BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Armėt kimike, Arvizu: Rama u tregua i gatshėm, zhgėnjehemi nėse thotė Jo  
15/11/2013
 
Ambasadori Arvizu: Pėrgjigjja e Ramės ka qenė pozitive nė kuptimin qė kuptoi kompleksitetin e problemit pėr faktin qė ky ėshtė njė problem i ndėrlikuar ndėrkombėtar. Ai ka treguar gatishmėrinė pėr tė parė pozitivisht atė qė Shqipėria mund tė bėnte pėr tė kontribuar nė njė zgjidhje. (er.cu/BalkanWeb)
 
Humb jetėn gazetarja, Enkelejda Skėnderasi, Dade: E njihja personalisht, u preka shumė
Mrekullitė ekzistojnė, vajza 3 vjec zgjohet nė arkivol
Humb jetėn nė krye tė detyrės Enkelejda Skėnderasi, gazetarja e News24, GSH e BalkanWeb
 
 
 
13/07/2014
PD, Vorpsi: Edi Rama hesht pėr futjen e krimit nė parlament
 
 
13/07/2014
Basha: Ēdo ditė nė kėmbė pėr tė mbrojtur demokracinė e qytetarėve
 
 
13/07/2014
Cfarė diktature! Koreja e Veriut gėnjen popullin: Jemi nė finalen e Botėrorit nė Brazil
 
 
 
12/07/2014
Basha: Tė bashkohemi me tė gjithė shqiptarėt pėr tė mbrojtur demokracinė nga oligarkia
 
 
12/07/2014
Zgjedhjet pėr kreun e PD nė Shkodėr, tėrhiqet nga gara Vildana Gushta
 
 
12/07/2014
Pezullimi nga detyra, Dekani i Mjekėsisė: Vendimi, i nxituar dhe antiligjor
 
 
 
12/07/2014
PD: Deputeti Arben Ndoka i dėnuar nė Itali pėr shfrytėzim prostitucioni, ja dosja
 
 
11/07/2014
Protesta masive tė shqiptarėve nė Shkup: 'Duam liri!' Policia blindon qytetin
 
 
11/07/2014
Incidenti mes deputetėve, PD: Rama me strukturė dhune nė parlament, Meta nuk ndėrhyri
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst