BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Berisha: Ka para pėr ēdo rrogė e pension, keqdashėsit pėrhapin panik  
17/07/2013
 
Kryeministri nė detyrė, Sali Berisha nė mbledhjen e sotme tė Kėshillit tė Ministrave u shpreh se PD po mban njė premtim tė sajin duke rritur rrogat dhe pensionet edhe pėr kėtė vit. Askush nuk mund tė kufizojė mandatin e qeverisė sime, e garanton Kushtetuta. (er.cu/BalkanWeb)
 
Samiti nė Milano, Kodheli: Padi pėr shpifje Corriere-s
Autori i idesė sė dronit, ja pėrse nuk duhet publikuar identiteti dhe foto e tij
Vlorė, njė dron me flamur kombėtar nė ndeshjen Flamurtari-Skėnderbeu
 
 
 
20/10/2014
Incidenti nė Beograd, Murphy: Mesazh Vuēiēit qė t’i rikonfirmojė vizitėn Ramės
 
 
19/10/2014
Presidenti Nishani vlerėson At Zef Pllumin me “Dekoratėn e Flamurit Kombėtar”‏
 
 
18/10/2014
Vendimi i Komisionit Hetimor pėr KLD-nė, PD: Hetimi farsė, shumica po uzurpon drejtėsinė
 
 
 
18/10/2014
Komisioni Hetimor: Tė shkarkohen Cefa dhe Lelēaj, pėrgjegjės dhe Nishani
 
 
18/10/2014
Rama: I gatshėm tė shkoj nė Serbi. Vuēiē: Shqipėria e madhe jo vetėm makthi ynė
 
 
18/10/2014
'Himara e Vorioepirit', kėrkesa e MPJ shqetėson Athinėn: Tirana po kėrkon 'reston'
 
 
 
18/10/2014
Rama: I gatshėm tė shkoj nė Serbi. Vuēiē: Shqipėria e madhe jo vetėm makthi ynė
 
 
17/10/2014
Vizita nė Beograd, Bushati: Tė gjitha mundėsitė e hapura, nevojitet vullnet nga tė dy palėt
 
 
17/10/2014
Kryeministri serb, Vuēiē: Nuk kam vendosur ende nėse Rama do jetė i ftuari im
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst