Vetem per Femrat! Nga Meshkujt...:D
Faqe: 1 [2] 3
  Printo  
Autor Tema: Vetem per Femrat! Nga Meshkujt...:D  (Lexuar 47323 here)
BASTARDH SHKODRET
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 235

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #25 : 20/12/07, 10:10 »
0

GOOGEL - sistematikisht cdo dit rroge t'krun xhepat.
PRESS ANY KEY TO CONTINUE  - pasha zotin lene e mos e luj. Po e preke taksirat e ke gjith naten.
BURRAT --- KUR FILLOJNE NUK DINE ME PUSHU  :o :o....... ...... TE FOLUREN HIHIHIHIH Gjuha Gjuha Gjuha
KUSH FOLI KUSH BAN GERR GERR, SE UN JAM TU SHKRUJT VETEM, GRATE SI GJITHMONE S'PA DIN ME JU RA AJA GJUH NE TOK NJIHER
SKA SI ME NA RA NE TOKE GJUHA SEPSE KALOJME GJITHE JETEN DUKE JU FOLUR E DUKE JU KESHILLU JUVE HIHIIHIH Zgerdhihem Gjuha Gjuha
PA PUSHONI NJIHER SE NA CMENT KREJT TU U ANKU E TU FAJSU EDHE TE DEKUNIT SE LENE MA TE GJADHT
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #26 : 20/12/07, 16:04 »
0

Meshkujt: Virus, qe kane nevoje per Antivirus pra, Femrat! Shkel Syrin Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
BASTARDH SHKODRET
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 235

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #27 : 20/12/07, 16:04 »
0

Meshkujt: Virus, qe kane nevoje per Antivirus pra, Femrat! Shkel Syrin Zgerdhihem Gjuha
Edhe e kunerta qi spa ta kishte ana me e than ty
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #28 : 21/12/07, 12:12 »
0

Matematika e romancės

Burrė i zgjuar + grua e zgjuar = SHERR PA FUND
Burrė i zgjuar + grua debile = SEKS SA PER NJE NATE
Burrė debil + grua e zgjuar = MARTESE
Burrė debil + grua debile = SHTATZANI E PADESHIRUAR
Identifikuar
kaltra'
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1921

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #29 : 21/12/07, 13:01 »
0

Matematika e romancės

Burrė i zgjuar + grua e zgjuar = SHERR PA FUND
Burrė i zgjuar + grua debile = SEKS SA PER NJE NATE
Burrė debil + grua e zgjuar = MARTESE
Burrė debil + grua debile = SHTATZANI E PADESHIRUAR

I TOTALY AGREE WITH YOU  Shkel Syrin
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #30 : 21/12/07, 13:01 »
0

THANK YOU SHPIRTO  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #31 : 24/12/07, 17:05 »
0

Matematika e romancės

Burrė i zgjuar + grua e zgjuar = SHERR PA FUND
Burrė i zgjuar + grua debile = SEKS SA PER NJE NATE
Burrė debil + grua e zgjuar = MARTESE
Burrė debil + grua debile = SHTATZANI E PADESHIRUAR

hahhahahahh kjo e fundit tamam fare ihihihihihihihihi Gjuha Gjuha
Identifikuar

...........xXx............
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #32 : 25/12/07, 21:09 »
0

Matematika e romancės

Burrė i zgjuar + grua e zgjuar = SHERR PA FUND
Burrė i zgjuar + grua debile = SEKS SA PER NJE NATE
Burrė debil + grua e zgjuar = MARTESE
Burrė debil + grua debile = SHTATZANI E PADESHIRUAR

Grua e zgjuar + Burre i zgjuar = Duhet nderruar sepse...te can derrasat! >Merzitur Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #33 : 18/02/08, 16:04 »
0

Eshte rrezik i madh te takosh femren qe te kupton plotesisht,kjo gjithmon perfundon ne martes (ose ti behesh gay dhe ke shije te njeta me femrat ) Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha!
Uajldi

Femra eshte mbreteresh e botes, por skllave e deshirave ( kurse mashkulli eshte budallai qe realizon keto deshira) !
Balzaku

Ska njeri qe gruas se vet i duket i menqur ! (gjithmone u dukemi te mencur grave te te tjereve)
A.Dode

Te femra gjithcka eshte zemer, biles edhe koka ! ( koken e kane pa tru me duket se do te thote ky robi )
Rihteri

Kerko femren qe te pelqen ty, e jo te tjereve !  (epo ate e marrin gjithmone te tjeret )
Rumune

Topat ne lufte e femrat ne shtepi, gjithmon thon fjalen e fundit ! ( ka ndryshuar po nuk shkeli kemba e ushtarit seshte thene fjala e fundit kurse kjo e dyta ka mbetur akoma keshtu me duket)
DeGoli

Femrat klithin kur shohin miun, ndersa qeshin kur shohin ujkun ! :D ( femrat klithin kur ju bertet mashkulli para martese dhe qeshin kur u bertet ai pas martese)
Montenji

Grate duhet te jen te dashuruara, neqoftese duan te jen te bukura ! dashuro sa te duash pa operacion plastik prape gerdalle mbetesh)
Bajeri

Femra qe dashuron nuk plaket shpejt ! ( po plakat qe dashurojne a rinohen ???)
Gorki

Duhet te ruhemi nga grat engjellesha, sepse njeriu gjithmon ne fund martohet
me to e shkon drejt e ne ferr! Gjuha ( gjejeni nje grua engjell se ju premtoj se nuk do ruhem fare. le te vete ne ferr)
Moriaku

Grate asnjeher nuk e verejn ate qe ne bejm per ato, gjithmon verejn ate qe sbejm ! ( prandaj na akuzojne gjithmone per tradhti  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Kurtleni

Askush sflet ashtu si gruaja, gjera njekohesisht te cilterta dhe te thella ! ( ky hygoi ja fut ndonjehere si kau peles me duket  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha)
Hygo

Vajzat dhe gotat jan gjithnje ne rrezik ! dallohen shpejt kur jane te palara  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Nesini

Grate nuk zbukurohen aq shume per meshkujt sa kunder grave ! ( ky sdo koment me duket )
Goldoni

Gruaja e menqur lejon burrin te bej ate qe i pelqen asaj ! shkurt gruaja e mencur martohet me nje budalla)
Ulmani

Gruaja eshte enigme, qellimi saj eshte femija ! ( femija eshte sebepi per te roberuar burrin)
Nice


Gruaja mbetet pa fjal vetem kur puth ! ( prandaj me pushon dhimbja e kokes mua sa here qe e puth gruan??
O'Henri

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #34 : 03/10/08, 16:04 »
0

 Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh)
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #35 : 04/10/08, 21:09 »
0

katunare lozonjare
Identifikuar
kondrapedal pa frena
Zoti pėr tė gjithė. Secili pėr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo natė,tu bo gallatė

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #36 : 07/10/08, 20:08 »
0

LARJA.... ARTI I TĖ JETUARIT

Si lahet gruaja:

1. Zhvishet dhe i fut teshat nė koshin e teshave pėr tu
larė duke i ndarė nė mėnyrė tė prerė tė bardhat nga ato
me ngjyra.
2. Ecėn drejt banjos me rrobdishamin e saj. Sapo sheh
burrin/fejuarin, mbulohet mirė dhe kyēet shpejt e
shpejt nė banjo.
3. Ndalet pėrpara pasqyrės dhe analizon fizikun e saj.
Tėrheq barkun si pėr t“ia plasur sadopak nė njė farė
mėnyre nė fytyrė burrit/fejuarit ato fjalėt qė i thotė
mbi se sa e shėndoshė ėshtė.
4.Kėrkon njė peshqir pėr fytyrėn, njė pėr krahėt, njė
pėr kėmbėt, njė pėr kurrizin dhe njė sfungjer.
5. Futet nė dush kur uji ėshtė nxehur sa duhet.
6. Lan flokėt me njė shampo qė ka si lėndė tė parė
avokadon dhe qumėshtin dhe me 83 vitamina.
7. Lan pėrsėri flokėt me njė shampo tjetėr qė ka si
lėndė tė parė avokadon dhe qumėshtin dhe me 83 vitama.
8. Hedh mbi flokė njė ballsam prej bimėsh tropikale dhe
u bėn masazh pėr 10 minuta tė tėra. 9. Fėrkon fytyrėn
me njė sapu pjeshke me manaferra derisa faqet tė bėhen
prush tė kuqe.
10. Fėrkon pjesėn tjetėr tė trupit me njė sapu prej
fruta kokoje dhe luleshtrydhesh.
11. Xhindoset si e tėrbuar kur burri/fejuari hap ēezmen
sepse bjen presioni i ujit tė dushit.
12. Mbyll rubinetin dhe del nga dushi.
13. Fshihet me njė peshqir me pėrmasat e Afrikes. 14.
Lyhet me njė krem rigjallėrues, pėrforcues, regjės dhe
hidratues pėr 15 minuta tė tėra.
15. Heq qimet nėn sqetullat dhe nga kėmbėt. Mendon pėr
njė kohė tė gjatė mbi mundesinė e rruarjes sė pjesėve
intime tė trupit...
16. Kėrkon me njė pėrqėndrim tė mprehtė nėpėr tėrė
trupin pėr puērra ose ndonjė gjė tė tillė dhe pasi i ka
gjetur i shtrydh me thonj ose i heq me piskatore.
17. Del nga banjo.
18. Sapo sheh burrin/fejuarin, mbulohet mirė dhe futet
nė dhomėn e gjumit ku kalon njė orė e gjysėm duke u
veshur.

Si lahet burri:

1. Zhvishet ndėrsa ėshtė akoma nė shtrat dhe i hedh
pėrtokė teshat.
2. Ecėn lakuriq drejt banjos, nėse sheh gruan/fejuaren
e tij i tregon me krenari zorrėn e tij duke bėrė si njė
trumpetė e zhurmshme.
3. Ndalet pėrpara pasqyrės pėr tė analizuar fizikun.
Tėrheq barkun. Vėshtron me krenari pėrmasat e bilushit
tė tij, krruan koqet dhe u merr erė duarve pėr herė tė
fundit para se tė lahet.
4. Futet nė dush pa pritur tė vijė uji i nxehtė.
5. Fėrkon fytyrėn me sapunin e parė qė i zė dora. 6.
Qesh si i marrė kur sheh se si shkundet nga presioni
zorra e ujit qė sapo kapi nė dorė.
7. Fėrkon koqet dhe bythėn, duke pasur kujdes tė lėrė
ndonjė qime nė sapun.
8. Lan flokėt me cilėndoqoftė shampo (shpesh
ngatėrrohet dhe pėrdor ilaēin pėr pjesėt intime tė
trupit tė gruas/fejuarės)
9.Shurron nė dush duke bėrė si tė ishte Guliveri duke
shuar njė zjarr nė botėn e Liliputėve.
10. Del nga dushi. Nuk e vė re ujin qė ėshtė pėrhapur
gjithandej nėpėr banjo.
11. Nuk krihet.
12. Fshihet pak.
13. Shikon pėrsėri veten nė pasqyrė duke bėrė sikur po
i qėllon njė helikopteri me njė revole.
14. Del duke lėnė tė qullur tė tėrė dyshemenė e banjos.

15. Kthehet nė dhomėn e gjumit me njė peshqir duarsh
pėrpara. Nėse sheh gruan/fejuarėn heq peshqirin dhe i
tregon me krenari zorrėn e tij duke bėrė si njė
trumpetė e zhurmshme.
16. Hedh peshqirin e lagur tė duarve mbi shtrat dhe
vishet brenda dy minutave.
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #37 : 07/10/08, 21:09 »
0

te ishin te tere burrat si ky i joti( qe ke ven ketu pra (Shkel Syrin do rrija beqare,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-P :-P :-P :-P :-P

i imi eshte teper i kujdesshem :-D ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin :puthje:
Identifikuar
kondrapedal pa frena
Zoti pėr tė gjithė. Secili pėr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo natė,tu bo gallatė

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #38 : 07/10/08, 21:09 »
0

Paksa filozofike ??????

Pėr Burrat dhe pėr GRATĖ

 Njė grua ėshtė e shqetėsuar pėr tė ardhmen e saj deri
sa gjen njė burrė.
Njė burrė nuk ėshtė i shqetėsuar pėr tė ardhmen e tij
deri sa gjen njė grua.

Njė burrė i sukseshėm ėshtė ai qė fiton mė tepėr tė
holla nga ē“mund tė i shpenzojė gruaja.
Njė grua e sukseshme ėshtė ajo qė gjen njė burrė tė
tillė.

Qė tė jetė e lumtur sė bashku me njė burrė, njė gruaje
i duhet tė pėrpiqet ta kuptojė atė shumė dhe ta
dashurojė atė pak.
Qė tė jetė i lumtur sė bashku me njė grua, njė burri i
duhet ta dashurojė atė shumė dhe tė mos tė pėrpiqet
aspak ta kuptojė atė.

Burrat e martuar jetojnė mė gjatė se burrat beqarė, por
burrat e martuar dėshirojnė shumė mė tepėr tė vdesin.

Ēdo burrė i martuar duhet tė harrojė gabimet e tij, nuk
ėshtė nevoja qė qė tė dy tė kujtojnė tė njėjtėn gjė.

Burrat zgjohen po aq tė pashėm sa ē“ishin kur u futėn
nė shtrat.
Gratė nė njė farė mėnyre pėrkeqsohen gjatė natės.

Njė grua martohet me njė burrė duke menduar qė ai do
ndryshojė, por ai nuk ndryshon.
Njė burrė martohet me njė grua duke menduar qė ajo nuk
do ndryshojė, kurse ajo ndryshon.

Gruaja ka fjalėn e fundit gjatė njė argumentimi.
Ēdo gjė qė burri mund tė thotė pas kėsaj bėhet fillim i
njė argumentimi tjetėr.

Dy herė nuk e kupton burri gruan -
pėrpara martesės dhe pas saj.

Njė burrė ėshtė i gatshėm tė japė 2 para pėr njė gjė
pėr tė cilėn ai ka nevojė.
Njė grua ėshtė e gatshme tė japė 1 pare pėr dy gjėra
pėr tė cilat ajo nuk ka nevojė.
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
kondrapedal pa frena
Zoti pėr tė gjithė. Secili pėr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo natė,tu bo gallatė

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #39 : 07/10/08, 22:10 »
0

Dita e pėrsosur nė jetėn e njė gruaje: (; (; (;

08:15 Ta zgjojnė me njė tė puthur.
08:20 Tė shohė teksa peshohet se peshorja tregon dy kilo me pak se ditėn e mėparshme.
08:45 Mėngjezim i hershėm nė shtrat: lėng portokalli i saposhtrydhur dhe simite. Hapje e dhuratave p.sh. zbukurime tė shtrenjta tė zgjedhura nga njė partner qė ia di mirė vlerėn asaj.
09:15 Njė dush i ngrohtė me vajra me erė tė mirė.
10:00 Vėnie nė lėvizje tė trupit nė sallonin e
hijeshisė trupore me njė trajner privat tė pashėm dhe
me humor.
10:30 Pispillosje, bėrje e thonjve me manikyr dhe ti
rregullojnė flokėt.
12:00 Mėngjez me shoqen mė tė ngushtė qė sapo ka ardhur
nė qytet me njė mori tė rejash pėr tė treguar.
13:00 Tė hasė nė rrugė ish gruan apo ish tė dashurėn e
partnerit dhe tė shohė pa frikė se ajo ka shtuar 7
kilo.
15:00 Zemėr
16:00 Sjellje e 3 duzinash trėndafila tė kuq dhe njė
kartoline nga njė adhurues i fshehtė.
16:15 Vėnie nė lėvizje tė trupit nė sallonin e
hijeshisė trupore, ndjekur nga njė masazh prej njė
djali me trup tė madh e tė fuqishėm qė thotė se rrallė
herė ka qėlluar t“i bėjė masazh dikujt me njė trup kaq
tė pėrsosur si i asaj.
17:30 Provim plaēkash mė tė zgjedhura nga qepjet mė tė
kushtueshme i cili kthehet nė njė shfaqje mode.
19.30 Darkim pėr dy veta me qirinj me kėrcim dhe
komplimente.
22:00 Larje nė vaskė me ujė tė ngrohtė me bubla
(vetėm).
22:50 Ta sjellin nė shtrat, ēarēafėt tė sapolarė dhe tė
hekurosur.
23.00 Puthje dhe pėrqafime.
23:15 Rėnie nė gjum nė krahėt e tij tė fuqishėm.

Dita e pėrsosur nė jetėn e njė burri:

06.00 Bjen zilja e orės.
06:15 T“ia thithin (blow job).
06:30 Shijim pėr njė kohė tė gjate e i patrazuar tė
dhjerjes sė mėngjesit ndėrkohė qė lexohen faqet e
sportit nė gazetėn e ditės.
07:00 Mėngjezi: vezė dhe sallam. Kafe dhe bukė tė
thekur tė pėrgatitura nga njė shėrbėtore lakuriq.
07.30 Vjen limuzina.
07:45 Disa gota whisky nė rrugė e sipėr pėr tek
aeroporti.
08:15 Fluturim me njė aeroplan jet privat.
09:30 Limuzinė me shofer pėr tek klubi i golfit (t“ia
thithin nė rrugė e sipėr)
09:45 Golf
11:45 Limuzina mbrapsh pėr tek aeroporti (disa gota
whisky).
14:30 Fluturim pėr nė Monte Carlo.
15:30 Ekskursion pasditeje peshkimi. Tė gjithė
shoqėrueset janė lakuriq.
17:00 Fluturim pėr nė shtėpi. Masazh trupi nga Claudia
Schiffer.
18:45 Larje, dhjerje dhe rruarje.
19:00 Shikim i lajmeve ku Michael Jackson-in e kanė
vrarė. Marihuana ėshtė bėrė e ligjshme. Hard-core porno
do jipet hapurazi nė TV.
19:30 Darka: gaforre si pjatė tė parė, Dom Perignon
(1953). Bėrxollė e pjekur mirė dhe e shijshme, dhe nė
fund akull qė shėrbehet mbi cica tė nxjerrura jashtė.
21:00 Konjak Courvessier ose V.O.P.S dhe njė cigare Cohuna pėrpara
televizorit me ekran tė madh. Parje e lajmeve sportive
ku Shqipėria ka mundur Italinė 8:2 nė futboll.
21:30 Bėrje seks me tre gra (tė gjitha edhe me aftėsi
lezbike).
23:00 Masazh dhe banjo me ujė tė ngrohtė e shoqėruar
nga njė picė e shijshme dhe njė gotė tė madhe birre tė
fortė e tė ftohtė.
23:15 T“ia thithin pėr gjumin e ėmbėl.
23:45 Rėnie nė shtrat (vetėm)
23:50 Ia fut njė pordhe 12 sekonda tė gjatė me katėr
lloje tė ndryshme zhurme qė bėn qenin tė zhduket prej
dhomės.                        Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh) Buzeqesh)
« Ndryshimi I Fundit: 04/01/09, 12:12 nga kondrapedal pa frena » Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #40 : 25/12/08, 08:08 »
0

 Ngjarje e vertete Ka ndodhur dje ne date 24-12-2008 ne Selanik Greqi.
 Nje femer ndalon makinen ne ane te rruges nuk e fik dhe shkon te bleje dicka ne nje dyqan.
 Ne sedilen e pasme te makines ndodhej femija qe po flinte.
 Ne ate kohe nje cigan hipen ne makin dhe largohet me gjith femijen ne te.
 Femija u gjend pas 3 oresh 30 km larg vendit te rrembimt.
         
                   Doni me per grate! :o :o
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #41 : 03/01/09, 19:07 »
0

:o E vertete eshte kjo?! :o :Buzeqesh
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #42 : 03/01/09, 20:08 »
0

mese e vertete  po bej nje korigjim te vogel
gruaja ne fjale vajti ne banke jo ne dyqan sic thash me lart :o
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
MISTERI77
edhe nxehti po largohet dal ngadal
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3308


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #43 : 26/03/09, 12:12 »
0

spo e marr vesh a duhet me sha ketu a me livdu
Identifikuar

UN JAM AI QE DIELLIN FIK,JAM AI QE NATEN SHENDRIT,JAM AI QE ME ZERIN GERTHAS,UN JAM AI QE VETMIN E VRAS
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #44 : 26/03/09, 13:01 »
0

PSE KE NDONJE ARGUMENT PER TI LAVDERUAR??
Identifikuar
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #45 : 26/03/09, 16:04 »
0

kam nje une urate . shyqyr qe i kemi se ke do shanim pastaj hahahahahahahahaahah
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
MISTERI77
edhe nxehti po largohet dal ngadal
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3308


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #46 : 26/03/09, 19:07 »
0

PSE KE NDONJE ARGUMENT PER TI LAVDERUAR??
me mijra  do sqarime se ku dhe se pse
Identifikuar

UN JAM AI QE DIELLIN FIK,JAM AI QE NATEN SHENDRIT,JAM AI QE ME ZERIN GERTHAS,UN JAM AI QE VETMIN E VRAS
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #47 : 27/03/09, 00:12 »
0

PSE KE NDONJE ARGUMENT PER TI LAVDERUAR??
me mijra  do sqarime se ku dhe se pse
rast ekzemplare.... perseritet njehere ne njemije vjet
Identifikuar

kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #48 : 27/03/09, 09:09 »
0

 po na merziten ore. shesin mend me dy gisht vend
Identifikuar
DARIUS
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1918

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #49 : 27/03/09, 10:10 »
0

o Kadro ai dy gisht ven e ka vleren e modhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe
Identifikuar

WALLA
Faqe: 1 [2] 3
  Printo  
 
Shko te: