BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Sokol Olldashi: PD duhet tė zgjerojė kryesinė  
16/07/2013
 
Kandidati pėr kreun e Partisė Demokratike Sokol Olldashi nė njė takim me strukturat e PD-sė nė Kombinat kėrkoi qė kryetarėt e degėve nė rrethe tė jenė pjesė e kryesisė sė PD-sė tė Shqipėrisė.(er.cu/BalkanWeb)
 
Thaēi: Vizita e Papės, vė nė pah bashkėjetesėn fetare. Kurti: Frymėzues pėr popullin
Vizita e Papės, Beqaj: Qendrat Mjekėsore nė gatishmėri, shėrbim shėndetėsor ndaj Atit tė Shenjtė
Vizita e Papes, gati qendra mediatike "Nate me Xhaxhiun" sjell detaje nga organizimi
 
 
 
20/09/2014
Vizita e Papės nė Tiranė, AK: Vatikani duhet tė njohė pavarėsinė e Kosovės
 
 
19/09/2014
Ja si duken videot dhe fotot me iPhone 6!
 
 
19/09/2014
Pinotti-Kodhelit: Falenderoj Shqipėrinė qė po ēon municione kundėr ISIS
 
 
 
19/09/2014
Rama nė Kavajė: Bėni trotuare ku tė ecė e tėrė familja, jo burri para e gruaja ti vijė mbrapa
 
 
18/09/2014
Raporti i OSBE: Qeveria vizion ambicioz, polarizimi politik ka dėmtuar Kuvendin
 
 
18/09/2014
Didi: Asnjė rrezik nė Shqipėri pėr Papa Franēeskun, kemi marrė masa
 
 
 
18/09/2014
Kuvendi shkarkon Fullanin si Guvernator, 5 tė majtė kundėr. Rama nuk voton
 
 
18/09/2014
Sot 70 vjet nga ēlirimi i Gjirokastrės, nė parakalim dhe foto e Enver Hoxhės
 
 
18/09/2014
Basha: Vlora e Ramės dhe Koēos nė gjendje alarmante, Parlamenti i asgjėsuar
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst