A duhet te besh sex nen moshen 16 vjec ose siper 60 vjec ?
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: A duhet te besh sex nen moshen 16 vjec ose siper 60 vjec ?  (Lexuar 18720 here)
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« : 23/01/08, 18:06 »
0

 ???  ???
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
..--..--..
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2361

**************************************************

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 23/01/08, 18:06 »
0

???  ???
Ne qoft se te punon kastraveci pse ja, per at pun asht ba rreziku
Identifikuar
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 23/01/08, 18:06 »
0

Ahahahahahaha Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Ke te drejte, por jo vetem kastraveci se duhet te punoje edhe pjeshka  Zgerdhihem Zgerdhihem Gjuha Gjuha
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
..--..--..
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2361

**************************************************

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 23/01/08, 18:06 »
0

Ahahahahahaha Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Ke te drejte, por jo vetem kastraveci se duhet te punoje edhe pjeshka  Zgerdhihem Zgerdhihem Gjuha Gjuha
Ja pjeshka ma pa edhe qerusja e kastravecit
Identifikuar
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 23/01/08, 18:06 »
0

per mendimin tim mbi 60 vjec po dhe shume biles ben mire per shendetin, nen 16 me mire jo sa me shume te presesh me mire eshte, duket banale sepse ska nje moshe ideale e rendesihme eshte, te jete  per dashuri dhe jo hajt ta provojme (per kuriozitet si bejne shumica sot), per mendimin tim mbi moshes 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ps. po hec e thoji nje 16 vjecari ca duhet dhe sduhet te bej  :-X :-X :-\ :-\
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non dà nulla fuorché sé stesso, e non coglie nulla se non da sé stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, né vorrebbe essere posseduto poiché l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 23/01/08, 18:06 »
0

Kastraveci dhe pjeshka nuk haen vetem kur "jane te papjekura, ose te vyshkura"
Ahahaha kapeni vete !
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #6 : 23/01/08, 18:06 »
0

Hhahhahha filluan sallatat mixe ketej   Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #7 : 23/01/08, 19:07 »
0

une per vete u pergjigja seriozisht nuk merem as me sallatoret e fishkur as me pjeshkat.!!!!!!!!!! Gjuha

eshte goxha teme jepni pikat tuaja te veshtrimit dhe thoni..........

ne cmoshe hera e pare?
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non dà nulla fuorché sé stesso, e non coglie nulla se non da sé stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, né vorrebbe essere posseduto poiché l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
Gladiatori
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 737


Don't fuck with the best !

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 23/01/08, 19:07 »
0

15-16 ehh se kishte marre patenten kastraveci atehere, z'dinte me i dhon mire makines se pastaj u be profesionist, biles kandidoj te formula1 ! HAHAHAHA
Identifikuar

Ndrysho menyren se si mendon dhe do te ndryshosh veten
Biggie DJ KAPTERRI I DALLAVEREXHINJVE
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 42

I WiN

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #9 : 26/01/08, 13:01 »
0

MIRE ESHTE TE BESH SEKS MBI MOSHEN 18 VJEC PO CTI BESH SE SEKSIN NUK E KONTROLLON DOT
NE MOSHEN 14-15 VJEC ZAKONISHT FMERA-MESHKUJ MENDOJNE PER SEKS
Identifikuar
Biggie DJ KAPTERRI I DALLAVEREXHINJVE
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 42

I WiN

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #10 : 26/01/08, 14:02 »
0

NE MOSHEN 15 vJec ne nje party
Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #11 : 30/01/08, 13:01 »
0

Nen moshen 16 jo sepse trupi eshte ne rritje e siper dhe mund te kete komplikacione dhe pasoja gjate dhe pas aktit seksual. Nuk eshte aspak e keshillueshme qe nje vajze pa mbushur moshen e pjekurise seksuale ( pra te organeve te saj riprodhuese) te kryej marredhenie aq me teper me nje djale me te madh ne moshe.
Identifikuar

...........xXx............
vesa88
Te dashuror ty, eshte te digjesh!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 222

Te kam te Pavdekshmin tim...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 10/02/08, 09:09 »
0

Mendoj qe mosha ideale eshte 18 e siper!Per nje 16 vjecar/re sme duket normale,trupi duhet te formohet mjaftueshem...me qellim qe mos te kete probleme me pas!Per moshen 60 vjecare mednoj se nuk ka ndonje gje te keqe, mjafton deshira e te dyve!!! Shkel Syrin
Identifikuar

Ajo dite ne te cilen nuk qesh...eshtr dita me e humbur e jetes!!
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #13 : 10/02/08, 20:08 »
0

JO PARA 16 VJEC,POOOOOOOOOOOO  PAS TE 6O DERI 75,EHH ME PAS AS ME PATERICA NUK E NGREH DOT NE KEMBE AT LLOJ KASTRAVECI  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
..--..--..
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2361

**************************************************

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #14 : 10/02/08, 21:09 »
0

JO PARA 16 VJEC,POOOOOOOOOOOO  PAS TE 6O DERI 75,EHH ME PAS AS ME PATERICA NUK E NGREH DOT NE KEMBE AT LLOJ KASTRAVECI  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
PA MAJ SHPIRT PO EDHE MOSHA VARET TE ZHVILLIMI SEPSE OREKSI TAMAN PER DISA FILLON ME 14 VJEC E MRAPA, KURSE 60 VJEC PAK SI SHUM E KENI UL SEPSE NJI GJYSH PAST RAHMET QI E KAM PAS 73VJEC E ME THOTE NIP BJERJA GJYSHIT NENJANEN PREJ SHOQEVE TUJA KUR ISHA NE SHKOLL TE MESME SEPSE PAGUJ MIR, E DI SE NOSHTA RRULLAT TA FTOFIN E TA NGRIJN EDHE GJAKUN POR PRAP SHYQYR QE EDHE ME PAS PROBLEME, SOT PROBLEMET I ZGJILL VIAGRA
Identifikuar
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #15 : 11/02/08, 20:08 »
0

nen 16 e siper 60... Neve ne mes na lejohet?
Identifikuar

apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #16 : 11/02/08, 22:10 »
0

ME TE DYJA DUART Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
..--..--..
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2361

**************************************************

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #17 : 11/02/08, 23:11 »
0

ME TE DYJA DUART Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Kujdes njiher ti maj apomajeplepurushen se durt i ke te zanuna me mu sepse ala se kena kalu pyllin vetem ne te dy, masanej mrapa ban ca te dush ti ta marsha se si dihet del naj ujk tjeter e te duhet me i pas te dyja durt e zanuna me te
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #18 : 12/02/08, 02:02 »
0

ME TE DYJA DUART Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Kujdes njiher ti maj apomajeplepurushen se durt i ke te zanuna me mu sepse ala se kena kalu pyllin vetem ne te dy, masanej mrapa ban ca te dush ti ta marsha se si dihet del naj ujk tjeter e te duhet me i pas te dyja durt e zanuna me te
Identifikuar
SHOKU TARRAS HOXHE EFENDIU I DALLAVEREXHINJVE
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 905


E DUA SHQIPERIN SI SHQIPTARI AMERIKEN

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #19 : 30/03/08, 14:02 »
0

PO RE
PSE KOT BEHEN PRIND GABELET QE 12 VJEC RE Zgerdhihem
Identifikuar

CA DO LLOJ SEMUNJE TE KENI EJAJUNI TU KENOJ TARRASI SE JU YSHTIM SIPAS MODELIT AFGAN
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #20 : 30/03/08, 14:02 »
0

Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyysh para ca kohesh mora vesht qe nje vajze 9 vjece kishte njel shtaxon me nje djale 11 vjec dhe ato donin qe ta mbanin femijen e tyre hahahha ..
Sa per pyetjen apsolutisht jo ..  te pekten ai mohabet te filloj ne moshen 20 .
Me then te drrejten me rinin e sotme mendimi im bie poshte Merzitur, jan shum te shthurur Merzitur.
Identifikuar
bert
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1474


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #21 : 08/05/09, 18:06 »
0

talluni talluni dhe per sa kohe ju ka mbetur se kur te vijme ne ne pushtet po te permendesh sex nen moshen 18 vjec do te te hidhen prangat. ligji do ju djege por dhe do ju mbroje femijet.
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #22 : 08/05/09, 20:08 »
0

Hahahahahahahaha...
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #23 : 09/05/09, 01:01 »
0

Ahahahahahaha Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Ke te drejte, por jo vetem kastraveci se duhet te punoje edhe pjeshka  Zgerdhihem Zgerdhihem Gjuha Gjuha


qyqja qa sme shikojne syte  i/e habisur i/e habisur i/e habisur i/e habisur i/e habisur i/e habisur
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #24 : 09/05/09, 09:09 »
0

une seksin para moshes 16 e kam provuar dhe nuk jam pishman kurse per ate pas moshes 60 vjec prisni edhe 1 vit dhe ja u them Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: