BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Londėr, Rama takon Blair: Kemi ndihmėn e kryeministrit qė ka lėnė gjurmė nė histori  
17/07/2013
 
Ish-kryeministri britanik Tony Blair shpreh besimin e tij se qeveria e re shqiptare do tė kapėrcejė sfidat qė e presin pėrpara. Gjatė njė takimi sot nė Londėr me kryeministrin e ardhshėm tė Shqipėrisė, ish-kryeministri Blair e uroi Ramėn pėr fitoren e zgjedhjeve tė 23 qershorit, ndėrsa theksoi se ky ėshtė njė moment i rėndėsishėm pėr Shqipėrinė. Rama: Kemi ndihmėn e kryeministrit qė ka lėnė gjurmė nė historinė e Anglisė dhe tė botės.. (er.cu/BalkanWeb)
 
Messi vjell sėrish para fillimit tė ndeshjes
PD: Arrogancė qeveritare me artistėt, Rama kėrkon tė kapė dhe Teatrin
14 ditė mbyllur nė banesė, ‘shpėtohen’ vajzat e mitura
 
 
 
23/04/2014
Anėtarėsimet nė PD, Basha: Tė kristalizojmė idetė tona pėr zhvillimin
 
 
23/04/2014
Komisioni i Ligjeve, Kryeprokurori Llalla: Shqetėsim, nxjerrja e sekretit hetimor
 
 
23/04/2014
Ēuēi: Reforma territoriale s’ka lidhje me zgjedhoren, Rauning: Bashkėpunoni
 
 
 
23/04/2014
Basha: Ekonomia nė rėnie, Rama-Meta tė hapin sytė ose tė pėrballen me pasojat
 
 
22/04/2014
Raporti vjetor i Ministrisė sė Drejtėsisė, Naēo: Do reformojmė Kėshillin e Prokurorisė
 
 
22/04/2014
Dita e Ndėrkombėtare e Tokės, aktivitete edhe nė SHqipėri
 
 
 
22/04/2014
Basha: Pushteti oligarkik i dyshes Rama-Meta po kėrcėnon demokracinė
 
 
22/04/2014
Bozdo-Ramės: Zhblloko buxhetin, mos luaj me cilėsinė e jetės sė qytetarėve!
 
 
22/04/2014
Kompetencat e Presidentit pėr ILDKP, Fino: S'bėhemi dot bujar dhe pse e ka emrin Bujar
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst