Tituj librash !!!
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Tituj librash !!!  (Lexuar 8230 here)
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« : 20/06/07, 11:11 »
0

Ketu mund te shkruani te tere titujt e librave qe ju kane lene pershtypje dhe do te ishin nje sugjerim i mire per te tere ne.

Une do ju sugjeroja (sidomos vajzave)
'Pianistja" Elfride Jelinek
Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #1 : 20/06/07, 11:11 »
0

Endrra e paperfunduar e nje Gruaje nga Brunilda Zllami
( pasi e kam mbaruar kete liber kam qare ) Zgerdhihem
Dhe Dashuri apo Urrejtje po e Brunilda Zllamit!! Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
kaktus
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 129

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 21/06/07, 12:12 »
0

Parfumi, autori Patrick Suskind.
Identifikuar

Quando ti sfiorero per la prima volta
lo faro con le mie labbra....
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #3 : 25/06/07, 10:10 »
0

Librin qe tha Tironcia Babe e kam lexuar dhe sinqerisht eshte shume i bukur po ashtu dhe Parfumi goxha libra por mos te harrojme dhe perlat si Dostojevski apo Tolstoi etj etj ajne llibra vertet shume te arrire. Libri eshte thesari i cdo kombi.
Identifikuar

...........xXx............
orion centure
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 34

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 27/10/08, 20:08 »
0

Diva dhe ngrenesi i luleve nga Adrian Christian Kycyku
Identifikuar
briseida
Vizitor
« Pergjigju #5 : 27/10/08, 21:09 »
0

Kur qau nicja-Irvin Yalom  i papershkrueshem
Identifikuar
steisi 1219
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 32


gjerat e bukura zgjasin shum pak

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 09/12/08, 16:04 »
0

dashuri apa urrejtje brunilda zllami.dikur ishim bashke brunilda zllami,puthja e henes brunilda zllami.hijet brunilda zllami,cmimi i perjetesise brunilda zllami,labirintet e medeas brunilda zllami,  kristalina&ylli danielle steal,marrezia e fatit danielle steal, dy jete danielle steal, nene dana danielle steal,nje dhurate e vecante danielle steal, pergjithmone xhulia , mos dashuro kurre nje te huaj, ps te dua,tre metra mbi qiell, 100 vjet vetmi, nje nate ne lisbone,me syte e shpirtit,dashuria nuk vdes kurre etj
Identifikuar

steisi
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: