Thenie Filozofike !
Faqe: [1] 2 3 4 ... 17
  Printo  
Autor Tema: Thenie Filozofike !  (Lexuar 174656 here)
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« : 04/01/08, 02:02 »
0

Ketu mund te thoni theniet filozofike qe pelqejme me shume.

« Ndryshimi I Fundit: 23/01/08, 18:06 nga Gladiatori » Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 04/01/08, 02:02 »
0

Mendimi eshte gjithcka dhe gjithcka eshte mendim
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 04/01/08, 02:02 »
0

Njerezit besojne ato qe duan
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 04/01/08, 02:02 »
0

Njerezit e vegjel flasin per njeri tjetrin, normalet per gjera , ndersa te medhenjte  per ide
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 04/01/08, 02:02 »
0

Mesimi i njeriut duhet te filloje nga fjalet e urta
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 04/01/08, 02:02 »
0

Mos rri me budallain se pervce humben kohen, behesh edhe vet i tille
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 04/01/08, 02:02 »
0

Luftetari i vertete eshte Luan dhe dhelper
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #7 : 04/01/08, 02:02 »
0

|||< Ne kete bote, ne fillim duhet te besh parat, pastaj do vije pushteti, pastaj vijne grate>|||

                                               TONY MONTANA
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 04/01/08, 02:02 »
0

Ai liber qe nuk te ben per ta lexuar 2 here nuk duhet lexuar as edhe nje here !


                             GEORGE  BUSH
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #9 : 04/01/08, 02:02 »
0

Veshtiresia e gjerave qendron te thjeshtesia e tyre      Albert Einstein


C'eshte koha
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #10 : 04/01/08, 02:02 »
0

Don't fuck with the BEST
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #11 : 04/01/08, 02:02 »
0

Une e di qe s'di
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 04/01/08, 02:02 »
0

Kur te thone naten e mire ik se nuk e ke mire
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #13 : 04/01/08, 02:02 »
0

5 te vrare eshte tragjedi, 5000 te vrare eshte statistike STALINI
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #14 : 04/01/08, 02:02 »
0

Kur isha i ri e dija se paraja ishte e shume e rendesishme, tani jam i sigurt.
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 04/01/08, 03:03 »
0

Une e kam besuar se isha kampion para se te behesha i tille

                  Muhamad Ali
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #16 : 04/01/08, 16:04 »
0

Ne kete toke qe kullon gjak , cdo gezim eshte i mynxyrshem dhe njerezit e lumtur jan vetmitare.

Sartri                            Ps, mundesisht vini thenie FILOZOFESH e jo njerezish te fushave te tjera , si psh Tonny Montana.............. :-\
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #17 : 04/01/08, 16:04 »
0

Ne kete toke qe kullon gjak , cdo gezim eshte i mynxyrshem dhe njerezit e lumtur jan vetmitare.

Sartri                            Ps, mundesisht vini thenie FILOZOFESH e jo njerezish te fushave te tjera , si psh Tonny Montana.............. :-\

Jam me teper i interesuar per REZULTATIN sesa per origjinen e tij ( kush e tha, si e tha, pse e tha....)

Nuk ka rendesi e ka thene Aristoteli apo Bin Laden, mjafton qe te kete vlere dhe rezultat
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #18 : 04/01/08, 16:04 »
0

Bota eshte  e crregullt dhe esht e kote  te kerkosh 1 rregullsi arsyesh............


Dekarti
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #19 : 04/01/08, 17:05 »
0

Nuk ka asgje me te natyrshme per arsyen, sesa mohimi i arsyes.Paskali
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #20 : 04/01/08, 17:05 »
0

Per gjithcka qe ndergjegjesohemi , eshte e natyres mendore, dhe ne natyre ka vetem aspekte shpirterore.

Berkli
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #21 : 04/01/08, 17:05 »
0

Nuk ka asgje me te natyrshme per arsyen, sesa mohimi i arsyes.Paskali

A e di kuptimin e kesaj thenie  ??????????????????

Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #22 : 04/01/08, 17:05 »
0

Per gjithcka qe ndergjegjesohemi , eshte e natyres mendore, dhe ne natyre ka vetem aspekte shpirterore.

Berkli


??????????????????????????
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #23 : 04/01/08, 17:05 »
0

Ndoshta po te thellohesh pak me teper do i kuptosh dhe ti  Shkel Syrin.
Leri citimet e mia dhe chit-chatet per te testuar njohurit e mia .dhe mos dil me jasht teme se do editohesh me von.


Qeniet kohore duan te njohin perjetesine, sepse koha shihet si 1 imazh i perjetesise..


Platoni  Buzeqesh
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #24 : 04/01/08, 18:06 »
0

JASHT TEME !!!

EDITOI MYSTICA !Lipset 1 diell i dyfishte per te ndricuar zgafellat e budallallekut njerezor.  Buzeqesh(Franz Kafka)

Te pershendes , Mystica
« Ndryshimi I Fundit: 04/01/08, 18:06 nga Mystica » Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Faqe: [1] 2 3 4 ... 17
  Printo  
 
Shko te: