BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Horoskopi Ditor
Dashi
Dashi 21/3 - 20/4
Për shkak te ndikimit jo shume pozitiv te yjeve, ata qe janë ne një lidhje ka rrezik te kalojnë një dite delikate dhe here pas here mjaft te turbullt.
Demi
Demi 21/4 - 20/5
Mos e lini rutinën t’iu pushtoje gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse do shkatërrojë gjithçka te bukur qe kishit ndertuar. Ne planin financiar do luftoni fort qe ta stabilizoni sa me shpejt situatën.
Binjaket
Binjakët 21/5 - 21/6
Nëse keni pasur probleme ne jetën tuaj ne çift, sot ka ardhur momenti te flisni sa me hapur me qellim qe t’i zgjidhni ato sa me shpejt. Yjet do i keni ne krah.
Gaforrja
Gaforrja 22/6 - 22/7
Nëse jeni ne një lidhje duhet te shmangni patjetër aventurat kalimtare me persona tërheqës sepse do e shkatërroni marrëdhënien. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime fale ndihmës qe do iu japin te afërmit.
Luani
Luani 27/7 - 23/8
Jeta ne çift do jete shume me e mire sot. Partneri do mendoje edhe për ndonjë surprize te mrekullueshme e cila do ju beje te ndiheni për mrekulli.
Virgjeresha
Virgjëresha 24/8 - 22/9
Te shumte do jene planetët qe do kujdesen për mirëqenien e jetës suaj ne çift sot. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e partnerit tuaj. Financat do kërkojnë durim dhe maturi.
Peshorja
Peshorja 23/9 - 22/10
Partneri do ju lumturoje gjate kësaj dite fale gjesteve dhe fale premtimeve qe do ju beje. Shprehjani edhe ju ato qe ndjeni. Ne planin financiar duhet te merrni disa vendime te rëndësishme te cilat do ua ndryshojnë rrjedhën e gjerave.
Akrepi
Akrepi 23/10 - 22/11
Beni atë qe ndjeni pa menduar për te tjerët qe ju rrethojnë dhe qe japin ndonjë mendim. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë ende nuk është koha e duhur për te shlyer borxhet qe keni.
Shigjetari
Shigjetari 23/11 - 21/12
Nëse keni një lidhje te qëndrueshme, gjithçka do ece si e kishit menduar. Nuk pritet asnjë debat apo mosmarrëveshje me atë qe keni ne krah.
Bricjapi
Bricjapi 22/12 - 20/1
Dite mjafte animuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo dëshirë do ju plotësohet dhe do ndiheni për mrekulli pranë atij qe dashuroni.
Ujori
Ujori 21/1 - 20/2
Dilni nga izolimi gjate kësaj dite dhe mundohuni te provoni eksperienca te reja ne çift. Ne këtë mënyrë do e kuptoni se jeta nuk ehte vetëm bardh e zi. Venusi do i ndihmoje beqaret ta gjejnë shpirtin e tyre binjak.
Peshqit
Peshqit 21/2 - 20/3
Jeta ne çift nuk do jete aspak e mire sot. Do jeni kokëfortë dhe nuk do pranoni te bashkëpunoni me atë qe keni ne krah. Financat do jene aq te mira saqë mund te kryeni edhe ndonjë investim te konsiderueshëm.