ME GJENI DY EMRA BEBESH............
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: ME GJENI DY EMRA BEBESH............  (Lexuar 17724 here)
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« : 01/11/07, 21:09 »
0

PROPOZIMI I EMRAVE TE BEBEVE DO JETE NJE ARSYE SHUME E FORTE PER TE VIZITUAR MIQTE E MIJ(MEGJITHESE NE MENYRE KATEGORIKE SDUHET TE LEVIZ SHTRATIT)
NUK E DIJ NE DO JENE VAJZA APO CUNA SEPSE ESHTE SHUME SHPEJT PER TA MARE VESH
DO KISHA SHUME DESHIRE TE QEN CUN E GOC PO ATE E DIN VEC ZOTI
DO TE LINDIN DIKU RRETH DATES 11 KORRIK TE 2008
NUK KAM NDONJI PREFERENCE TE VECANT PER EMRAT VEC DO ME PELQENTE TE SHKONIN ME EMRIN E VAJZES ERGYSA
KERKOJ NDIHMEN TUAJ SEPSE KUR MU DESH TE VENDOSJA EMRIN E VAJZES E PATA SHUME TE VESHTIRE Buzeqesh Buzeqesh
JU FALENDEROJ DHE PUTH PER CASTET E BUKURA QE KAM KALU ME JU :-* :-* :-*[/color][/color]
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #1 : 01/11/07, 21:09 »
0

xhenifiordi :D
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #2 : 01/11/07, 21:09 »
0

PER GOCA:  JONA, BORA, DEA, ERA, KALTRINA
PER CUNA:  ERGI, ERI, DITJON, GENTI, KALTRIN


duke qene se jam i fiksuar pas emrave shqiptare te shkrova disa qe mua me pelqejne. uroj te kem ndihmuar sadopak ne kete problem te veshtire.
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #3 : 01/11/07, 21:09 »
0

UAAAAAAAAAA Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

URIME URIME URIMEEEEEEEEEEEE Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
E SIGURT QE JANE DY?
OK

ORIADA

KEMI PLAT,MUS U MERZIT HIC E MOS E VRIT MENDJEN FARE PER ASGJE,VARJA TE GJITHAVE E KUJDES GOCEN E VETEN TENDE :-* :-* :-* :-* :-*
WE LOVE YOU Zgerdhihem
Identifikuar
DIABOLIQUE
Edhe ARMIKU i te gjithve.. Mund te jet MIK i dikujt!!!!
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12792

GOTIKA

Respekt: +3

Profili WWW
« Pergjigju #4 : 02/11/07, 00:12 »
0

muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

alise
ameli
pegy
elvina
jonisa
armela
glendi
klevis
erik
Identifikuar

<3<3<3
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #5 : 02/11/07, 13:01 »
0

marisola
Identifikuar
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #6 : 02/11/07, 14:02 »
0

ju falenderoj te gjitheve per pershendetjen po doja tju thoja qe do bej dy beba dmth binjake
 do isha e lumtur sikur te realizohej urimi i arielit  ju falenderoj dhe ju puth te gjitheve :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
Kevinjon
Vizitor
« Pergjigju #7 : 02/11/07, 16:04 »
0

Idea, nje lajm shume i mire te pacin fat dhe ki kujdes me barren, ngriji kembe lart dhe rri rehat dhe mos u lodh me pune se e ndjen me pas pastaj se sa je sforcuar, ta them nga experienca e gruas se po me ankohet tani se i dhemb kjo, e i dhemb ajo nga punet qe bente. Ki kujdes qe kur jane binjake eshte paksa delikate barra, shko njehere me shume tek doktorja dhe beji cdo muaj ultrashal degjove? hajde me shendet dhe te lumt barku... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem


kevinjon
Identifikuar
oLOLITA
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 3924

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 02/11/07, 16:04 »
0

ne radhe te pare te uroj bare te mbare dhe ishalla dalin shendosh e mire :-*
Identifikuar
Kevinjon
Vizitor
« Pergjigju #9 : 02/11/07, 16:04 »
0

ah se harrova......Laura, Sandy, Vanesa, po qene cuna atehere mos me pyet se po te kisha nuk do pyesja lagjen..... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Kevinjon
Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #10 : 02/11/07, 17:05 »
0

Uau sa bukur ishallla te lindin shendosh e mire e dashur. Sa per emrat kta te kevinjos me pelqyen e gjithashtu po te jap dhe dy te miat: Ergi dhe Orgesa ose Arli dhe Ersi. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

...........xXx............
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #11 : 04/11/07, 15:03 »
0

kam fillu me i shkru ne copa letrash emrat qe them se shkojne me emrin ergysa dhe kur te vije koha do i terheq se ehe problem i veshtire Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #12 : 04/11/07, 15:03 »
0

ok kur ti veshemrat na jep konkluzionin :D
Identifikuar
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #13 : 16/11/07, 01:01 »
0

PO PRES UN ??? ??? ???
SA E VESHTIR QENKA MOR ME DUKET SE DO I LEJ PA EMRA SIC ME NDODHI ME VAJZEN E PASTAJ TJU VEJ CTE ME VIJ NE MEND I PARI Buzeqesh
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #14 : 15/12/07, 03:03 »
0

olaaaaaaaaa arieli e gjeti dhe un jam ne qiellin e shtate
bebat jan cun e goc
po pres un emrat un tani
 Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #15 : 02/02/08, 01:01 »
0

ua un pres emra ju hiche se po jau lehtesoj cik mendimet
per cunin( he per he them se ja kemi gjet emrinse me von si dihet na ndron mendja momentin e fundit) ENKEL
po per vajzen spo vendos dotprandaj sikur te me jepnit ca ide te tjera Buzeqesh :-*
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #16 : 02/02/08, 06:06 »
0

aqif e amide'
Identifikuar

dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #17 : 02/02/08, 13:01 »
0

Alseta - Arza
Identifikuar
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #18 : 03/07/08, 17:05 »
0

 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
nji puthje te madhe per te gjithe ju qe me keni uruar dhe keshilluar gjate gjithe kesaj kohe
inisi djali dhe irisi vajza lindur ne 1 korrik ora 1 e 10  e drekes me ne fund po ju japin nji buzeqeshje dhe nji puthje :-* :-* :-*
nje pershendetje dhe nga motra ime binjake qe jeton ne athine  dhe nji ore pare meje solli ne jete dhe ajo dy binjake helenen dhe anxhelen :-* :-* :-* :-*
ju pershendes dhe puth fort fort fort
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #19 : 03/07/08, 17:05 »
0

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa urime shum urime ylli e ti kesh me jete Buzeqesh.
Identifikuar
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #20 : 03/07/08, 19:07 »
0

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
nji puthje te madhe per te gjithe ju qe me keni uruar dhe keshilluar gjate gjithe kesaj kohe
inisi djali dhe irisi vajza lindur ne 1 korrik ora 1 e 10  e drekes me ne fund po ju japin nji buzeqeshje dhe nji puthje :-* :-* :-*
nje pershendetje dhe nga motra ime binjake qe jeton ne athine  dhe nji ore pare meje solli ne jete dhe ajo dy binjake helenen dhe anxhelen :-* :-* :-* :-*
ju pershendes dhe puth fort fort fort

wooooow URIME  te perzemerta Dea, me jet te gjate e te lumtur binjaket -Inisi & Irisi si dhe Helena & Anxhela
Lum ju, sikur ta kishit bo me fjale me motren te duja per i dite dhe te dyja binjake 
:D
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro at q sht perfekt, por bje perfekt at q do *
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #21 : 04/07/08, 18:06 »
0

uuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
shume urime zemra.i paci te dyja me jete te gjate,u rritshin me nene e babe ishalla Zgerdhihem


Identifikuar
!dea
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2423

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #22 : 09/07/08, 15:03 »
0

 :-* :-* :-* :-*
me se fundmi erdha ne shtepi
shum faleminderit per urimet e juaja per dhuratat e bukura qe megjithese virtuale do perpiqem ti bej reale per ti pas gjithmone si kujtim te nji shoqerie me vlere nji puthje te fort dhe shpresoj qe te gjej pak kohe per te kaluar serisht ca caste te bukura me te gjithe ju :-* :-*
Identifikuar

one word frees us of all the weight and pain in life,that ward is LOVE
KaDHaisti Franko
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 11873


Respekt: +34

Profili
« Pergjigju #23 : 09/07/08, 15:03 »
0

me kembe te mbare dea dhe te te rrojne e te te trashegohen... Shkel Syrin
Identifikuar

Ti rrish larg "idiotllizmit", do te thote ta kesh prekur me pare ate...
tezja e stelines
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 54


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #24 : 26/09/09, 10:10 »
0

stari dhe starushi ose gangstarius  Buzeqesh
Identifikuar
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: