Trupi dhe Shendeti
Faqe: [1] 2 3 4
 
Titulli Nisur nga Pergjigje Shikime Postimi i fundit
Pyetje dhe pergjigje! « 1 2 3 4 5 » D.S. 101 83702 Postimi i fundit 22/01/10, 19:07
nga dr.Fatmir Hamzallari
VINI RE!!! D.S. 0 5019 Postimi i fundit 18/04/08, 16:04
nga D.S.
Kujdes! Mystica 0 5189 Postimi i fundit 27/02/08, 19:07
nga Mystica
vente chaussure nike a key element Mornoffideoro 0 1704 Postimi i fundit 03/09/14, 13:01
nga Mornoffideoro
Revealing Clear-Cut Solutions In toms uumqbteqp88 0 3206 Postimi i fundit 16/06/14, 09:09
nga uumqbteqp88
xylocaine aqueuse Jiraffe 0 2417 Postimi i fundit 08/04/14, 14:02
nga Jiraffe
xylocaine visqueuse 2 Jiraffe 0 1683 Postimi i fundit 07/04/14, 12:12
nga Jiraffe
Mjeksia Medicinale Popullore Barishtare « 1 2 3 4 5 » Master of Alternative Medicine 121 222493 Postimi i fundit 14/06/12, 01:01
nga Master of Alternative Medicine
METASTAZA METIII 1 6209 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
Kanceri-shkaku i dyte i rendesishem per vdekjen ne mbare boten ~SunShine~ 2 14193 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
Menstruacionet! Uffaaa...sa te "tmerrshme"! « 1 2 3 » Madam Butterfly 62 50109 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
Operacionet plastike arupushe 16 16745 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
Pse doktorrat e spitaleve ne shqiperi nuk duhet te punojne ne klinikat private mirad 16 14613 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
HIV-AIDS D.S. 5 7955 Postimi i fundit 26/10/11, 20:08
nga dr.Fatmir Hamzallari
Paralizat e ndryshme mund te mjekohen me medicine natyrore Master of Alternative Medicine 1 4094 Postimi i fundit 06/04/11, 18:06
nga Master of Alternative Medicine
Semundja Kardiovaskulare dhe mjekimi me baroja Master of Alternative Medicine 4 11798 Postimi i fundit 25/09/10, 00:12
nga Master of Alternative Medicine
A E DINI SA SHEQER DHE KALORI KONSUMONI ME ALKOHOLIN sendid 14 8131 Postimi i fundit 09/09/10, 21:09
nga sendid
Formula/ Sa alkohol eshte shume alkohol sendid 5 5441 Postimi i fundit 28/08/10, 14:02
nga sendid
Kurjozitete Mjeksore. thjeshtesia 4 15521 Postimi i fundit 24/08/10, 19:07
nga sendid
ALKOHOLI - A mendoni se ndikon ne jeten tuaj? sendid 3 4796 Postimi i fundit 20/08/10, 20:08
nga sendid
Shqiperia dhe sherbimi shendetesor. thjeshtesia 1 3776 Postimi i fundit 18/05/10, 20:08
nga kadrifusha
Te njohim disa medikamente. thjeshtesia 0 4628 Postimi i fundit 02/03/10, 13:01
nga thjeshtesia
E pini duanin??? « 1 2 ... 5 6 » Friendly-Boy 130 56001 Postimi i fundit 30/10/09, 19:07
nga ~King Of Aden GLOOR~
Urgjente, shpetoni nje jete ! Eryola 21 17381 Postimi i fundit 30/10/09, 03:03
nga Demon
Mbijeton pa zemėr pėr 118 ditė Stari 3 5901 Postimi i fundit 30/10/09, 02:02
nga Demon
Faqe: [1] 2 3 4
 

Teme ku keni postuar
Teme Normale
Teme E Nxehte (Me shume se 15 pergjigje)
Shume Teme E Nxehte (Me shume se 25 pergjigje)
Teme E Mbyllur
Kryeteme
Sondazh
: