndaj deputetit, Strazimiri
 
 
23/09/2014
Java: Skandali i SHISH, Rama, Meta, Basha dhe Tahiri nėn pėrgjim
 
 
23/09/2014
PD: Garancia pėr CEZ, qeveria rėndon xhepat e shqiptarėve
 
 
 
23/09/2014
Lufta antikorrupsion, Hoffman: Pa sukses nėse vetėm bisedohet. Rama: Kemi nisur reformat
 
 
23/09/2014
Tė pandehur 3 deputetė, Ndoka-Ndreu grushta Strazimirit. Veliaj ndėrtim pa leje
 
 
22/09/2014
Nis ndėrtimi i Korridorit Jugor tė Gazit, Gjiknuri: Shqipėria nė hartėn energjitike tė Evropės
 
 
 
22/09/2014
PD dorėzon nė Kushtetuese tre projektligje, Halimi: Janė antikushtetues
 
 
20/09/2014
Vizita e Papės, AK: Vatikani duhet tė njohė pavarėsinė e Kosovės
 
 
19/09/2014
Ja si duken videot dhe fotot me iPhone 6!
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst