Modele Flokesh!
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: Modele Flokesh!  (Lexuar 17061 here)
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« : 17/06/07, 12:12 »
0Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
apolonia
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #1 : 17/06/07, 14:02 »
0

FANTASTIKE TE GJITHA.AKE TE NA TREGOSH NDONJE MODEL PER PERDITA PER FLAK DERI TEK SUPET? THANKS
Identifikuar
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 17/06/07, 15:03 »
0

Po no nje model flokesh per ne qerosat keni se mbeti kreri ne dyqan mua Zgerdhihem
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #3 : 17/06/07, 16:04 »
0

Po no nje model flokesh per ne qerosat keni se mbeti kreri ne dyqan mua Zgerdhihem

Hahahahahaha po ja bo si tek ajo barcaleta: Ku e mban qerosi kreherin kur krifet?! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
ariel-1
Vizitor
« Pergjigju #4 : 18/06/07, 16:04 »
0

TE  XHEPI  I  MADH  I  XHAKETES  SE  VOGEL Zgerdhihem Zgerdhihem


JU  GOCAT  E  REJA  QE  KENI  DURIM   NA  GJENI  NDONJE  MODEL

PER  PERDITA.  UNE  I  KAM  BJONDE  DERI  SA  KALON  SUPI  ME  SHKALLEZIM.

SE  NA  ERDHI  VERA, DHE  NA  MBAJNE  VAPE
Identifikuar
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 18/06/07, 16:04 »
0

Tek kasapi lagjes mund ti presesh me hanxhare model Enver Hoxha 7 lekesh me taraca nga mbrapa Zgerdhihem
Identifikuar
ariel-1
Vizitor
« Pergjigju #6 : 18/06/07, 16:04 »
0

MIR  E  KE  TI  PO  CA  T'BOJME  QE  KASAPET  E  KOHES  XHAXHIT  JANE  HARRU.

ENE  KTO  QE  JANE  TANI  TE  QETHIN  SI  DELJA  E  LLAQIT.

Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #7 : 18/06/07, 16:04 »
0

Ato modelet ishin shume te bukura, por vaj halli te zihen per flokesh pse i kan kap Skuthin njona tjetres!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #8 : 18/06/07, 17:05 »
0


Per Meshkujt!Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #9 : 18/06/07, 18:06 »
0


Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #10 : 18/06/07, 18:06 »
0

Si te zgjidhni nje model flokesh qe shkon me fytyren tuaj ??? Zgerdhihem


Besojeni apo jo, modeli i flokeve ju ndihmon per te vene ne dukje apo per te zbehur nje tipar te fytyres suaj. Me poshte do te gjeni disa keshilla mbi modelet e flokeve qe vene me ne pah tiparet tuaja me te vecanta: FYTYRE E RRUMBULLAKET - Nese i mbani floket me vije ne ane fytyra juaj do te duket me e holle dhe me e gjate. FYTYRE E HOLLE - Kacurrelat apo volumi anash fytyres do ti jape nje forme me te gjere nje fytyre te holle. HUNDE E MADHE - Floket e leshuara mbi fytyren e bejne me pak te dukshme hunden e madhe. TIPARE TE MPREHTA - Floket me onde ose kacurrela i japin nje pamje me te bute nje fytyre me molleza te theksuara. BALLE I MADH - Baluket mbi balle ndihmojne per ti dhene nje pamje me te rregullt nje fytyre me balle te madh.
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
ANIA
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 341


Dore e Hekurt

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #11 : 19/06/07, 21:09 »
0

O Tironceeeeeeeeeeee po foton time gjete te vije aty mi kunott???
Identifikuar

BuzeqeshBuzeqeshBuzeqeshBuzeqeshBuzeqesh
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #12 : 20/06/07, 07:07 »
0

O Tironceeeeeeeeeeee po foton time gjete te vije aty mi kunott???

Qyqjaaaaaaa ec e thuja kunotes ne vesh, cila nga keto je? Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #13 : 20/06/07, 07:07 »
0

TE  XHEPI  I  MADH  I  XHAKETES  SE  VOGEL Zgerdhihem Zgerdhihem


JU  GOCAT  E  REJA  QE  KENI  DURIM   NA  GJENI  NDONJE  MODEL

PER  PERDITA.  UNE  I  KAM  BJONDE  DERI  SA  KALON  SUPI  ME  SHKALLEZIM.

SE  NA  ERDHI  VERA, DHE  NA  MBAJNE  VAPE

BOJI TULL SI PUNA IME QE KUR TE LASH FYTYREN NE MENGJES LAN EDHE KOKEN ME ATE RAST
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #14 : 20/06/07, 15:03 »
0

Po vallahi! e masanej hapim noi tem :modele leshi...sqetllash ose gjoksi...(Une kete te fundit du se e kom me shumice)!!!!!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #15 : 20/06/07, 15:03 »
0

Po vallahi! e masanej hapim noi tem :modele leshi...sqetllash ose gjoksi...(Une kete te fundit du se e kom me shumice)!!!!!

Ke fillu t`ankohesh per temat qe hap une eee,
une i hap edhe me cilesi te larte ca bo kshu?! :Buzeqesh Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #16 : 20/06/07, 16:04 »
0

S'e kom me ty, por me kadriun qe na permen qerosllikun e te le ty pa material per temen!!!! :-*
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #17 : 20/06/07, 16:04 »
0

Uaaaaa pse ti me ke sjell material eee?! >Merzitur
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
roso111
Vizitor
« Pergjigju #18 : 30/06/07, 07:07 »
0

stili im i preferuar lol

Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #19 : 30/06/07, 08:08 »
0

stili im i preferuar lol
Dukesh ti qe je " e cmendur"! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #20 : 30/06/07, 10:10 »
0

Kujdes kur ecen rruges se mos na shposh miletin! se per krevat vec me fjet me nai fik deti!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
roso111
Vizitor
« Pergjigju #21 : 30/06/07, 19:07 »
0

hahahhahahhahahhahahahaha uu zot sa kam qesh lol edhe ti tironcja ai modeli i flokeve eshte per ato qe nuk i bejne ashtu pervec ndonje te cmendures aty ne pergjethsi lol
Identifikuar
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #22 : 02/07/07, 16:04 »
0

Roso mua do  me pelqente ta kisha ate model kur jepen koncertet se eshte apart dhe ketej se ruan njeri si vishesh dhe as qe te shikon,por qe eshte e veηante dhe me pelqen Zgerdhihem
Identifikuar
roso111
Vizitor
« Pergjigju #23 : 02/07/07, 17:05 »
0

lol
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #24 : 08/08/07, 00:12 »
0

stili im i preferuar lol
Wa sa shekshi .. do te shkojshin shum vertet Gjuha
Identifikuar
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: