Sipermarrja e lire!!!
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Sipermarrja e lire!!!  (Lexuar 4069 here)
jelena
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 182

Respekt: 0

Profili
« : 11/06/07, 22:10 »
0

Po behen kaq shume trajnime, workshope madje dhe projekte per sipermarrjen! Madje po ju them qe kete vere do te behet nje project shume I madh ne lidhje me idete e reja!!!
A ka ndonjeri shpirt sipermarres, po flitet kaq shume per kreativite, novacion, ide te reja, shpitin kemgngules??????
Jepni idete e juaja per ato qe mund te konsiderohen si biznese te sukseshme. Mos harroni manaxhere dhe jomanaxhere, cfaredo qofshit ju, se biznesi juaj duhet te kete nje avantazh konkurrues ne krahasim me bizneset e tjera konkuruese tashme ne treg, ose ndoshta dhe te jete nje biznes qe rrjedh nga nje ide krejt e re ne treg???
Mos harroni, seshte ethen qe ideja juaj te jete domosdoshmerisht shume e madhe e nderlikuar, dua tju permend qe ne konkurs me vende te SEE (South East Europe), e fitoj nje grupe ku ideja e tyre konsistonte ne krijimin e nje kompanie babysitter!!! Sic e shihni seshte ndonje ide shume  madhe, por eshte FITIMPRURESE, dhe ne biznes kjo eshte shume e rendesishte (jo me e rendesishmja)!!!

Uroj te hidhni shume ide, perndryshe do me duket se jetojme ne nje ekonomi ku ska fare kreativitet dhe kjo nuk con biznesin te progres, ne nje mjesis kaq dinamike, me nje konkurence kaq te eger.


Presim idete tuaja................
Identifikuar
tonny1
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 37

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 24/08/07, 04:04 »
0

aaaaaaaaaa ktu nuk ka pareli vetem lypsa a ken noj pare me ma dhan
Identifikuar
jelena
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 182

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 25/12/07, 10:10 »
0

aaaaaaaaaa ktu nuk ka pareli vetem lypsa a ken noj pare me ma dhan

Ketu kena dhe Bosa Vllai paske kohe qe spake ardhe ne Shqiperi, kalo ihere kenejna nga fshati ku ke lind se ta siguroj ske per ta njofte .... ka dhe bosa dhe lysa, ka gjithsojsh....


sa per info ne 2 mujat e fundit jane rregjistruar ne QKR mbi 2000 bisnese te reja, as thua ti kene hapur lypsat keto biznese ?
Identifikuar
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: