BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Basha: Do tė mbrojmė ēdo punonjės tė administratės qė do tė largohet nė mėnyrė abuzive nga puna  
17/07/2013
 
Kandidati pėr kryetar i Partisė Demokratike, Lulzim Basha ka prezantuar platformėn e tij pėr drejtimin e Partisė Demokratike, para anėtarėve tė kėsaj partie, nė Korēė, Librazhd dhe Pogradec.(er.cu/BalkanWeb)
 
Punimet te blloku “Sadik Petrela", Basha: Shumė projekte janė bllokuar nga Rama
Ahmetaj: Sfidė pėr 300 ditėt e ardhshme, zhvillimi i zonave industriale
Bojkotuan votimet nė Kuvend, Doshi: Ishim nė ditėlindjen e deputetit Frroku
 
 
 
24/07/2014
PD: Rama promovon Ndokėn, pas sulmit ndaj opozitės e vė nė rreshtin e parė
 
 
24/07/2014
Greqi, Venizelos takon Dulen: Minoritetet tė kenė mundėsi tė vetėqeverisen
 
 
24/07/2014
Reforma nė Gjyqėsor, Arvizu takon deputetėt e PD: Qasja mė efektive, gjithėpėrfshirja
 
 
 
24/07/2014
PD tryezė pėr reformėn e pensioneve, Basha: Qeveria nuk po dėgjon askėnd
 
 
23/07/2014
Pezullimi i gjyqtarėve, Ristani: Kompetencė jo vetėm e ministrit, por dhe e KLD-sė
 
 
23/07/2014
Emėrohen dy gjyqtarėt e Gjykatės sė Apelit, burime nga KLD: Ishin paracaktuar
 
 
 
23/07/2014
Ligji pėr Policinė, Braho: Kemi arritur kompromis, Garda nuk do tė shkrihet
 
 
23/07/2014
Ēuēi: Dule keqkuptoi deklaratėn time, 60% e himariotėve pro bashkimit me Vranishtin
 
 
23/07/2014
300 ditėt e MB, Rama: Jo mė policė plepa qė thonė mirėmbrėma kur ėshtė mėngjes
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst