Foto Bebesh
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: Foto Bebesh  (Lexuar 47938 here)
dj diamant
Vizitor
« : 29/09/07, 23:11 »
0

Ne kete tem do te vihen vetem foto bebesh te ndrryshme
Ky bebi qe do tju prezantoj me poshte .. quhet Ilirisa .. keto foto mi dha nje shoqa ime e cila eshte babysiter dhe rrit kete bebin Buzeqesh .. Tek te gjitha  fotot eshte po ilirisa jan ca kur eshte bebush fare .. dhe disa kur eshte pak me erritrur. Ja sa te rritet dhe pak ti mar ate cucin borxh, nuk do te thote qe duhet te vini vetem bebe qe i keni ber nga aparati juaj Shkel Syrin

:lol:  :lol:  :lol:
Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #1 : 01/10/07, 12:12 »
0

Marshallah sha e mile qe qenka. E push folt fae eve tyja qee vendose fotot e kesaj kukulles ketu. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

...........xXx............
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #2 : 04/10/07, 00:12 »
0

SI LUPURUSH I VOGEL QEKA,KUSHEDI SA E MIRE DO BEHET KUR TE RRITET Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #3 : 23/10/07, 22:10 »
0

SI LUPURUSH I VOGEL QEKA,KUSHEDI SA E MIRE DO BEHET KUR TE RRITET Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Amon ri se eshte grifshe e keqe, sme len te flas me shoqen time qe e kam babysiter se ajo e rrit, kur i flas une ne mikrofon ajo behet xheloze ene fillo i gju tastjeres, pastaj kur filloj bej ledha ne emrin e asajt e zen gjumi ihihihih.
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #4 : 23/10/07, 23:11 »
0

je marrsha te ligat une ketyreeeeeeeeee
si shpirte i kam qe te dyja ju befsha kurban Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #5 : 23/10/07, 23:11 »
0

O zot i modh pra mo ::-*
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #6 : 24/10/07, 00:12 »
0

Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #7 : 24/10/07, 00:12 »
0

edituar

ME DESHIREN E BEBUSHIT SE KISHTE DAL KEQ
« Ndryshimi I Fundit: 25/10/07, 18:06 nga dj diamant » Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #8 : 24/10/07, 08:08 »
0

Marshallahhhh marshallah eshte mbushe fotumi me beba yje. Po bebat e Kadriut i keni pare? Mua me ka rastisur t`i shoh qe ty edhe cunin edhe gocen dhe jane si engjej te dy. Jemi be MISS BABY e te gjithe fitues jane dhe mami e mrekullueshme qe eshte ke fotoja si yll eshte edhe bebat e mamate e tjera yje jane. Gjithe bukuroshet me engjejt e tyre jane mbledhur tek ne jemi me fat qe ju kemi e te privilegjuar qe ju shohim. Ju puth fort fare. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

...........xXx............
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #9 : 26/10/07, 05:05 »
0

TENKJU TETA ARIEL Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

PLASTE SYRI I KEQ QE MI SHIKON ISHALLA
Identifikuar
Kevinjon
Vizitor
« Pergjigju #10 : 26/10/07, 20:08 »
0

Apollonia, i ke si engjej femijet, shpresoj qe ti mesosh gjuhen shqipe dhe te rriten si mos me qete atje ku ndodhen. Te fala edhe burrit qe kontriboj me sukses....ti rroje **** se ka bere mrekullira i thom ne keteja ne Evrope...... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
« Ndryshimi I Fundit: 26/10/07, 23:11 nga dj diamant » Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #11 : 26/10/07, 21:09 »
0

Apollonia, i ke si engjej femijet, shpresoj qe ti mesosh gjuhen shqipe dhe te rriten si mos me qete atje ku ndodhen. Te fala edhe burrit qe kontriboj me sukses....ti rroje ..... se ka bere mrekullira i thom ne keteja ne Evrope...... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

HAHAHAHAAAA SI GJITHMON TI ME ATE TE FOLUREN TENDE ME SHUME ETIKET :Buzeqesh :Buzeqesh Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin
SHUME FALEMINDERIT PER KOMPLIMENTAT Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem EDHE TI SBETESH PAS,JOOOOOOOO,DUKESH QE KE DHENE MAKSIMUMIN SE PERNDRYSHE NUK BEHEN KOLLAJ DY ENGJEJ SI ATA TE TUTE.
BRAVO NEVE MAMAVE THOOOOOOOOJ Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem TOKE PJELLORE DHE ME RENDIMENT TE LARTE Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
« Ndryshimi I Fundit: 02/12/07, 04:04 nga apolonia SEKRETARE E PARTIS SE DALLAVEREVE » Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #12 : 26/10/07, 23:11 »
0

Kshu e du ne bebin time Gjuha

Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #13 : 27/10/07, 17:05 »
0

i ngjason pak bebushit te enderrave te tua apo jo? Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #14 : 27/10/07, 17:05 »
0

Ahahah, qekan binjake mi zemer.
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #15 : 27/10/07, 17:05 »
0

Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #16 : 29/10/07, 18:06 »
0

MARRSHALLAH PRA MISTREC,TE UROJ VERTET TE BESH NJE BEBUSH TE TILL Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #17 : 31/10/07, 15:03 »
0

Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #18 : 31/10/07, 15:03 »
0

Identifikuar
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #19 : 01/11/07, 10:10 »
0

Identifikuar

ik bo cicin
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #20 : 24/12/07, 18:06 »
0Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #21 : 27/12/07, 00:12 »
0

Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #22 : 27/12/07, 01:01 »
0Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #23 : 30/12/07, 19:07 »
0Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #24 : 30/12/07, 19:07 »
0

Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: