Dossier
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Këshillat e Marshallit de Bele-Isle, birit të vet
Këshillat e Marshallit de Bele-Isle, birit të vet
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO
Si plasën 60 armë në demonstratën e Korçës dhe 23 studentët e plagosur
Si plasën 60 armë në demonstratën e Korçës dhe 23 studentët e plagosur
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO (3)
Demonstrata e 28 tetorit '41, urdhri i Kuesturës: Arrestoni Enver Hoxhën
Demonstrata e 28 tetorit '41, urdhri i Kuesturës: Arrestoni Enver Hoxhën
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO (11)


 
Njė portal fetar ortodoks grek: Enver Hoxha ėshtė i yni
Njė portal fetar ortodoks grek ka marrė pėrsipėr ta cilėsojė Enver Hoxhėn me kombėsi greke. Nė njė shkrim tė botuar nė kėtė portal thuhet se “Enver Hoxha, lindi nė fshatin Dusja, fshat tė cilit mė vonė ju ndryshua emri nė Qefalari, i cili ndodhet nė afėrsi tė Kiato-s sė Korinthit”
KOMENTO (53)
Sigurimi: Bakiu, Keçi, Karapici, grupi i tiranasve kundër regjimit
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO
Veprimtaritë e armiqve të Enverit në dosjet e Sigurimit të Shtetit
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO
Identifikohet flamuri i Korçës autonome
NGA FREDERIK STAMATI
KOMENTO (4)
E quajti Enverin "viç", dosja e Sigurimit për ish-drejtorin e Karburanteve, Mahmut Qemali
Nga: VELI HAKLAJ
KOMENTO (1)
Sigurimi: Veprimtaria agjenturore e Alfred Ashikut dhe Jak Kodhelit
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (2)
Sigurimi: Veprimtaria agjenturore e Bianka Balliçit pas lufte në Shqipëri
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (1)
Komunizmi, si e shpalli “kombin ateist”
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (11)
Cfarë paguan serbët për të zhdukur Shqipërinë
Gruaja e oratorit serb “tradhëton” bashkëshortin e saj në Konferencën e Paqes, Paris 1919, duke u kthyer në anën e shqiptarëve
KOMENTO (17)
Spastrimet greke në Follorinë e Kostur
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (12)
Hekuran Isai: Mallakastriotët nuk e besuan vetëvrasjen e Mehmet Shehut
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (1)
Raportet e Sigurimit në '82: 1 javë pas vetëvrasjes u ngrit dolli për Mehmetin
Nga Veli HAKLAJ
KOMENTO (2)
Ditari: Mjekut francez qė vizitoi Enverin i dhamė 5 mijė USD
KOMENTO (3)
Ikja dhe kthimi pas 100 vitesh i Mbretit Wilhelm Wiedi
NGA PERPARIM KABO
KOMENTO (4)
1945, si u dëbua Delegati Apostolik nga Shqipëria
Në kohën e rrokopujës ballkani ke dhe botore, në Selinë Diplomatike në Shqipëri, në vitin 1938 erdhi Delegati Apostolik, Leone Nigris
KOMENTO (1)
Dokumentet, 1 shtator 1928, si u shpall Ahmet Zogu mbret i shqiptarëve
NGA VELI HAKLAJ
KOMENTO (2)
Festimet për 28 Nëntor nisën me meshë, Enveri: Siguroni bukë
Nga: YLLI POLOVINA
KOMENTO (3)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Bota ne nje minute, fotot top te dites
 
 
BALKANWEB.TV
Atentat me armė 40-vjeēarit me tė kaluar kriminale, pranga njėrit prej autorėve
 
 
BALKANWEB.TV
Ambasadori turk Bayraktar: Shqipėria, rol kyē pėr stabilitetin nė rajon
 
 
BALKANWEB.TV
Meta nė Marok: Pėrpjekje tė pėrbashkėta nė luftėn kundėr terrorizmit
 
 
BALKANWEB.TV
Llalla: Dėrguam para gjykatės 1 prokuror e 5 gjyqtarė, vijojmė hetimet pėr zyrtarėt
 
 
BALKANWEB.TV
Nga data 1 janar 2015 hyn nė fuqi pensioni social, ja si pėrfitohet
 
 
BALKANWEB.TV
Dervishi: Energjia, pjesė e kostove tė ujėsjellėsave, tė trajtohen si klientė specifikė
 
 
BALKANWEB.TV
Rihapin dyert 6 universitete private tė pezulluara nė gusht
 
 
BALKANWEB.TV
Ruēi kritika ministrave: Justifikoni besimin te elektorati jo tė silleni si kryeministra
 
 
BALKANWEB.TV
Kutia e ndihmės sė shpejtė, specialisti Alija: E domosdoshme kur ambulanca vonohet nė vendngjarje
 
 
BALKANWEB.TV
Fotoshopi, teknologjia qė kthen kėtė plakė, nė vajzė tė re
 
 
BALKANWEB.TV
Zv.kryetari i Komitetit tė Buxhetit nė Parlamentin Europian interviste per News24
 
 
BALKANWEB.TV
Moti per sot 30 tetor
 
 
BALKANWEB.TV
Qytetari denoncon nė News24: Njė vajzė vdiq se polici mė vonoi teksa e ēoja nė urgjencė
 
 
BALKANWEB.TV
Energjia, Rama takon pensionistėt dhe PAK: Do rrisim pensionet e kryefamiljarėve
 
 
 
 
FOTOGALERI
Bud Spencer feston 85 vjetorin
 
 
FOTOGALERI
ISIS masakron edhe 30 anėtarė tė njė fisi sunni
 
 
FOTOGALERI
Dasmė romantike, nė qiell shfaqet reja nė formė zemre
 
 
FOTOGALERI
Atentat me armė njė 40-vjeēari nė Tiranė, pranga njėrit prej autorėve
 
 
FOTOGALERI
Nxjerr motrėn e tij nė eBay qė t’i gjejė burrin ideal, pėr 50 paund
 
 
FOTOGALERI
Brazil, vrasėsja gjen dashurinė nė burg dhe refuzon tė dalė
 
 
FOTOGALERI
Modelja serbe qė po ēmend Neymar
 
 
FOTOGALERI
Njė avion i vogėl pėrplaset me njė ndėrtesė nė Kansas
 
 
FOTOGALERI
Maqedoni, ja shenjat e sulmit me granata ndaj godinės sė qeverisė
 
 
FOTOGALERI
Japoni, “Princesha e trishtuar” shfaqet nė publik pas 11 vitesh
 
 
FOTOGALERI
Eric dhe Ariel, ja dasma e vėrtetė e protagonistėve tė “Sirena e vogėl”
 
 
FOTOGALERI
Shefi ekzekutiv i “Apple” pranon publikisht: Jam homoseksual
 
 
FOTOGALERI
Kim spektakėl nė ndeshjen e Lakers, korseja mbledh ‘tulet’ e Kardashian
 
 
FOTOGALERI
Kate Moss me tė kuqe, tregon vithet
 
 
FOTOGALERI
Edi Rama njė shėtitje vetėm nė Tiranė
 
 
FOTOGALERI
Jeniffer Loper, njė femėr seksi me bikini nė Instagram
 
 
FOTOGALERI
Kate Hudson, mė seksi se asnjėherė
 
 
FOTOGALERI
Jordana Brewster: ‘Kam bėrė seks nė verandė gjatė njė feste’
 
 
 
 
   
 
 
Lajme te Kategorive te tjera
 
    Naēo tryezė pėr Drejtėsinė, Arvizu: Ja ‘recetat’ e SHBA pėr reformėn  
    Jahjaga: Po kërkoj zgjidhje e jo zgjedhje  
    Maqedoni, ja shenjat e sulmit me granata ndaj godinės sė qeverisė-FOTO  
 
 
    Presidenti i Burkina Fasos refuzon të jap dorëheqje  
    Igli Tare: Kombëtarja të vlerësohet si skuadër, jo individë të veçantë  
    Restaurohet mburoja e betejave të Aleksandrit të Madh  
   
    Rita Ora: Calvin Harris ishte i duhuri, por në kohën e gabuar  
    Aksion, operacion apo projekt?  
    Rėfehet Ismet Haxhia: E vėrteta e vrasjes sė Azemit, nuk ishte krim ordiner