BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
LSI: Basha e Olldashi e kanė humbur garėn me Metėn dhe Ramėn, tė garojnė me njėri-tjetrin  
17/07/2013
 
Sekretari i Pėrgjithshėm i LSI-sė, Luan Rama, deklaroi sot se Partia Demokratike e ka humbur garėn ndaj Ilir Metės dhe Edi Ramės mė 23 qershor, ndaj u ka bėrė thirrje dy kandidatėve pėr kreun e ri tė PD-sė, Lulzim Basha dhe Sokol Olldashi qė tė pėrqendrojnė fushatėn e tyre nė ballafaqim alternativash larg etiketimeve fyese. (er.cu/BalkanWeb)
 
Gjyqi ndaj Arben Frrokut, eksploziv makinės sė dėshmitarit kyē
PD: AMA e RTSH, tjetėr tentakulė pėr marrjen e institucioneve
Trageti i linjės Brindizi-Vlorė, pėrplaset me njė peshkarexhė, shpėtohen 3 persona
 
 
 
29/09/2014
Fyle: Dialogu politik, prioritet. Opozita tė kthehet nė Parlament, qeveria tė marrė masa
 
 
29/09/2014
Kavajė, shembet monumenti i ‘Dy gishtave’. PD: Rama sapo 'ndezi fitilat' e njė revolte popullore
 
 
29/09/2014
Basha: Reforma nė drejtėsi, duhet gjithėpėrfshirje e transparencė
 
 
 
29/09/2014
Zbulohet “manteli” i padukshmėrisė
 
 
28/09/2014
Kuvendi i PD-sė mbyll votimet. Berisha: Fitorja mund tė vijė dhe para zgjedhjeve
 
 
28/09/2014
Dita Botėrore e Zemrės, Beqja: Kontroll kombėtar grupmoshave tė rrezikuara
 
 
 
28/09/2014
Luan Rama : Tropoja meritonte mė shumė, mazhoranca merr pėrsipėr borxhet e pararendėsve
 
 
28/09/2014
Dialogu i Nivelit tė Lartė, Fyle nė Tiranė, Bregu: Do jemi nė takim
 
 
28/09/2014
Nishani, takim me Rrjetin e Profesionistėve dhe Sipėrmarrėsve Shqiptarė nė SHBA
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst