BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Moti pėr sot 7 nėntor  
07/11/2013
 
Moti pėr sot dhe parashikimi pėr tre ditėt nė vazhdim.(da.xha/BalkanWeb)
 
Gėzimi i fėmijėve kur takohen me macen qė u kishte humbur
Rama: Nė krye tė BSH-sė mund tė jetė njė femėr. Profili pėrshtatet me Rudina Seserin
Ministrja Nikolla poston video: Ja e vėrteta qė UEFA e pa, por s'e respektoi. Shpėrndajeni!
 
 
 
25/10/2014
Moti pėr sot 25 tetor
 
 
23/10/2014
Moti pėr sot 23 tetor
 
 
22/10/2014
Moti pėr sot 22 tetor
 
 
 
21/10/2014
Moti pėr sot 21 tetor
 
 
20/10/2014
Moti per sot 20 tetor
 
 
18/10/2014
Moti pėr sot 18 tetor
 
 
 
17/10/2014
Moti pėr sot 17 tetor
 
 
16/10/2014
Moti pėr sot 16 tetor
 
 
15/10/2014
Moti pėr sot, 15 tetor
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst