dedikime te shpejta
Faqe: 1 2 3 4 [5] 6
  Printo  
Autor Tema: dedikime te shpejta  (Lexuar 66436 here)
elbasanllija - ANTARE E SEKTIT TE DALLAVEREVE
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 5563


Shqiptare perjete!!!!!!!!!!

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #100 : 19/04/08, 22:10 »
0

Jeta ndahet ne ngjarje,nuk ndahet ne vite.

Nje njeri ka vitet ne kurriz por eshte e kote.Feston ditelindjet per te vetmen arsye sepse hyn tek ngjarjet pozitive qe e kane shenuar .Kerkon te harroje sa me shpejt
hidherimet ,tmerret qe ka pare,friken ku ka lundruar .
E gjithe kjo eshte e kote,nje mase provizore qe nderrmarim sepse mjafton dridhja me e lehte e themelit te quajtur Ekzistence per tu kthyher mbas


gezuar pra  Zgerdhihem
Identifikuar

ALBANIAN AND PROUD OF IT !
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #101 : 02/05/08, 10:10 »
0

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
elbasanllija - ANTARE E SEKTIT TE DALLAVEREVE
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 5563


Shqiptare perjete!!!!!!!!!!

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #102 : 02/05/08, 14:02 »
0

Identifikuar

ALBANIAN AND PROUD OF IT !
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #103 : 19/01/09, 22:10 »
0


Edhe kur me thua jo
te kam shpirt
Dhe kur ben sikur harron
te kam shpirt
Dhe kur rrugen me tregon
te kam shpirt
kur me merr me perqafon
te kam shpirt...

Pony!
Identifikuar

Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #104 : 20/01/09, 14:02 »
0Me mungon...me mungon...
Mbase...mund te shtirem qe jam mire,
por prap me mungon...
Tani e kuptoj, se cdo te thote...te kem prane,
perpara se te fle...
Nderkohe qe eci kembezbathur brenda shpirtit!
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #105 : 21/02/09, 18:06 »
0

Identifikuar

Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #106 : 21/02/09, 18:06 »
0

Identifikuar

Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #107 : 07/04/09, 22:10 »
0


Je lulja me e bukur ne kopeshtin e mendimeve te mia!
Identifikuar

kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #108 : 08/04/09, 12:12 »
0

ME NGORDHI LOPA ME GJITHE VIC
KUR PO PILLTE NE QERSHOR
PO TA DIJA SE DO NDODHTE
NUK E MBARSJA ME ZOR
Identifikuar
Kevinjon
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3371

Respekt: -82

Profili
« Pergjigju #109 : 08/04/09, 18:06 »
0


Je lulja me e bukur ne kopeshtin e mendimeve te mia!


shume e bukur fotoja.. pa detikim!  Shkel Syrin
Identifikuar
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #110 : 20/06/09, 19:07 »
0

Identifikuar

Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #111 : 20/06/09, 20:08 »
0
Wow...teper e bukur! Buzeqesh
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #112 : 21/06/09, 11:11 »
0

Identifikuar

Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #113 : 27/06/09, 23:11 »
0

Dashuria eshte si nje faqe e bardhe... te takon ty ta mbushesh!
Identifikuar

Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #114 : 27/06/09, 23:11 »
0

Mos dashuro ate qe shpesh te largohet, por ate qe vecse per ty coptohet!
Identifikuar

LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #115 : 30/06/09, 23:11 »
0

  Shkel Syrin Puth
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #116 : 18/09/09, 13:01 »
0

  Shkel Syrin Puth


tall dhe b..... po deshe karagjoz gjize.....
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #117 : 18/09/09, 13:01 »
0

charlize hiq dore nga censura Gjuha Gjuha

Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #118 : 18/09/09, 15:03 »
0

 Pioner  Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe

ku e ke gjet ket ,se nuk me ngjan fare,hic,me asnje qosh...  Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
Demon
A man can be happy with any woman, as long as he does not love her.
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 142


Never mind!

Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #119 : 28/09/09, 13:01 »
0

Tyryly parapa
ika une ti mos qa
mos harro se kthehem shpejt
s'jane asgje 20 a 30 vjet;)
Identifikuar

Between men and women there is no friendship possible. There is passion, enmity, workship, love, but no friendship.
^^^Oscar Wild^^^
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #120 : 28/09/09, 13:01 »
0

as nuk qaj e as nuk qesh

kur dikush iken per LESH....  Te Behet QEfi Te Behet QEfi
Identifikuar
zz
jeta eshte e bukur dhe duhet jetuar
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 707

jam ajo qe duhet te jem

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #121 : 28/09/09, 14:02 »
0

 Se dija B-)dmth neutrale shyqyr shyqyr
Identifikuar

beso ate qe te do  dhe jo ate qe ti do
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #122 : 03/10/09, 17:05 »
0

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #123 : 04/10/09, 23:11 »
0

ehhhhhhhhhhhh njerez jeta eshte e bukur kur do dhe te dun ... ( pa thene faleminderit Gjuha)
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #124 : 07/10/09, 11:11 »
0

PER LIZIN

TY THYFTE TAKA SE NGELE TU PERPLAS MAKINAT RRUGES Gjuha Gjuha
Identifikuar
Faqe: 1 2 3 4 [5] 6
  Printo  
 
Shko te: