BalkanWeb | Forum - Indeksi
Asnje Postim I Ri Politika ne Shqiperi
Diskutime mbi jeten politike te vendit
Moderatorė: agathia12, D.S., PetritKola
17771 Tema
3181 Postime
Postuar: nga Mornoffideoro
ne igzbhuqzejui Cheap Toms ...
01/09/14, 05:05
Asnje Postim I Ri Analiza mbi Politiken Boterore
128 Tema
86 Postime
Postuar: nga ANafeReali
ne Массаж в Киев
07/07/13, 20:08
Asnje Postim I Ri Kosova dhe Rajoni
Politikat e jashteme mbi statusin e Kosoves dhe e ardhmja e saj... Politikat e perbashketa te rajonit ...
Moderatorė: agathia12, D.S., PetritKola
2574 Tema
643 Postime
Postuar: nga ImighinaKig
ne シャネルバッグカタログ
23/10/13, 05:05
Asnje Postim I Ri Media e Shkruar dhe Vizive Shqiptare
Komente dhe Analiza mbi Median Shqiptare
Moderatorė: agathia12, D.S., PetritKola
1060 Tema
130 Postime
Postuar: nga likestfff
ne Yvonne P Mazzulo - Natio...
14/02/14, 02:02
Asnje Postim I Ri Historia e Shqiperise dhe ajo Boterore
Historia e Shqiperise lidhet ngushte me ate te Ballkanit dhe te Europes. Pra nyjet per te diskutuar nuk mungojne...
Moderatorė: agathia12, D.S., PetritKola
841 Tema
85 Postime
Postuar: nga darafreedsilIvs
ne michael kors shoes sale
19/05/13, 18:06
Asnje Postim I Ri Ēameria
Mendoj se ka ardhur koha qe tema e camerise te kete nje rubrike me vete. Le te sjellim ketu informacione lidhur ketij komuniteti shqiptar qe u largua me dhune nga shtepite dhe trojet e tyre.
Moderator: Amri
265 Tema
72 Postime
Postuar: nga phypochewmemn
ne Купить Футбо
28/05/13, 01:01
Asnje Postim I Ri Kuzhina dhe Enologjia
Receta-1: Si skuqet nje veze...
Enologjia, arti i veres. Ketu vere dashesit mund te shpalosin vererat qe kane provuar...
600 Tema
52 Postime
Postuar: nga Sacsovbb
ne igutm louis vuitton bags...
29/05/13, 07:07
Asnje Postim I Ri Dashuria
Xhelozia dhe dashuria, te gjitha sekretet e te dashuruarit...
Moderator: Madam Butterfly
11627 Tema
269 Postime
Postuar: nga darafreedsilIvs
ne michael kors handbags ou...
20/05/13, 00:12
Asnje Postim I Ri Jeta seksuale
Diskutime te hapura lidhur jetes seksuale te njeriut!
Moderator: bubi kacurel
6138 Tema
137 Postime
Postuar: nga ANafeReali
ne Класс акция К
23/05/13, 09:09
Asnje Postim I Ri Diskutime pa Kufi
cfare po beni ne kete moment ... chatistja me i/e preferuar ...
Moderator: bubi kacurel
190749 Tema
689 Postime
Postuar: nga Mornoffideoro
ne aswell asTwenty-five ba...
22/08/14, 05:05
Asnje Postim I Ri Astrologjia dhe Horoskopi
Ketu do te gjeni ne menyre te detajuar cdo gje lidhur shenjes tuaj te horoskopit...
375 Tema
68 Postime
Postuar: nga Goanigmatom
ne hogan http://www.scarpeh...
29/05/13, 09:09
Asnje Postim I Ri BlueTooth
TH&TH... degjova qe ai ... pse se dije ti ... ndoshta ja kane nisur ...
1325 Tema
29 Postime
Postuar: nga shpresaALB
ne Russet me te bukura se S...
24/07/11, 23:11
Asnje Postim I Ri Salloni Bukurise "Estetik-Kozmetik"
Ketu mund te shkembeni opinonet dhe eksperiencat e juaja lidhur trukut dhe veshjeve tuaja...
1686 Tema
93 Postime
Postuar: nga theasylet
ne ヴィヴィアン ウエストウッド イヤリング
07/05/13, 01:01
Asnje Postim I Ri Urime dhe Pershendetje
Kjo eshte hapesira ku mund te shkruani urimet tuaja per miqte dhe shoket duke diskutuar ne lidhje me nje teme te caktuar ...
Moderator: D.S.
9522 Tema
88 Postime
Postuar: nga elbasanllija - ANTARE E SEKTIT TE DALLAVEREVE
ne Pershendesni nje prej an...
20/02/13, 18:06
Asnje Postim I Ri Selia e sektit te Dallavereve
Dallaverexhinje te te gjitha vendeve bashkohuni ne kete hapesire ... Ketu mund te njiheni me mire me partine e famshme te BallkanWeb ... Ofrohen sherbime falas tek hoxha e dallavereve, shpjegime endrrash, parashikimi fatit dhe mund te rrefeheni tek prifti dallavereve ...
Moderator: D.S.
2002 Tema
23 Postime
Postuar: nga DIABOLIQUE
ne kafe free per emigrantet...
20/09/12, 22:10
Asnje Postim I Ri Anetaret e BalkanWeb - Forum
Njihuni me pjestaret e tjere te forumit, duke u prezantuar dhe komentuar ne kete rubrike ...
Moderator: Mystica
26693 Tema
180 Postime
Postuar: nga LereorievearI
ne agonia electroretinograp...
04/04/13, 16:04
Asnje Postim I Ri Chat :: Dhoma "BalkanWeb" ::
Ne kete hapesire mund te njiheni me mire me ane te fotove dhe komenteve dhe te shprehni problemet qe hasni!
Moderator: visi09
2043 Tema
27 Postime
Postuar: nga BeasyHepgalay
ne pozycjonowanie annenceho...
27/06/13, 16:04
Asnje Postim I Ri Humor
Barcaleta, fotografi humoristike dhe shume thashethem ...
Moderator: Madam Butterfly
2740 Tema
80 Postime
Postuar: nga aah2929
ne RIMO VETEM ME DY RRESHTA...
04/02/11, 22:10
Asnje Postim I Ri Pusulla
Mendoj se ketu mund te thellojme shkrimet tona per eksperiencat e shumta qe sjell jeta.
901 Tema
10 Postime
Postuar: nga visi09
ne Buzeqeshni !
04/03/11, 13:01
Asnje Postim I Ri Letersia
Shkrimet me te bukura dhe artin e fjales do ti gjeni ketu...
Moderator: Madam Butterfly
1867 Tema
140 Postime
Postuar: nga Louisdfzh
ne cheap celine bags 50688 ...
31/03/14, 06:06
NENFORUME: Gjuhė Shqipe
Asnje Postim I Ri Muzika
Ketu do te gjeni gjithēka ne lidhje me te rejat me te fundit te muzikes se huaj dhe shqiptare
7994 Tema
83 Postime
Postuar: nga ~SunShine~
ne Nje Kenge Per...!
25/11/12, 15:03
Asnje Postim I Ri Pikturat dhe Skulpturat
Moderator: Mystica
619 Tema
45 Postime
Postuar: nga Mystica
ne Piktoret dhe pikturat t...
16/05/11, 15:03
Asnje Postim I Ri Arti Pamor i Fotografise
Prospektiv, kend, drite dhe gjithcka e pasqyruar ne celuloid
3904 Tema
35 Postime
Postuar: nga LĩZĩ
ne Shprehni ndjenjat e mome...
03/06/12, 22:10
Asnje Postim I Ri Kinematografia Shqiptare dhe Boterore
Nostalgjia e Kinemase dhe vala e re qe po kalon nė kinemanė shqiptare. Tendencat dhe fryma e saj po njohin kapėrcime tė tjera kufijsh... Komente dhe recensione mbi filmat e fundit te Hollywood ...
Moderator: Owner
631 Tema
60 Postime
Postuar: nga lenalindai
ne 079 Vanessa Bruno 2013 X...
15/05/13, 08:08
Asnje Postim I Ri Teater, Opera dhe Baleti
Aktivitet artistike te "Teatrit Kombetar" dhe te Teatrit i Operas
dhe Baletit
120 Tema
18 Postime
Postuar: nga vagabonda
ne Teatri me i bukur shqipt...
09/05/09, 02:02
Asnje Postim I Ri Sporti
Diskutime rreth disiplinave te ndryshme sportive...
1127 Tema
76 Postime
Postuar: nga SPORTI_ILIR
ne RAIFFEISEN SUPERLIGA 201...
10/04/11, 22:10
Asnje Postim I Ri Turizmi
Besoj te gjithe i dime bukurite turistike qe fsheh akoma shqiperia jone. Sillni foto dhe te dhena nga vendet ku ju keni pushuar...
Moderator: Friendly-Boy
340 Tema
149 Postime
Postuar: nga klodianiel
ne Tirana Kulturore 9 Gusht...
11/08/14, 10:10
Asnje Postim I Ri Trupi dhe Shendeti
Hapat qe ka bere mjekesia moderne dhe "keshilla" nga ajo popullore qe vazhdon te gjeje perdorim ne mase ...
Moderator: D.S.
761 Tema
97 Postime
Postuar: nga Mornoffideoro
ne vente chaussure nike a ...
03/09/14, 13:01
Asnje Postim I Ri Sociologji
Gjithcka rreth jetes sociale dhe shoqerore...
Moderator: Madam Butterfly
2238 Tema
103 Postime
Postuar: nga sirooloko
ne Search for free , Expert...
02/04/13, 02:02
Asnje Postim I Ri Psikologji
Psikologjia, nje kuptim mbi arsyen ose mbi mendjen, ose sic thuhet sot: Studimi i mendjes ...
Moderator: Mystica
691 Tema
51 Postime
Postuar: nga sendid
ne GOOOOOL!!!!
06/10/10, 19:07
Asnje Postim I Ri Filozofi
Moderator: Mystica
1159 Tema
45 Postime
Asnje Postim I Ri Shkence dhe Teknologji
Zbulime shkencore, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Skenca ne teresine e saj ...
Moderator: Nessuno
158 Tema
52 Postime
Postuar: nga Chendrimi
ne Pyetje Logjike !
10/09/09, 20:08
NENFORUME: Fizike, Matematike, Astronomi, Kimi
Asnje Postim I Ri Informatike dhe Programim
Probleme teknike. Diskutime mbi sisteme operimi Windows dhe Linux. Programim VB, C++, HTML, PHP, ASP, etj. Kjo kategori pasurohet nga Albaniawizard
Moderatorė: Owner, Nessuno
938 Tema
138 Postime
Postuar: nga cieeeowhpmxq
ne xivcqnjkvdgdmck
24/04/13, 06:06
Asnje Postim I Ri Toka dhe Natyra e Saje
Bota rreth nesh ndryshon vazhdimisht. Dukurite e saj me te vecanta ...
Moderator: visi09
138 Tema
29 Postime
Postuar: nga profesori
ne Gjithsia...Krijim APO Ev...
09/06/10, 18:06
Asnje Postim I Ri Ekonomi
Te blesh dhe te shesesh gjithcka, strategji, bursa dhe ankande ...
Moderator: Sweetness
390 Tema
86 Postime
Postuar: nga Master of Alternative Medicine
ne Shqiperi: Cilat jan prod...
31/05/12, 03:03
Asnje Postim I Ri Kendi i Femijeve
Si te rrisim femije te shendoshe dhe te edukuar. Shkollimi dhe njohja e tyre me boten. Lodra per femije, perralla e gjėegjėza. Probleme dhe keshilla.
Moderator: Sweetness
476 Tema
20 Postime
Postuar: nga fara
ne Vetem fjale shpirti
08/07/10, 14:02
Asnje Postim I Ri Shqiptaret jashte atdheut
Ku eshte balta me e embel se mjalta? Ne Shqiperi! Shpresojme qe nje dite te kthehen te gjithe dhe te marin vendin e tyre ne Shqiperi!
Moderator: Madam Butterfly
567 Tema
27 Postime
Postuar: nga sendid
ne Ju mer malli per vendlin...
11/09/10, 16:04
Asnje Postim I Ri Bashkejetesa Fetare
Qe nga lashtesia shqiptaret kane vleresuar "shqiptarine" si te vetmen fe te tyre. Ndoshta eshte kjo arsyeja qe shqiptaret gjithmone jane shquar per nje bashkejetese te mire fetare, ku respektohen besimet fetare te gjithesecilit. Kjo duket qarte ku shume festa te katolikeve festohen nga myslimanet dhe anasjelltas.
1065 Tema
51 Postime
Postuar: nga Rylai
ne Gėnjen "zoti", apo thot...
16/02/11, 18:06
Asnje Postim I Ri Kucova.org
Forumi i komunitetit te Kuēoves do i sherbeje ofrimit te informacionit te gjere per qytetin e Kuēoves, njohjen me problemet qe e shqetesojne, rrahjen e ideve dhe shkembimin e mendimeve midis anetareve per tematika te ndryshme qe i perkasin ketij komuniteti.
Ky forum zhvillohet nen kujdesin e Kucova.org
Moderator: Ermal M.
35 Tema
6 Postime
Asnje Postim I Ri Albstudent.net
Kjo eshte hapesira e rezervuar per te gjithe studentet brenda dhe jasht vendit qe kane nevoje per ndihme per te realizuar qellimet dhe detyrat e tyre studentore.
107 Tema
17 Postime
Postuar: nga thjeshtesia
ne test
29/03/10, 17:05
Asnje Postim I Ri ARTI USHTARAK
Krijmi i Beslidhjes Shqiptare, Rėndėsia Historike e Vendimeve tė Kuvendit tė Madh tė Lezhės pėr Bashkimin Kombėtar dhe forminin e Shtetit dhe tė Komandės Ushtarake Shqiptare tė Pėrqėndruar.
186 Tema
19 Postime
Postuar: nga Janesvkiwm2
ne Ralph Lauren for you skp...
03/04/13, 08:08
Asnje Postim I Ri Sugjerime per Permisimin e Forumit
Na ndihmoni me sugjerimet e juaja pėr mbarvajtjen e forumit!
1190 Tema
16 Postime

* BalkanWeb | Forum - Qendra E Statistikave
Postimet E Fundit
Postimet E Fundit
vente chaussure nike a key element nga Mornoffideoro (Trupi dhe Shendeti) 03/09/14, 13:01
igzbhuqzejui Cheap Toms Outlet vzwb nga Mornoffideoro (Politika ne Shqiperi) 01/09/14, 05:05
aswell asTwenty-five basket nike requin nga Mornoffideoro (Diskutime pa Kufi) 22/08/14, 05:05
Tirana Kulturore 9 Gusht 2014 nga klodianiel (Turizmi) 11/08/14, 10:10
Throughwhichattempts nike basket nga Mornoffideoro (Turizmi) 28/07/14, 04:04
Ky/kjo siper .. nga visi09 (Diskutime pa Kufi) 28/06/14, 13:01
Thinking About Necessary Elements In toms nga uumqbteqp88 (Politika ne Shqiperi) 16/06/14, 23:11
Permbledhja E Forumit
Permbledhja E Forumit 319326 Postime ne 7864 Tema nga 35390 Anetare. Anetari me i ri: nishad
Postimi I Fundit: "vente chaussure nike a ..." ( 03/09/14, 13:01 )
Kontrollo postimet me te reja ne forum.
[Me Shume Statistika]
Anetare Ne Linje
Anetare Ne Linje 391 Vizitore, 0 Anetare

Perdorues Online Sot: 700. Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte: 1098 (24/10/13, 21:09)