BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Moti pėr sot, 10 janar  
10/01/2013
 
Moti pėr sot dhe parashikimi pėr tre ditėt nė vazhdim
 
Shembja e Obeliskut, PD protestė ne shesh. Cara: Rama s’e vret dot shpirtin e Kavajės
Vjedhja nė BSH, Braēe: Thirrja e Golemit nė Komision, nė pėrputhje me Kushtetutėn
Projektligji pėr kujdesin paljativ, mjeket: 7 mije raste tė reja me tumore nė vit
 
 
 
01/10/2014
Moti pėr sot 1 tetor
 
 
28/09/2014
Moti pėr sot 28 shtator
 
 
27/09/2014
Moti pėr sot 27 shtator
 
 
 
22/09/2014
Moti pėr sot, 22 shtator
 
 
19/09/2014
Moti per sot 19 shtator
 
 
17/09/2014
Moti per sot 17 shtator
 
 
 
12/09/2014
Moti per sot 12 shtator
 
 
10/09/2014
Moti pėr sot 10 shtator
 
 
08/09/2014
Moti pėr sot 8 shtator
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst