BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Horoskopi Ditor
Dashi
Dashi 21/3 - 20/4
Do i shihni gjerat me një sy ndryshe sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do jete me e bukur se dikur. Partneri do e çmoje se tepërmi sensin e maturisë dhe vetëpërmbajtjes.
Demi
Demi 21/4 - 20/5
Ekziston mundesia qe te përballeni me shume zhgënjime gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Asgjë nuk do ece ashtu si e kishit menduar. Financat do jene ne një gjendje te mire.
Binjaket
Binjakët 21/5 - 21/6
Ata qe janë ne një lidhje do kenë përballje goxha te forta me partnerin. Nuk do bini për asgjë ne te njëjtën mendje dhe kjo do shkaktoje debate.
Gaforrja
Gaforrja 22/6 - 22/7
Po u treguat shume autoritare sot me atë qe keni ne krah do përballeni me debate goxha te zjarrta. Mos lejoni qe gjerat te marrin tatëpjetën.
Luani
Luani 27/7 - 23/8
te dashuruarit nuk do kenë ndryshime ne jetën e tyre sentimentale. As ata dhe as personat qe kane ne krah nuk do jene ne humor për te provuar eksperienca te reja.
Virgjeresha
Virgjëresha 24/8 - 22/9
Nuk do jeni me te mërzitur sot ne jetën tuaj ne çift pasi partneri do ju çoje neper vende fantastike dhe do përjetoni ndjesi te mrekullueshme. Parashikohet ne dite fantastike.
Peshorja
Peshorja 23/9 - 22/10
Dite goxha pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni debate për asnjë çast.
Akrepi
Akrepi 23/10 - 22/11
Do zhgënjeheni tej mase nga partneri juaj gjate kësaj dite dhe do dëshpëroheni pa fund. Ne fakt keni edhe vete faj qe i keni dhënë besim te plote.
Shigjetari
Shigjetari 23/11 - 21/12
Ka mundësi qe ata qe kane pasur probleme te mëdha ne jetën e tyre ne çift te mendojnë edhe për një ndarje sot. Nga njëra ane kjo është me mire sesa te qëndruarit ne çift dhe duke vuajtur.
Bricjapi
Bricjapi 22/12 - 20/1
Sot do e joshni me shume se kurrë atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia ne çift do jete me e bukur. Kënaqësitë qe do përjetoni do jene te papërshkueshme.
Ujori
Ujori 21/1 - 20/2
Çdo gjë do shkoje si e kishit programuar sot ne jetën tuaj ne çift. Do dashuroheni plot pasion me partnerin dhe do ju duket vetja si ne një ëndërr princeshash.
Peshqit
Peshqit 21/2 - 20/3
Dashuria për ata qe janë ne një lidhje do ece ne rrugën e duhur. Nuk do keni çfarë te kërkoni me tepër nga ai qe keni ne krah duke qene se ai vete do e mendoje capo detaj.