Kolonat zanore me te bukura te filmave te huaj?
Faqe: 1 [2]
  Printo  
Autor Tema: Kolonat zanore me te bukura te filmave te huaj?  (Lexuar 27504 here)
graciano cossita_1
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 402


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #25 : 23/01/09, 17:05 »
0

 Muzik
Identifikuar

bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #26 : 23/01/09, 17:05 »
0

graciano car eshte kjo mi lal se nuk capito asigjo
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
graciano cossita_1
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 402


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #27 : 23/01/09, 17:05 »
0

Ke te drejt ja futa kot po e heq ...
« Ndryshimi I Fundit: 24/01/09, 11:11 nga graciano cossita_1 » Identifikuar

Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #28 : 25/01/09, 16:04 »
0

 Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #29 : 23/06/09, 03:03 »
0

gladiator dhe i fundit i moikaneve vdesssssssssssssssssssssssss
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
ROLEX
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2651

Respekt: +26

Profili
« Pergjigju #30 : 23/06/09, 12:12 »
0

...Arome gruaje .....!!!!!!!!!!!!!!! Al Pacino.......
Identifikuar

Puno sikur nuk dote vdesesh kurre dhe mendo sikur dote vdesesh ate cast..........!!!
irriducibile
Vizitor
« Pergjigju #31 : 25/06/09, 19:07 »
0

Kolona zanore qe me ka mbetur ne mendje eshte ajo e serialit spanjoll me Curro Jimenez

Degjojeni ketu

Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #32 : 27/06/09, 21:09 »
0

Kjo eshte e papame mer jahu... Pretty Woman! Shkel Syrin Buzeqesh

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #33 : 16/07/09, 14:02 »
0

per mu kjo eshte e papame..............
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
Faqe: 1 [2]
  Printo  
 
Shko te: