BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
ARTIKUJ TEK
Kryesore
02 Korrik 2011 - 12:37 | LAJME
TRANSLATE
 
Tiranė, vdes njėri nga tre tė plagosurit, autori nė pranga
Tiranė, vdes njėri nga tre tė plagosurit, autori nė prangaTIRANE – Policia zbardh plagosjen e ndodhur mbrėmė nė lagjen Allias, pranė shkollės “Bajram Curri” nė Tiranė.

Nė plagosje mbetėn tė vrarė tre pjesėtarė tė njė familjeje, ndėrsa u arrestua i akuzuari si autor i krimit. Nė prangat e policisė ra Ylli Kujtim Sherifi, 33 vjec, banues nė Allias Tiranė.

Sipas forcave blu 33 vjecari rreth orės 22.45, dyshohet se ka qėlluar me armė zjarri automatik nė drejtim tė shtetasve Anife Kadri Elmazi, 49 vjec, Fatmir Hikimet Elmazi, 44 vjeē dhe Ervin Skėnder Ademi, 26 vjec, pjesėtarė tė komunitetit rom.

Tė plagosurit janė dėrguar menjėherė nė spital pėr tė marrė mjekimin e duhur. Gruaja 49 vjecare nuk ka mundur ti mbijetojė plagėve dhe ka gjetur vdekjen nė Spitalin “Nėnė Tereza”, ndėrkohė qė vazhdon tė jetė nė gjėndje tė rėndė Fatmir Elmazi, ndėrsa Ervin Ademi, ndodhet jashtė rrezikut pėr jetėn.

Njė grup hetimor ėshtė marrė me hetimin e ngjarjeve me proēedurat e shoqėrimit tė dėshmitarėve nė vendngjarje, marrjen nė pyetje dhe veprimeve tė tjera hetimore.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pėr shkak, tė njė martese tė pa aprovuar midis autorit, Ylli Sherifi dhe shtetasve Anife e Fatmir Elmazi dhe Ervin Ademi. Sipas policiė djali i familjes Elmazi kishte rrėmbyer vajzėn sė autorit tė krimit.

Autori, u arrestua nė flagrancė sė bashku me armėn e krimit ndėrkohė qė ndaj tij u mor masa e arrestit nė flagrancė pėr konsumim tė veprės penaletė vrasjes me dashje.

Nė cilėsinė e provės materiale u sekuestrua dhe arma e krimit automatik model.56.
(s.g/BalkanWeb)
    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento
       Shqiperia
22 Gusht 2014
Jep dorėheqje kreu i Postės Shqiptare, Ardit Ēela, emėrohet Majlind Lazimi
Kreu i Postės Shqiptare ka dhėnė sot dorėheqje dhe nė vend tė. Mėsohet se Ardit Ēela ėshtė tėrhequr nga posti, vendin e tė cilit e ka zėnė Majlind Lazimi, ndėrsa vendimi i tij ėshtė miratuar nga Ministra e Ekonomisė.
KOMENTO (1)
       Kosova
22 Gusht 2014
Kosovė, Kushtetuesja anulon zgjedhjen e Isa Mustafės si kryetar i Kuvendit
Gjykata Kushtetuese e Kosovės ka hedhur poshtė kėrkesėn pėr drejtimin e postit tė kryetarit tė Kuvendit nga ana e Isa Mustafės. Ditėn e sotme, Kushtetuesja i ka dhėnė tė drejt kėrkesės sė Partisė Demokratike tė Kosovės.
KOMENTO
       Rajoni
22 Gusht 2014
Greqi, zbulohet një varr madhështor, ndërtuar 300 vjet para Krishtit
Vazhdojnë gërmimet arkeologjike në tumbën Kasta në Amfipolis, ku orët e fundit u gjetën dy sfinksa në hyrje të tij, por pa koka, të cilat janë shkëputur nga trupat për arsye të ndryshme, në mijëvjeçarët e kaluar.
KOMENTO (1)
       Bota
22 Gusht 2014
Britanikja dëshiron të presë koka amerikanësh në emër të xhihadit
Ka shokuar mbarë opinionin ndërkombëtar me deklaratën e saj, ku shprehu dëshirën të vrasë amerikanë dhe britanikë në emër të xhihadit. 22 vjeçarja britanike Khadijah Dare, e lindur në Londër, e martuar me shtetasin suedez Abu Bekri, deklaroi një ditë pas ekzekutimit të gazetarit amerikan nga militantët e ISIS
{5:20348}

KOMENTO (4)
       Sport
22 Gusht 2014
Martinez zėvendėsues i Balotellit te Milani?!
Sulmuesi i Portos, Jackson Martinez, ėshtė shndėrruar nė cakun kryesor tė Milanit pėr tė zėvendėsuar Mario Balotellin. Problematiku Balotelli ėshtė nė rrugė pėr t’iu bashkuar Liverpoolit, duke lėnė Rossonerėt pa opsione nė sulm.

KOMENTO
       Kulture
22 Gusht 2014
"Gay ride" i homoseksualëve shqiptarë në Sarajevë
Në CINEMA CITY multipleks të Sarajevës u projektua një film mbi përpjekjet, luftën e homoseksualëve dhe lesbikeve në Shqipëri. Në hollin pop dhe plot ngjyra kishte një turmë të madhe njerëzish
KOMENTO
       Metropol
22 Gusht 2014
Berisha i lumtur mes dasmorėve nė plazh, nusja pozon me 2 gishta lart
Ish-kryeministri, Sali Berisha ka ndarė me miqtė nė Facebook, momente nga shėtitja buzė detit nė Gjirin e Lalzit. I veshur sportiv Berisha pozon mė dasmorė qė i ka ndeshur rastėsisht nė kėtė shėtitje tė tij, ku vihet re dhe njė nuse me dy gishtat lart
KOMENTO
       Teknologji
22 Gusht 2014
9 mënyrat më të mira natyrore për të përmirësuar strijat
Të gjithë e dimë se si duken strijat, por çfarë janë në të vërtetë ato? Strijat formohen kur lëkura zgjerohet shumë shpejt, në raste të tilla si shtim peshe në kohë të shkurtër, shtatzëni ose rritje e gjirit.
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente
 
 
BALKANWEB.TV
Kulmon pelegrinazhi nė Malin e Tomorrit, Nishani: Bashkėjetesa fetare, visar i ēmuar pėr brezat
 
 
BALKANWEB.TV
“Ice Bucket Challenge”, Meta i pari politikan, qė pranon sfidėn me akull, nominon Berishėn
 
 
BALKANWEB.TV
Britanikja dėshiron tė vrasė amerikanė nė emėr tė xhihadit
 
 
BALKANWEB.TV
Nicki Minaj, videoklipi i kėngės,“Anaconda”, si film porno
 
 
BALKANWEB.TV
Obama Time-Lapse, ja si ka ndryshuar nė 5 vite presidenti!
 
 
BALKANWEB.TV
“Ice Bucket Challenge”, Marco Materazzi thėrret Zinedien Zidane
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: BSH e pavarur, t'i kėrkoj dorėheqjen Fullanit, njėsoj si t'ia kėrkoja Presidentit
 
 
BALKANWEB.TV
Thellohet deficiti i skemės sė pensioneve, 78 mld lekė nga buxheti
 
 
BALKANWEB.TV
PD: Tė gjithė i njohin faktet e inkriminimit tė Parlamentit, vetėm Rama hesht
 
 
BALKANWEB.TV
Skandali nė Sarandė, Rama: Edhe Noka e Topalli ndėrhynin pėr punėsim
 
 
BALKANWEB.TV
Kėrkon seks, pyet 8 meshkuj, vetėm njėri e refuzon. Ja arsyeja!
 
 
BALKANWEB.TV
Ice Bucket Challenge, Emina Cunmulaj nominon Sali Berishėn
 
 
BALKANWEB.TV
E rrallė, njė grua nga Vlora: Mė ėshtė helmuar shtėpia nga boja qė e leva
 
 
BALKANWEB.TV
Nipi i Ardian Bitrajt, i dyshuari i tretė pėr vjedhjen nė BSH
 
 
 
 
FOTOGALERI
Nusja me dy gishta pozon me Sali Berishėn
 
 
FOTOGALERI
Greqi, zbulohet njė varr madhėshtor, ndėrtuar 300 vjet para Krishtit
 
 
FOTOGALERI
Shokon 22-vjeēarja, dėshiron tė vrasė amerikanė dhe britanik nė emėr tė xhihadit
 
 
FOTOGALERI
Kaliforni, miliarda krijesa misterioze pushtojnė plazhin
 
 
FOTOGALERI
E paparė! E dashura e tėrheq zvarrė se ai nuk lėshon iPhone-n nga dora
 
 
FOTOGALERI
Ēiftet e njohur gjatė xhirimeve
 
 
FOTOGALERI
iPhone 6 del mė 9 shtator, ja fotot!
 
 
FOTOGALERI
Monika Kryemadhi solidarizohet me personat qė vuajnė nga ALS
 
 
FOTOGALERI
Shkodėr, asgjėsohen 35 mijė rrėnjė kanabis, banorėt pėrgjigjen mė armė
 
 
FOTOGALERI
Serena Williams luan tenis me taka!
 
 
FOTOGALERI
Ēiftet, kur ai ėshtė shumė herė mė i bukur se ajo...
 
 
FOTOGALERI
‘Behlul’ marrėzisht i dashuruar, pushime nė Greqi
 
 
FOTOGALERI
Shtėpia e ėndrrave tuaja!
 
 
FOTOGALERI
Modelja shqiptare, qė po “ēmend” Gjermaninė
 
 
FOTOGALERI
Fytyrat e femrave kur marrin njė propozim pėr martesė
 
 
FOTOGALERI
Kate Holmes sensuele nė kopertinėn e De Jour
 
 
FOTOGALERI
Mariah Carey dhe Nick Cannon drejt divorcit
 
 
FOTOGALERI
VIP, veshjet mė tė shpifura tė viteve ’90