Leter Dashurie!!
Faqe: [1] 2 3
  Printo  
Autor Tema: Leter Dashurie!!  (Lexuar 40722 here)
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« : 06/05/07, 08:08 »
0

Ketu mund te na sillni Letra Dashurie te ndryshme qofte te shkruara
nga vete ju apo nga ndonje autor tjeter... :DFol...

Dua te me flasesh,qe te me zgjosh nga gjumi..Te me celesh perseri, se zeri yt me ngjall pranvere..
Hyr dhe rri perjete me mua, brenda ne qenien time sepse me mungon shume , me mungon menyra se si i mendon dhe i merr ti gjerat, ironia me te cilen flet shume here, me mungon shpirti dhe dashuria jote..
Oh, sa larg je dhe pse un te ndjej shum afer, sepse te dua gjithnje e me shume..
Hajde pra, foli zemres sime, qe edhe ajo te shkrije nga akulli qe e ka zene, sille djellin tend dhe nditen e syve te tu qe edhe un te arrij me ne fund te shoh..
Eshte e veshtire..cdogje duket e pamundur tashme, se ti nuk je me per mua, nuk rri me te me degjosh kur une te flas, nuk lexon kur une te shkruaj, nuk je me pranvera ime..
E ku ti kerkoj une te gjitha keto tani???
Duhet te dal ne rruge e te bertas??Te kerkoj perseri nje yll tjeter..me te mire?? Nuk mundem..as kembet sme bejne me, e as ze e fuqi nuk kam qe te kerkoj dike,qe mund te jete mbase me i mir..se u mesova me ty..
Ta dish se kenaqem me ty edhe nqs e gjithe bota mund te zhduket, kenaqem me syte e tu edhe nqs sdo shoh sy te tjere me ne jeten time, kenaqem me ty, se vetem ty te dua..aq shume..
Prandaj me fol, hyr perseri ne porten e zemres sime dhe me fol, vetem me pershendet te pakten..se me ka marre malli per zerin tend qe me ngroh, gjithmone..
Por ti..i merzitur me mua, vetem me largohesh dhe mbase nuk arrin t'i degjosh fare keto fjale, qe vijne nga thellesite e shpirtit tim e qe jane vetem per ty..Mbase ste interesojne shume ose mbase nuk me beson me..sepse asnjeher nuk me ke besuar!!
Dhe ti ike..papritur..pa thene me asgje..qeofte edhe..Lamtumire...
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #1 : 06/05/07, 08:08 »
0

Ti nuk mund te Urresh....

Ti nuk mund te me urresh kurr,sepse Engjejt nuk urrrejne,ato vetem mbrojne.Do ishte e kote te provosh te me urresh mua sepse urrejtja jote do te kthehet ne dashuri dhe dashuria jote ne mbrojtje per mua...
Ti nuk mund te me urresh sepse tashme un jam pjese e jetes tende,jam cope e zemres tende.Te me urresh mua do te thote te urresh vetveten.
Sa here qe ti vuan une vuaj bashke me ty,sa here qe merr fryme un marr fryme bashke me ty,sa here qe ti qesh un qesh bashke me ty.Sa here qe ti me urren un te adhuroj.
Te dhashe zemren time qe te jete me ty ne cdo hap te jetes tende.
Te solla prane engjejt e mi per te qendruar perjetesisht me ty ne ditet bukura e te veshtira.
E di qe nuk mund te me urresh edhe pse ke deshire edhe pse do te me harrosh nuk mundesh sepse un jam gjithmon me ty jashte dhe brenda teje.
Edhe pse nuk te kam prekur kurre e ndjej qe jam Brenda teje,ne nje vend te vogel ne fund te zemres tende.
Sa here qe ti me kujton mua ti vuan,ti do qe te flesh por nuk mundesh sepse imazhi im te mundon,do te me kesh prane dhe sa here ti e kerkon kete un jam aty me ty....
Une vuaj njesoj si ty vetem se nuk qaj,ne keto momente po degjoj te njejten kenge qe po degjon ti por vetem me nje ndryshim,ti tani po qan kurse un jo.Brenda ne lotet e tu jam une.Ti je nje pike loti dhe prandaj une nuk qaj sepse kam frike se mos te te humbas.Dhe keshtu mbaj gjithcka Brenda meje.Dhe kjo me ben te vuaj akoma me shum.Une linda per ty edhe pse kete e kuptova pas shum kohesh.
Linda per te te bere te lumtur,kurse ti per te me bere te vuaj.Jam e bindur qe ne keto momente po qan,po Brenda ketyre loteve jam une,ti me sheh ne enderr ndersa un s`do te enderroj kurre sepse endrra ime fillon kur flas me ty.
Te jesh e bindur per dicka::::
JE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME,ndersa un personazhi negativ i librit tend...
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
!ilir
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 45

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 06/05/07, 12:12 »
0

Kjo sflet per dashuri.
Me kujtohet isha ne klasen e 8 dhe kishim provimin e gjuh letersise dhe ne hartim me ra pervjetori pavarsise.Po theme disanga ato fraza ne te cilen une kam shkruajtur.


Duke shetitur neper rrugen Vlore-Skel pa pritur qendrova  para monumentit te Pavarsise.
I humbur ne mendime dhe ne jeten e kaluar ,per nje moment mu duk sikur Ismail Bej Vlora
me thote ,ec vogelush ec ne atdheun tende te begate dhe shijo ate edhe per ne.
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #3 : 06/05/07, 22:10 »
0

Nj dhimbje n zemer e paprshkruar pr dashurin sht nj vuatje n ndrr.T kndshem
i shoh syt e tu,e ndjej ern
tnde t mbl,mendoj si t kam pran,por ti je shum larg.Zgjohem natn dhe dua t t;i
puth buzt e tua,por ty nuk t
kam ktu,e shikoj numrin tnd t telefonit,mesazhet tua,buzqeshi dhe loti m pikon nga
malli pr ty.Pyes vetveten;Athua,a
mendon I....im pr mua?!Ta dhurova zemrn edhe pse kemi shum kilometra ndrmjet nesh.
Fjaln ''T dua''gjithmon e
mbaj n zemr.
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #4 : 07/05/07, 09:09 »
0

Nate pa ty ...


Disa pika te vogla shiu, filluan te binin nga qielli i cili qe mbuluar me re te
zeza e te dendura. Megithese ndodhesha vetem pak minuta larg,nga kursi i
"Parukerise"qe po ndiqja i shpejtova hapat aq shume, saqe edhe vete u habita, ku u gjenda perpara shtepise se nenes per nje periudhe fare te shkurter kohore dhe pa u lagur aspak nga shiu qe tashme ishte kthyer ne nje rrebesh te vertete! Hapa deren me shpejtesi dhe u futa brenda. Ne menyre te pavetedijeshme, u drejtova per ne dhomen e pritjes, e cila shume shpejte me beri nervoze me qetesine e saj te madhe! Bera nje rrotullim 360 grade, eca disa hapa perpara dhe pastaj u ktheva ne te majte, ku nisa te ngjisja shkallet e mermerta, te cilat te cojne ne katin e dyte te shtepise, kat ne te cilin ndodhej edhe dhoma ime personale. Pasi u sigurova mire qe e kisha vendosur doren mbi dorezen e deres, e shtypa poshte me lehtesi dhe dera u hap ne caste. Ne fillim, hezitova qe te futesha brenda menjehere, pasi i`u frikesova faktit, se mos me perseritej e njejta skene, ashtu si ne dhomen e pritjes! Pasi i hodha shpejte e shpejte nje sy perreth, aty nga pragu i deres ku isha, e mora me mend qe nuk do te behesha nervoze, po te futesha ne brendesine e asaj dhome.Me ngadale fillova te hiqja , ato rrobet qe kisha veshur per ne kurs dhe fillova te vishja ate kostumin me arush qe e kisha vene mbi karrige.Shkova dhe u shtriva ne ate kervatin tek , qe ndonjeher mendoja ah...sikur te ishte dopjo do ndihesha me lirshme!
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #5 : 07/05/07, 09:09 »
0

Me duar te lidhura pas qafes, ngrita koken larte dhe syte menjehere me vajten tek fotografia jote qe ndodhet e varur ne mure qe prej dites, kur ma dhurove mua kete fotografi qe ta mbaja si kujtim nga ti. Ashtu me sy te fiksuar ne brendesine e asaj fotoje, mendja nisi fluturimin e saj te pakontrolluar, per te rikthyer ne kujtese lumturine e atyre neteve te paharruara, qe kaloja dikur me ty! Teksa veshtroja tiparet e tua te bukura ne ate foto, zemra e plagosur i shtonte akoma edhe me shume rrahjet e saj dhe kerkonte qe te te kishte prane me c'do kusht! Mire, por per fat te keq, kjo ishte nje deshire e paplotesueshme, pasi ti u largove nga une , pa me dhene asnje shpjegim! Isha e gatsheme te jepja c'do gje te shtrenjte qe i perkiste jetes sime, vetem qe te me ktheheshe ti perseri dhe te me shuaje flaken e atij zjarri te madh qe po me pervelonte ne shpirte! E pangopur nga veshtrimi i asaj fotografie ne mure, nga komedina e vogel perkrah krevatit, nxorra nje album te madh, te mbushur me fotografi qe i kishim bere sebashku, neper vende dhe stine te ndryshme, prej nga dita qe ishim njohur.Pasi i veshtrova me vemendje te gjitha fotografite dhe vura re se perseri zjarri i mallit per ty, nuk po me shuhej, vendosa te dilja serish nga shtepia dhe te ikja ne nje ambient te zhurmeshem, me qellim qe te lehtesohesha sadopak nga mendimet e pareshtura dhe nga malli i madh qe ndjeja sot, ne kete dreke te heshtur per ty i dashur!Me mendje ashtu si te trazuar, dola nga shtepia dhe akoma pa e pasur te qarte, se per ku po shkoja, nisa te ecja neper rrugicen e vogel permes lagjes, e cila sot po me dukej me e pafund se kurre! Shume shpejte kembet me cuan tek "Parukeria" aty prane, ku pothuajse isha e pranishme c'do dite. Ndaj vendosa te mos futesha brenda, per te vetmen arsye qe te gjithe me njihnin dhe une sot nuk isha ne gjendje qe te beja biseda te ndryshme,ose te merresha me ndonje kok klienti sikurse ditet e tjera! U largova nga aty dhe ika ne ne barin tone " Bar Iris ", ku shkonim shume shpesh, saqe ndonjeher i thoshim njeri-tjetrit qe e kemi bere si shtepine tone. Hyra brenda dhe shkova e zura vend, ne njeren nga tavolinat e fundit, ku edhe rrezja e neoneve ndricues perreth, nuk arrinte te depertonte plotesishte!Sapo isha ulur, dhe akoma pa e vendosur se cfare do te porosisja per te pire, trupi i gjate i nje kamarieri me kemishe te bardhe dhe pantallona te zeza,me pyeti:
- Me se mundemi t'ju sherbejme? - Nje kafe, iu pergjigja e ndersa syte veshtronin makinat qe kalonin rruges dhe njerezit e shumte qe shkembeheshin me njeri tejtrin, nepermes parmakeve te dritares qe kisha perbri. Ajo rruge, me detyronte qe te humbisja thelle e me thelle ne humnerat e fafundeme te mendimeve qe sot po me nderlikoheshin, ne menyra nga me te ndryshmet! Tavolinat e tjera perreth, ishin te mbushura me kliente te tjere qe ndryshe nga une, bisedonin dhe qeshnin me njeri - tjetrin plot gaz e hare.Degjoja shume zera te ndryshem dhe te panjohur per mua, por ngaqe nuk interesohesha se perse benin fjale, me dukeshin si te vdekur dhe se vetem jehona u kishte ngelur nga pas! Me gishtat, si te ngrire mbertheja filxhanin e kafese qe me kishte sherbyer kamarieri dhe e rrotulloja nxitimthi, here pas here! Ashtu e vetmuar e ne gjendje depresionante, mendova te ngrihesha por nuk ngrihesha dot. E ndersa ti, mund te ishe diku me shoket e tu duke u kenaqur si gjithmon, e une vuaja me shume dhembje e vetmuar, mungesen tende qe po me torturonte aq shume ate dite, qe ty nuk te kisha prane vetes time!!Me shpirte e mendje te lodhur e te trazuar pa mase, nga kujtime te shumta te diteve te kaluara dhe me qepallat e syve, te renduara nga merzitja sot rrekelleja furishem sebashku me filxhanin e kafese, dhimbjen dhe mallin qe kisha ne shpirte, ate nate per ty !!!...
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #6 : 30/05/07, 09:09 »
0

LETER NGA GABRIEL GARSIA MARKES
E shkruar ne ditet e fundit te jetes.


Miqte e mi lamtumire!Sikur zoti te harronte per nje moment qe une jam nje dordolec I ndrequr me rrecka;dhe te me dhuronte nje cope jete,mbase nuk do te thoja te gjitha ato qe po mendoja,por,sigurisht ,do te mendoja te gjitha ato qe po them.Do ti jepja rendesi gjerave ,por jo vetem nga vlera e tyre,por per domethenien qe kane.
Do te flija pak,e do te enderroja me shume ,sepse cdo minute qe mbyllim syte,humbasim 60 sekonda drite.Do te vazhdoja kur te tjeret te ndalonin,do te zgjohesha kur te tjeret te flinin...dhe do te shijoja nje akullore me cokollate!!!
Nese zoti do te me jepte nje cope jete,do te vishesha thjesht,do te shtrihesha perballe diellit duke e lene te pambuluar jo vetem trupin tim por edhe shpirtin .Zoti im,nese do te mundja do te shkruaja urrejtjen time mbi akull,dhe do te prisja sa te dilte dielli.
Do te pikturoja nje ender te Van Gogut mbi yje,do te recitoja nje poezi te Bernardit,dhe nje kenge e Shtradus do te ishte serenata qe do ti dhuroja henes.Do te ujisja me lotet e mi trendafilat,qe te ndjeja dhimbjen nga gjembat e tyre ,dhe puthjen ngjyre-kuqe nga fletet e tyre.
Ah,zoti im,sikur te kisha nje cope jete ,nuk do te lija te kalonte as edhe nje dite pa u thene njerezve qe I dashuroj.Do te beja cdo burre e cdo grua te besonte se I dashuroj,dhe do te dashurohesha me dashurine.
Njerzve do tu tregoja se sa gabim bejne kur mendojne se ndalojne se dashuruari kur plaken,pa e kuptuar se plakemi kur pushojme se dashuruari.
Femijes do tI jepja pende,por do e lija te mesonte vete se si te fluturonte.Pleqve do tu tregoja se vdekjen nuk e sjell pleqeria por harresa.Mesova kaq gjera nga ju njerezit
Mesova se te gjithe duan te jetojne ne majen e malitpa e kuptuar se lumturia qendron ne menyren sesi e zbret faqen e pjeret.
Mesova se kur femija I porsalindur shtrengohet mbi pellemben e tij te vogel per here te pare gishti qe I zgjatet nga babai I tij,e roberon ate perjete.
Mesova se njeriu ka te drejte ta shohe tjetrin nga lart ,vetem kur duhet te ndihmoje ate te ngrihet.
Jane kaq shume gjera qe mesova prej jush ,por ne te vertete nuk do te me hyjne ne pune,sepse kur te me mbajne te mbylur Brenda ne kete valixhe,fatkeqsisht do te kem vdekur.
Te thuash ate qe ndjen dhe te besh gjithnje ate qe mendon,sepse askush nuk do te te mbaj mend per mendimet e tua te fshehta.Nese do te dija qe sot do te ishte hera e fundit qe do te te shihja duke fjetur,do te te perqafoja fortfort..,dhe do tI lutesha zotit te behesha roje e shpirtit tend.Nese do te dija se sot do te ishte hera e fundit qe do te te shihja te dilje nga dera,do te te perqafoja dhe do te te jepja nje puthje,dhe do te te therisja perseri te te jepja te tjera
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #7 : 01/06/07, 11:11 »
0

SOT ISHTE NJE DITE E MUNGUAR. NESER KTHEHEM PRANE TEJE SHPRESOJ TE ZEVENDESOJ EDHE KETE DITEN E SOTME.
TE DUANGA NJE KARTOLINE E IMJA
Identifikuar
bad boy
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 21

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 12/01/09, 12:12 »
0

sa bukur shkruka kjo MADAM BUTTERFLY. kur tkem nai detyre ne shkolle do ti them ksaj tmi bej
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #9 : 13/01/09, 17:05 »
0

10 ke per t`mor qafsha plaken! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
INDRITT
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 70


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #10 : 24/01/09, 01:01 »
0

sa e papame qenke Madam Butterfly,per keto letrat e dashurise..me te verte shume te bukura letrat..shume resspekte  Buzeqesh
Identifikuar
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #11 : 25/01/09, 12:12 »
0

Degjo ketu dashnore!

une me duket se te du, tani ti bej si te duash ose turru me vrap ke shoqet ti pyesesh ose ke baba. Po mos vono te mendohesh se po me zuri gjumi nuk i dihet se qysh gdhihem?!


leter dashurie nga kev  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
Whatever
I don't wanna be anything other than...me!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1906


Respekt: +24

Profili
« Pergjigju #12 : 25/01/09, 13:01 »
0

Degjo ketu dashnore!

une me duket se te du, tani ti bej si te duash ose turru me vrap ke shoqet ti pyesesh ose ke baba. Po mos vono te mendohesh se po me zuri gjumi nuk i dihet se qysh gdhihem?!


leter dashurie nga kev  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihemkorigjim : leter me gjasme dashurie
Identifikuar

Our deepest fear is not that we are inadequate, our deepest fear is that we are powerful beyond measure; we ask ourselves who am i to be brilliant, gorgeous,talented and fabulous; Actually: Who are you not to be? We were born to make manifest the glory of god that is within us; And as we let our own
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #13 : 25/01/09, 13:01 »
0

gjasme gjasme po ngelet gozhde orgjinale ama Shkel Syrin  Zgerdhihem
Identifikuar
Whatever
I don't wanna be anything other than...me!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1906


Respekt: +24

Profili
« Pergjigju #14 : 25/01/09, 13:01 »
0

kur te dali ne ankand 1000 euro do ofroj per te
Identifikuar

Our deepest fear is not that we are inadequate, our deepest fear is that we are powerful beyond measure; we ask ourselves who am i to be brilliant, gorgeous,talented and fabulous; Actually: Who are you not to be? We were born to make manifest the glory of god that is within us; And as we let our own
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #15 : 25/01/09, 13:01 »
0

 Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem  kushti: ajo qe do ta bjele duhet ta vendosi ne kornize te arte e ta vari ne zemer  Shkel Syrin Zgerdhihem
Identifikuar
Whatever
I don't wanna be anything other than...me!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1906


Respekt: +24

Profili
« Pergjigju #16 : 25/01/09, 13:01 »
0

do me vrase pak
Identifikuar

Our deepest fear is not that we are inadequate, our deepest fear is that we are powerful beyond measure; we ask ourselves who am i to be brilliant, gorgeous,talented and fabulous; Actually: Who are you not to be? We were born to make manifest the glory of god that is within us; And as we let our own
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #17 : 25/01/09, 13:01 »
0

ka edhe korniza miniature ne forme zemre, vetem zgjidh nje zinxhir te forte qe te mos bie rruges ne jete  Shkel Syrin Zgerdhihem
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #18 : 25/01/09, 15:03 »
0

Jeni shume te kendshem ju te 2 e dini? Por...ato chit-chatet lerini ne
ndonje vend tjeter, keni per te shkruajtur Leter Dashurie? T`pakten
t`lexojme dicka te hajrit nga ju...
Zgerdhihem
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #19 : 25/01/09, 16:04 »
0

Jeni shume te kendshem ju te 2 e dini? Por...ato chit-chatet lerini ne
ndonje vend tjeter, keni per te shkruajtur Leter Dashurie? T`pakten
t`lexojme dicka te hajrit nga ju...
Zgerdhihem

pse kemi lexuar ndonjehere dicka te hajrit nga ty?  Zgerdhihem
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #20 : 25/01/09, 16:04 »
0

Jeni shume te kendshem ju te 2 e dini? Por...ato chit-chatet lerini ne
ndonje vend tjeter, keni per te shkruajtur Leter Dashurie? T`pakten
t`lexojme dicka te hajrit nga ju...
Zgerdhihem

pse kemi lexuar ndonjehere dicka te hajrit nga ty?  Zgerdhihem

Une s`te kam thene ndonjeher t`me vish nga pas!... Zgerdhihem
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #21 : 25/01/09, 16:04 »
0

pse nga pas kur me pelqen nga para?  Zgerdhihem Shkel Syrin
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #22 : 25/01/09, 16:04 »
0

Ngaqe...do t`nderrosh vendet! Zgerdhihem Dolem nga tema, ti leme chit/chatet pls!
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Whatever
I don't wanna be anything other than...me!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1906


Respekt: +24

Profili
« Pergjigju #23 : 25/01/09, 16:04 »
0

tashti kjo tema seshte vecse nje forme e te jemi vetvetja ne vargje dhe shkruajini njeriut te zemres nje leter kshu qe
Identifikuar

Our deepest fear is not that we are inadequate, our deepest fear is that we are powerful beyond measure; we ask ourselves who am i to be brilliant, gorgeous,talented and fabulous; Actually: Who are you not to be? We were born to make manifest the glory of god that is within us; And as we let our own
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #24 : 25/01/09, 16:04 »
0

Degjo ketu dashnore!

Heren e fundit qe u takuam kishe veshur tre pale pantallona. Ti e di shume mire qe une i kam zet vonesat e pengesat. Si mendon ti cepin e pallatit vetem ne e kemi prenotuar? Prandaj, ose hajde holle e gati ose te dekradova ne vend ne ex!

Ti shih e bej une sdo marr pleviten duke prit...

puc me inat dashnori jot 

leter dashurie nga kev  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Identifikuar
Faqe: [1] 2 3
  Printo  
 
Shko te: