BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Moti pėr sot, 10 janar  
10/01/2013
 
Moti pėr sot dhe parashikimi pėr tre ditėt nė vazhdim
 
Macchia, macja qė hap derėn
Zall-Herr, Kodheli drekon me Forcat Speciale
Shoku i qelisė sė Ilia Karelit: Gardianin mund ta kisha vrarė edhe unė, na nxiu jetėn
 
 
 
17/04/2014
Moti pėr sot 17 prill
 
 
16/04/2014
Moti pėr sot, 16 prill
 
 
15/04/2014
Moti pėr sot, 15 prill
 
 
 
14/04/2014
Moti pėr sot, 14 prill
 
 
12/04/2014
Moti per sot 12 prill
 
 
11/04/2014
Moti pėr sot, 11 prill
 
 
 
09/04/2014
Moti per sot 9 prill
 
 
08/04/2014
Moti pėr sot 8 prill
 
 
07/04/2014
Moti pėr sot 7 prill
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst