Vendi ne Bote qe ka me shume Shqiptare?
Faqe: 1 [2]
  Printo  
Autor Tema: Vendi ne Bote qe ka me shume Shqiptare?  (Lexuar 29540 here)
Kukla
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 35


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #25 : 12/08/08, 14:02 »
0

Italia ka shum, pastaj Greqia, Turqia, Gjermania, Anglia, USA, e me radhe...ska lene vend pa shku Shqiptari, e ka pushtu boten lol
Identifikuar
ragip
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 10

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #26 : 15/08/08, 22:10 »
0

ma se shumti ne bot SHqiptar ka ne shqipri. ahahahahahahahaha?
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #27 : 24/08/08, 22:10 »
0

shqiperia Gjuha
Identifikuar
kondrapedal pa frena
Zoti pr t gjith. Secili pr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo nat,tu bo gallat

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #28 : 25/08/08, 00:12 »
0

Un e di q vendi q ka m shum shqiptar sht: Turqia me rreth 5.000.000 pastaj vjen Shqipria me 3.300.000, Kosova, Maqedonia, Greqia dhe me rradh Itali, USA, kanada etj.
Ndoshta e kam dhe gabim.
Nuk m kujtohet, por revista italiane, ka pas nj emr n frengjisht,ku e kam lexuar.
 
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #29 : 27/04/09, 16:04 »
0

SIPAS WIKIPEDIAS NE ANGLISHT SHQIPTARET JANE AFER 13 MILIONE NE GJITHE BOTEN.JA DHE LISTA E PUBLIKUAR NE KETE FAQE DHE VENDET KU SHQIPTARET JANE ME TE SHUMTE NE NUMER. FLASIM PER NJEREZ ME ETNI DHE DOKUMENTA SHQIPTARE.

Albania 3,500,000
Serbia 2,000,000
Turkey 5,000,000
Macedonia 509,083
Greece 500,036
United States 300,000
Italy 238,000
United Kingdom 200,000
Netherlands 105,706
Germany 100,000
Switzerland 40,000
Sweden 35,000
Montenegro 31,163
Australia 20,000
Austria 20,000
France 20,000
Canada 16,135
Croatia 15,082
Bosnia/Herzegovina 15,000
Romania 10,000
Denmark 8,000
Norway 7,000
Slovenia 6,200
Finland 5,000
Belgium 5,000
Egypt 5,000
Luxembourg 4,802
Ukraine 3,300
South Africa 2,000
Russia 1,200
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
Vane$$a
Love is the Answer...
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 53


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #30 : 13/07/09, 11:11 »
0

Une kam menduar se greqi ka me shume shqiptare...Te pakten me aq sa kam pare vete
Identifikuar
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #31 : 13/07/09, 11:11 »
0

edhe ketu ne kine ku jetoj un ka shume...jo si ne vendet e tjera por ka
Identifikuar
sara26
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1598


Ama e lasciati amare!

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #32 : 17/07/09, 11:11 »
0

edhe ketu ne kine ku jetoj un ka shume...jo si ne vendet e tjera por ka
E di se nuk e ke keq ti,ashtu mendoj dhe une ...]
Identifikuar

Amare niente,essere amati qualcosa,amare ed essere amati TUTTO.
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #33 : 17/07/09, 11:11 »
0

CA MENDON TI??
Identifikuar
Faqe: 1 [2]
  Printo  
 
Shko te: