Foto nga Kuçova
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Foto nga Kuçova  (Lexuar 45604 here)
Ermal M.
Moderator
i/e regjistruar!
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 11

Respekt: 0

Profili WWW
« : 23/07/07, 16:04 »
0

Ketu mund te postoni foto nga Kuçova...te vjetra dhe te reja...bardh e zi dhe me ngjyra!

Pamje e Bulevardit te Kuçoves

Identifikuar

Djale Kuçove!
Ermal M.
Moderator
i/e regjistruar!
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 11

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #1 : 23/07/07, 17:05 »
0

Ja dhe nje pamje e Bar-Pastiçeri "Eden Park" ose sic njihet nga te gjithe kucovaret klubi i Hyqmetit. Buzeqesh

Identifikuar

Djale Kuçove!
人ネパ-ルと
Administrator
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 1881


Respekt: +6

Profili WWW
« Pergjigju #2 : 24/07/07, 10:10 »
0

Sa foto shoqnie kam pa tek ky lokali Buzeqesh
Identifikuar

Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #3 : 24/07/07, 12:12 »
0

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Ermal M.
Moderator
i/e regjistruar!
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 11

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #4 : 30/07/07, 12:12 »
0

Ja dhe perendimi i dates 26 korrik 2007 ne Kuçove.

Identifikuar

Djale Kuçove!
Ermal M.
Moderator
i/e regjistruar!
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 11

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #5 : 30/07/07, 13:01 »
0

Sa foto shoqnie kam pa tek ky lokali Buzeqesh

Buzeqesh  mbase ka rastisur, por nuk me rezulton se eshte ai lokali me i preferuar ne Kuçove, sidomos per te rinjte.  Shkel Syrin
Identifikuar

Djale Kuçove!
Ermal M.
Moderator
i/e regjistruar!
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 11

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #6 : 31/07/07, 11:11 »
0

Kjo eshte foto e qytetit e marre nga kodrat e Fermes Partizani

[allegato eliminato da un amministratore]
Identifikuar

Djale Kuçove!
Spleen
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 45


Dazed and Confused

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #7 : 15/04/08, 15:03 »
0

Jasht teme
Edituar nga T.B!
« Ndryshimi I Fundit: 17/04/08, 13:01 nga ButterFlyyy » Identifikuar

E kaluara duke e kujtuar na duket me e bukur se e tashmja, po ashtu edhe e ardhmja duke e imagjinuar... Perse? Sepse vetem e tashmja ka formen e saj te vertete ne koceptimin njerezor, eshte i vetmi imazh i se vertetes dhe e gjithe e verteta eshte e shemtuar.
kondrapedal pa frena
Zoti për të gjithë. Secili për vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo natë,tu bo gallatë

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #8 : 01/08/08, 18:06 »
0Me kët e paske dhi fare, as ky posht as ai nolt nuk e kon pa e as kon shkel Kuçovën naiher mër plak
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
Gjermanka
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 107

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #9 : 21/08/08, 16:04 »
0

ua cme kujtoi ky lagjen e motres LOL
Identifikuar
G_N_J
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #10 : 15/01/09, 09:09 »
0

KUCOVA KA SHUME TE MIRA POR EDHE SHUME GJERA TE KEQIJA! ESHTE NEJ VEND SUPER I NDOTUR NGA NAFTA DHE NGA PAPASTERTITE. SA PER NJEREZIT JANE SHUME MENDJEMEDHENJ EDHE PSE SJANE ATA Q
Identifikuar
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #11 : 25/01/09, 21:09 »
0

KUCOVA KA SHUME TE MIRA POR EDHE SHUME GJERA TE KEQIJA! ESHTE NEJ VEND SUPER I NDOTUR NGA NAFTA DHE NGA PAPASTERTITE. SA PER NJEREZIT JANE SHUME MENDJEMEDHENJ EDHE PSE SJANE ATA Q

po ja fut krejt kot!
Identifikuar

shpresa1980
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 17

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 30/01/09, 09:09 »
0

kucovarë e kucovare kudo qe te jeni MBLIDHUNI
Identifikuar
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: